Forum Forum finansoweKredyty

Czy SYGMA BANK to bank czy,

Czy SYGMA BANK to bank czy,

Hala / 83.11.81.* / 2006-08-22 21:48
Zrobiłam zakup w systemie ratalnym poprzez SYGMA BANK, nie otrzymalam blankietów wpłat ,zadzwonił do mnie pracownik banku w ciągu kilku dni otrzymałam wraz z numerem konta upomnienie (blankietów nie przesłano) ratę zapłaciłam terminowo po otrzymaniu numeru konta ,za kilka dni zadzwonił kolejny pracownik że nie dotarła wpłata,zaproponowałam ,że zrobię wydruk (wpłata robiona przez konto inteligo) ale nie chciał.Za kilka dni otrzymałam kolejne upomnienie z komórki windykacyjnej,jakby tego było mało w tejże kopercie było upomnienie dla innej klientki SYGMA BANKU z pełnymi danymi osobowymi.Zadzwoniłam do banku ,gdzie chciałam uzyskac informację czy dotarła moja wpłata jak równiez próbowałam zainteresować pracowników ,ze dodtkowa zawartością było upomnienie dla innej klientki,I SIĘ ZACZĘŁO-- NIKT NIE UDZIELIŁ MI TAKIEJ ODPOWIEDZI, A TO ŻE BYŁA DODATKOWA ZAWARTOŚC POMINĘTO CAŁKOWITYM MILCZENIEM !!!!!!!!!!!!!!! Gdy piaty z kolei pseudoporacownik chciał połaczyć mnie z szóstym moja cierpliwośc się skończyła .Cała rozmowa trwała ok 20 minut,a ja jestem rencistką i moim zadaniem jest terminowo spłacać raty a nie dodatkowo utrzymywac jeszcze TP i tracić czas na rozmowy.
Wyświetlaj:
W.W. / 87.205.197.* / 2008-03-04 14:12
Ludzie nie dajcie się wrobic w Sygma Bank pod żadnym pozorem.Z łapanki w Realu Lublin wręczyli mi karte kredytową do zakupów w tymże Realu i powiedzieli że karta jest bezpłatna.Dałam się nabrać, wzięłam kartę ,dokonałam zakupu ale spłaciłam przed terminem bo za 14 dni a nie 52 jak podajaą w rekłamie, no i przyszło mi powiadomienie o jakiejś zaległości 10 zł 09 groszy ,całe szczęście że mam paragon i jak wół zapisaną kwotę.To oszustów powinniśmy wysłać te nasze dyskusje o tym Banklu do prokuratora krajowego.
Ludzie nie dajcie się wrobic w Sygma Bank
Max01 / 213.158.196.* / 2008-02-20 02:19
Co prawda watek jest stary ale temat aktualny.
Gdy ide zalatwic cos do punktu obslugi to musze sie pilnowac by mnie nie wprowadzili w blad i o wszystko sie pytac kilka razy bo sa rozne wersje w zaleznosci od konsultanta. Zreszta jacy to konsultanci - studenci bo za takich nie placa ubezpieczen.
Ponadto totalny brak uprzejmosci i podstawowych zasad kultury (ani "dzien dobry" ani "prosze usiasc" tylko patrza jak na kogos kto marnuje ich cenny czas)...
Mam na mysli punkt w Realu na Okeciu w Warszawie i punkt w Realu w Jankach.
Odradzam wszystkim takich konsultantow... Odradzam kredyty w Sygma.
Nie lubie rzucac epitatami i inwektywami ale to nie bank lecz stragan...
