Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dzień sprzeczności na GPW

Dzień sprzeczności na GPW

Money.pl / 2007-04-02 17:41
Komentarze do wiadomości: Dzień sprzeczności na GPW.
Wyświetlaj:
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
wiem, ze sie narazem ta wypowiedzia ale zawsze mowilem co mysle :)
ponizej pare osob zapalilo naszemu rodakowi JP swieczki czyniac w ten sposob gest jednosci z tym jakze wspanialym czlowiekiem, ktorego zaslugi dla calego swiata sa nie do ocenienia...jednak zadalem sobie pytanie...czy gra-inwestowanie na gieldzie jest w jakis sposob zgodna z naukami ktore glosil JP ? nie wydaje mi sie...to jest spekulacja i nie ma nic wspolnego z ciezka praca....takze odrobina samokrytyki Panowie i Panie :)
halny z O / 195.94.220.* / 2007-04-02 23:15
Witam po raz pierwszy na Waszym forum.Mysle ze gielda uczy takze 4,niezapisanej cnoty ewangelicznej-pokory.Moze nie teraz,ale kto jest z nia od poczatku,troche inaczej spoglada na zycie.