Pozdrawiam
asasasas / 62.21.68.* / 2008-03-26 22:51
kochana hamuj sie w słowach, i nie uogólniaj wszystkich konsultantów, ludzie zależą od miasta, żal mi ciebie i twojego zlego dośwadczenia ale odnosze wrazenie ze tez oczekiwałas na czerwony dywan i oklaski,... idiotka.
lukas.kk / 87.205.80.* / 2008-03-19 22:39
a ty laluniu z jakiej wioski pochodzisz???? na bank nie z warszawki bo się strsznie sadzisz
katpol / 78.30.106.* / 2008-03-11 22:16
pracownicy w reala nie są pracownikami banku sygma tylko jak sama nazwa wskazuje pracownikami reala!!
SBANK / 87.206.101.* / 2008-04-03 22:55
PRACOWNICY PUNKTU REAL FINANSE SĄ PRACOWNIKAMI SYGMA BANKU
SBANK / 87.206.101.* / 2008-04-03 22:54
PRACOWNICY PUNKTÓW REAL FINANSE SĄ PRACOWNIKAMI SYGMA BANKU
wiolek4 / 213.158.196.* / 2008-02-19 19:47
Odradzam kredyty w Sygma, odradzam wogole ten bank!
kozi1974 / 87.205.223.* / 2008-02-01 16:32
Kochani ja ratki do tego banku wpłacam 10 każdego miesiąca,a termin wpłynięcia na konto do Sygma pieniążków to 22 wystarczy wpłacać pieniążki przed terminem,a nic Wam nie zrobią,wpłaty do szafki na półeczkę i wszystko gra.Pozdrawiam
Klient Banku / 87.205.129.* / 2008-01-29 10:57
Ten Bank To Jedna Wielka Pomyłka, powinny się pewne instytucje nim zainteresować.
W tym przypadku kredyt pobrała moja mama, kłopoty zaczęły się kiedy pożyczkobiorca stracił pracę wtedy zaczęto traktować nas jak podludzi.
Dzwoniono do banku w celu otrzymania informacji jak starac sie o mozliwosc skorzystania z ubezpieczenie niestety, nikt tam nawet nie mial pojecia co zrobic.
Cała farsa trwała 3 miesiace dzwonilismy narazano nas na koszty i nic.
W 4 miesiacu otrzymalismu odpowiedz ze przyznano i ubezpieczalnia splaci czesc kredytu, mialo to byc 12 miesiecy z tych 12 zrobily sie 2 miesiace i to jeszcze 80% kwoty jaka powinna wplywac miesiecznie do banku.
Nic nie pomoglo bank umyl raczki zacza grozic komornikiem i.t.p.
Jesli jestes samobojca albo chcesz aby przez kilka lat splacala twoja rodzina kredyt w tym banku to zapraszam do Sygma Banku, napewno zostawia cie bez grosza i nie bedzie ich nic interesowalo czy skonczysz pod mostem na szczescie w tym przypadku ma kto ten kredyt splacac wspolczuje innym oszukanym ktorzy sa pewnie w gorszej sytuacji.
kajunia / 2008-01-07 15:13
Ja mialam jeden zaległą ratę.Dostałam list z sygmy,w ktorym jak się spodziewałam były naliczone odsetki.Jednak nie zamierzam opłacać tego rachunku ponieważ uregulowałam ten dług dzień wcześniej.Co według was powinnam z tym zrobić?
misiasia / 83.18.174.* / 2008-02-23 15:19
jeśli ma się długi to trzeba je płacić
internauta / 83.23.163.* / 2008-02-07 23:34
Wyslij pismo z prośbą o anulowanie kary, napisz ze zdażyło Ci się to po raz pierwszy i oni Ci to zaakceptują. Będziesz musiała to teraz zapłacić ale odejmą Ci to od kwoty kredytu.
kajunia / 2008-01-07 15:07
Ja na razie odpukać w nemalowane nie mam takich kłopotow...Ale nie twierdze,że mnie to kiedyś nie spotka.
Mawro / 83.21.100.* / 2008-01-04 16:12
Całkowicie się zgadzam !!! Spóźniłem się (moja wina-nieważne z jakich powodów-ale moja wina) - zapłaciłem odsetki + ratę zaległą, do tego wysłałem aby mieć z głowy ratę przyszłą i co ? Zacząłem odbierać mnóstwo telefonów od Sygma, że wiszę im z ratą.Tłumaczenie, że wysłałem już poprzez Inteligo kasę nic nie daje, można mówić jak do ściany tak się wnerwiłem, że odłożyłem słuchawkę. Siedziałem dzisiaj 4 godziny przy telefonie i próbowałem się z nimi połączyć już mnie krew zalewa. Do tego przyszły dzisiaj pocztą zaległe odsetki i kara - OBŁĘD !!! Mam dość - wolę się z nimi spotkać w sądzie niż tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem !!!
Mysia82 / 83.145.171.* / 2008-02-07 15:05
Mój problem z tym bankiem zaczął się w grudniu 2007. Kupiłam komputer na raty. Nie przyszły do mnie druki polecenia przelewu. Zaniepokoiłam się i ok 1o Styczna 2008 udałam się do oddziału Sygmy. Tam otrzymałam numer konta i numer umowy kredytowej. Wpłaciłam ratę w wysokości 166,83. Uspokoiłam się że sprawa załatwiona. Otóż nie...Dopiero zaczęły się problemy. Po 10 stycznia 2008 dotarły do mnie druki z Sygmy. zaznaczam że data na załączonym do druków pisemku to 10.01.08, to dzień w którym upłynął termin wpłaty pierwszej raty!! Okazało się, ze numer na poleceniu przelewu jest INNY, niż numer, na który ja wpłaciłam pieniądze! Dzwonie do Banku i pytam, co tera, tłumaczę, że to nie wynika z mojego błędu, na co słyszę że owszem, ale na podstawie rozmowy tel. nie mogą przeksięgować raty na prawidłowe konto! Tak więc wysyłam pismo z prośbą o przeksięgowanie raty(listem poleconym, oczywiście). Mimo że w Banku w Warszawie wiedzą o tej całej informacji przychodzą do mnie wezwania do zapłaty, później następne w którym wyraźnie straszą mnie windykatorem!! Wpłaciłam już kolejną ratę. Do Banku dotarła moja prośba o przeksięgowanie na właściwe konto, ale gdy tam zadzwoniłam dowiedziałam się że procedura przeksięgowania może trwać NAWET DO 3 MIESIĘCY!!! Pisma od Banku mam ignorować, bo Oni wiedzą o całej sytuacji, a pisma automatycznie idą przez system komputerowy!!! Ciekawe jaki krok w moja stronę będzie następny?! ODRADZAM TEN BANK...
zawiedziona / 80.244.128.* / 2008-03-13 13:58
witam , ja też mam w tym banku kredyt gotówkowy , do tej pory nie miałam zadnych problemów ponieważ zawsze wpłacalam przed terminem, nie wiem co będzie teraz bo nie przysłali mi z banku blankietu wpłatyi wpłaciłam na innym blankiecie też przed terminem ,po zadzwonieniu do nich ze nie przychodzi blankiet wpłat , zwalili na pocztę ze to oni zwlekają z doręczeniem , ale w zamian przysłali informację ile mogę zaciagnąć ponownego kredytu ,i dziwi mnie że to poczta dostarczyła. uważam , ze nie mieli się czego przyczepić to nie wysłali blankietu wpłaty specjalnie , zebym się opózniła z wplaceniem, imieli mnie na widelcu jak to się mówi . myślałam do tej pory że jeżeli się wpłaca w twrminie to jest ok, ale widzę że się pomyliłam bo ten bank coś mi się wydaje szuka dziury w całym, pozdrawiam
WIESŁAWEK / 83.30.226.* / 2007-10-27 18:02
WITAM SZANOWNYCH PAŃSTWA.W ROKU 2002 KUPUJĄC APARAT CYFROWY W RAMACH PROMOCJI SKORZYSTAŁEM Z NIEJ I ZOSTAŁEM POSIADACZEM KARTY "GALIA".
RATY ZOSTAŁY SPŁACONE W WYZNACZONYM TERMINIE I WIĘCEJ Z KARTY TEJ JUŻ NIE KORZYSTAŁEM. NOWA PRZYSŁANA MI KARTA NIGDY NIE ZOSTAŁA AKTYWOWANA A REZYGNACJA Z NIEJ NIGDZIE NIE ODNOTOWANA .KOLEJNA KARTA I PRZYSYŁANE MI MONITY SPOWODOWAŁY ,ŻE ZAPŁACIŁEM NALICZONĄ MI NALEŻNOŚĆ I PONOWNIE WYSŁAŁEM FAX Z REZYGNACJĄ JAK RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE POPROSIŁEM O WPROWADZENIE MOJEJ REZYGNACJI DO SYSTEMU.NIESTETY PONOWNIE OTRZYMAŁEM KARTĘ I TYM RAZEM Z PREMEDYTACJĄ NIE PŁACIŁEM ALE PRZYSYŁANE MI MONITY I NALICZANE ODSETKI W WYSOKOŚI OKOŁO 0,49 GROSZY ZNUDZIŁY MNIE I PONOWNIE WYSŁAŁEM REZYGNAJĘ LISTEM POLECONYM ( MAM POTWIERDZENIE ) ,ZAPŁACIWSZY W TERMINIE KONIECZNYM DO REZYGNACJI CAŁĄ NALEŻNĄ KWOTĘ( MAM KWITEK Z POCZTY ). JAKIEŻ BYŁO MOJE ZDZIWIENIE KIEDY ZNOWU OTRZYMAŁEM KWITEK DO ZAPŁATY Z NALICZONĄ KWOTĄ 0,39 GROSZY ZA ZWŁOKĘ !!! JEDNAKŻE PÓZNIEJ POLECENIA ZAPŁATY PRZESTAŁY PRZYCHODZIĆ WIĘC POMYŚLAŁEM ,ŻE MOŻE W KOŃCU MOJE REZYGNACJE ODNIOSŁY SKUTEK I UZNAŁEM SPRAWĘ ZA ZAŁATWIONĄ. NIESTETY OTWIERAJĄC KONTO FIRMOWE JAK TEŻ STARAJĄC SIĘ O KREDYT NA PRZESZKODZIE STAJE WPIS W B.I.K.,KTÓRY MÓWI ŻE MAM NIEZAPLACONE ZOBOWIĄZANIE KREDYTOWE W WYSOKOŚCI 30 ZŁOTYCH !!! POPROSIŁEM WIĘC BARDZO UPRZEJMIE BANK O WYSŁANIE SPROSTOWANIA I WYKREŚLENIE TEGO WPISU .PISMO MOJE WYSŁAŁEM POCZTĄ LISTEM POLECONYM , MAILEM ORAZ GOŁĘBIEM POCZTOWYM ,LICZĄC ,ŻĘ ZATRDNIENI OBECNIE W SYGMA BANK LUDZI OKAŻĄ SIĘ BARDZIEJ KOMPETENTNI NIŻ CI KIEDYŚ I MÓJ MONIT ODNESIE POŻĄDANY SKUTEK.TAK WYGLĄDAŁA MOJA PRZYGODA Z SYGMA BANK POZDRAWIAM WIESŁAWEK
o tempora o mores / 193.239.80.* / 2008-11-09 13:11
Ludzie nauczcie się raz a dobrze a dobrze nie ma czegoś takiego jak REZYGNACJA przesłana faxem, listem, telefoniczna!!!!!!
figaa / 83.5.31.* / 2007-11-26 11:38
ja też mam przykre doświadczenie z tym bankiem. Podpisałam umowę o kredyt 20 dni temu i jeszcze nie dostałam pieniędzy na konto, a miały przyjść wciągu 3 dni. Dzisiaj będę składać pismo o rezygnacji. Zobaczymy jaki finał będzie miała moja historia z Sygma Bankiem
mmychaa / 2007-11-18 19:40
Od dawna szukam wiadomości na temat tego banku i Pana notka bardzo jest zbliżona mojemu problemowi.. Też miałam kredyt ale ku mojemu szczęściu wszystko odbyło się dobrze.Też dostałam kartę i właśnie o jedna rzecz chciałabym się zapytać.. Jak Pan sformułował rezygnacje z tej karty? Moja nigdy nie była aktywowana a dostałam list z nowymi tabelami i jest możliwość rezygnacji.. ale nie bardzo wiem jak ją napisać.. jeśli mógłby Pan chodź trochę mi podpowiedzieć co powinnam zawrzeć.. z góry dziękuje!
INTERNAUTA / 83.23.163.* / 2008-02-07 23:45
JA (IMIĘ I NAZWISKO) OŚWIADCZAM,ZE REZYGNUJĘ Z UMOWY O KARTĘ KREDYTOWĄ O NUMERZE TYM I TYM ZAWARTEJ W DNIU TYM I TYM. PODPISAĆSIĘ TRZEBA CZYTELNIE.
sssss / 217.153.180.* / 2007-10-19 17:38
Słownictwo świadczy o mnie ;/ Niech nikt nie ma pretensji o to, ze sciga sie osoby, ktore zalegaja z platnosciami. Zenada w ogole co wy tu wypisujecie. Szkoda mojego czasu.
biorący różne kredyty i je spłacający / 89.167.46.* / 2009-02-05 00:22
Błąd. Jak się czyta forum to pretensje są o to że klienci chcą prawidłowo spłacać zadłużenie, ale nazwijmy to brak rzetelnej informacji doprowadza do tego że prawidłowo spłacić po prostu się nie da.
asasasasas / 62.21.68.* / 2008-03-26 23:00
zgadzam sie z tobą, ludzie są żenujący... czego sie spodziewacie? czerownego dywanu przzed bankiem? kredyt = spłata i odpowiedzialnośc. płaccie w terminie a bedzioe dobrze!
pozdrawiam
elle / 87.206.72.* / 2007-10-13 10:36
"Hala" ja Twojego toku rozumowania nie pojmuję. Jeżeli jesteś biedną rencistką to po kiego bierzesz kredyty? Biedni powinni tak się rządzić aby nie płacić "frycowego" czyli odsetek od kredytu. Ja mam kartę na zakupy w Realu (kiedyś Geant) i tak się składało, że nie miałam r-ku, a wyjeźdźałam na wczasy. Posłałam e-maila do Sygmy i dostałam konkretną odpowiedź. Ponieważ skrupulatnie wpisuję zakupy do Excela więc nie musiałam nigdzie dzwonić i dopytywać o kwotę, tylko przekazałam ją przez Inteligo. Nie miałam ŻADNEGO PROBLEMU, nikt do mnie nie dzwonił i chyba nie zadzwoni, bo po co? Skoro wybrałaś sobie ten bank, to swoimi wynurzeniami nie ubliżaj ani bankowi, a tym bardziej sobie "za własną głupotę" czyt: zły wybór. Ja jestem z dokonanego wyboru zadowolona.
wobon / 89.78.161.* / 2007-10-25 09:37
Zdumiewa mnie Twoj tekst. Niezadowolony klient ma prawo wyrazić swoją opinię! Ja tez mam nie przyjemne doswiadczenia z tym bankiem. Zdecydowałem sie na ubezpieczenie oferowane wspolnie z Sygma i Amplico. Zrezygnowałem z niego w ustawowym terminie 10 dni. Poniewaz nie było zadnej informacji na temat jak to zrobic, wysłałem rezygnacje na adres Banku. Jakie było moje zdumienie, kiedy po miesiacu dostałem na wyciągu info, ze mam do zapłaty pierwsza składkę. Zadzwoniłem do Banku i usłyszałem, ze onio nie rzpatruja tekich sytuacji tylko Ampliko. Poniewaz byłem nieustępliwy, dopiero trzeci konsultant miał na tyle wiedzy, zeby stwierdzic, ze to jednak oni przyjmuja takie rezygnacje a nie Ampliko. Zapewniano mnie, ze sprawa jest wyjasniona i zamknięta. Po kolejnym miesiącu otrzymałem telefony z działu windykacji tego banku. Dla mnie ten bank, to jedna wielka porażka :(
seniorp / 83.4.252.* / 2007-10-11 15:03
Tak to prawda to jest . Nigdy nie spóźniłem się ze spłatą raty. Na początku września spłaciłem całkowicie kredyt i poprosiłem o pisemne potwierdzenie tego faktu i zamknięcie rachunku. Czekam już ponad miesiąc. Nieuprzejmi i niekompetentni pracownicy Biura Obsługi (zupełnie inne zachowanie niż przy udzielaniu kredytu) kręcą udzielają codziennie innej informacji ( był już termin 30 dniowy od dnia spłaty, potem 30 dni od dnia zamknięcia przez system, następnie 45-dniowy) trzy dni temu usłyszałem, że pismo własnie zostało wysłane a dzisiaj że wysłane będzie jutro. Nie ma możliwości rozmowy z jakąś osobą odpowiedzialną za pracę Biura Obsługi bo pracownicy odmawiają podania nazwiska lub nr telefonu. Skargę można złożyć jedynie pisemnie i czekać .( wysłałem skargę e-mailem na biuro@sygmabank.pl dwa dni temu i jak narazie bez odpowiedzi) Podobna operacja łącznie z wydaniem pisma w BPH trwała 15 min.
Strzeżcie się tego banku bo nie dość że b.drogo to mogąć na koniec kłopoty.
Kasia 1982 / 77.222.236.* / 2007-11-06 14:04
Jakbyście czytali regulaminy i to co podpisujecie to nie mięlibyście takich problemów i nie musielibyście wydzwaniać i głupio się dopytywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alucard / 213.184.218.* / 2008-04-09 12:06
no sorry ale wasz bank to jakieś jaja chyba nie znaja polskiego już 2 razy pisałem maila na centrale żeby podali przysłali mi blankiety na wpłatę albo przesłali maila z danymi do wpłaty bo zmieniłem adres . niestety nikt nie czyta maili w tym ,,banku,, a ja nie odbieram telefonów od nich bo wyrażnie napisałem w mailu żeby informowali mnie wyłacznie mailem ale tempota umysłowa nie pozwala chyba nawet na odpowiedz
Mac_x / 83.21.11.* / 2008-04-25 13:32
Bank francuski, klienci z Polski, przyzwyczajeni do wczesnego Gierka, no cóż mogą być problemy:)
mekem / 193.24.24.* / 2008-04-09 13:01
żadna istytucja finansowa nie będzie ci blankietow wpłat mailem wysyłac ani zadnych danych "bo zmieniles" adres... zadzwon do nich albo napisz pismo i wyslij poczta, to wtedy Ci odpowiedza - proste. inna sprawa ze na Twojego maila wlasnie tak powinni odpisac - ze prosba o telefon, albo pismo.
bankówka / 87.105.96.* / 2008-04-04 20:16
A od czego ty tam jesteś, chyba ci płacą żebyś takich głupków informowała a jak dziewczynko nie dostałaś lepszej roboty to rób za co ci płacą albo weź miotłę do ręki to się nie będziesz stresować.
INTERNAUTA / 83.23.163.* / 2008-02-07 23:47
wŁASNIE! nIKT NIE CZYTA REGULAMINÓW A POTEM SĄ PROBLEMY.
misiasia / 83.18.174.* / 2008-02-23 15:24
właśnie swieta racja czytać czytac i jeszcze raz czytac UMOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pipo / 83.15.108.* / 2007-12-29 13:33
ale ty jestes pier.....................
Tyśka / 217.113.225.* / 2007-11-21 19:21
Znalazł sie ..... cichutko!!!!!!
KISSAND / 83.4.125.* / 2007-10-24 12:58
BO PO SPŁACIE NALEŻY WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ A WYPOWIADA SIE JA Z TRZYMIESIĘCZNYM WYPOWIEDZENIEM!! TRZEBA CZYTAĆ REGULAMIN SIEROTO!!
kassska / 91.94.175.* / 2007-10-10 22:22
to nie jest najrozsądniej nazywać bandą ..... osoby, z których usług korzystasz, to daje świadectwo również o Tobie. A może nade wszytsko o Tobie. Gdybym nawet tak uważa, to nie napisałabym tego publicznie. To obrażałoby nie tylko mój gust (sama sobie bank wybrałaś), ale i intelekt (podpisałaś umowę). Poza tym... trochę logiki, której przedmiotem są prawa myślenia. Cytując lollololol "Po co Ci blankiet jak wpłacasz przez intego ?? Jak można zapłacić ratę terminowo skoro już ktoś sie odezwał czemu pieniądze jeszcze nie wpłyneły (pewnie było po terminie?) ". A poza tym do umowy masz dołączoną info, że w przypadku kiedy nie trafią do Ciebie rachunki masz skontaktować się z działem obsługi klienta. A co do przełączania rozmów... może warto wystukać poprawny nr do konkretnego działu, a nie chwytać za pierwszy, który się nawinie. Jeżeli Twoim zadaniem jest terminowo spłacać raty... rób to po prostu. Po co sobie wszytsko utrudniać? I z własnej nieporadności obrażać innych.
lollololol / 83.24.229.* / 2007-10-05 14:51
Po co Ci blankiet jak wpłacasz przez intego ?? Jak można zapłacić ratę terminowo skoro już ktoś sie odezwał czemu pieniądze jeszcze nie wpłyneły (pewnie było po terminie?)
Typowe nic nie przyszło bo poczta jest idealna to pewnie nie trzeba płacić
misiasia / 83.18.174.* / 2008-02-23 15:26
zgadzam sie pilnować płatności i będzie ok!!!!!!!!!!!!
aldo111 / 194.30.179.* / 2007-10-10 12:13
Regulamin forum
Michał. / 83.21.6.* / 2007-10-17 22:33
Witam. Takie zachowanie banku jest logiczne. Podczas zawierania kredytów najczęściej wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, czyli zgadzamy się na przesyłanie informacji handlowych. Bank będzie wysyłał takie informacje dopóki nie wpłynie do nich pisemny wniosek z zastrzeżeniem danych osobowych dla celów marketingowych. Wniosek ten musi być złożony przez osobę której dotyczy przetwarzanie danych. W przypadku śmierci takiej osoby, bank dalej będzie wysyłał informacje na jej adres, do czasu aż ktoś z rodziny nie przekaże informacji o zgonie. Aby taka informacja została zaakceptowana przez bank, trzeba przedstawić odpis aktu zgonu. Po takim zabiegu informacje nie będą wysyłane. Trochę to pokręcone i przykre ale takie są realia.
Janusz11 / 85.89.185.* / 2007-09-30 15:50
Tak, to jest pazerna !
Straszą mnie, że będą przetwarzać moje dane - czytaj informaować inne banki, że jestem im winien 25 zł. I tak co pół roku od kilku lat. W końcu płacę i zapominam napisać wypowiedzenie.
W regulaminie sami napisali, że mogą rozwiązać umowę w takiej sytuacji. Czemu tego nie robią ?!
Tym razem nie zapomnę !

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: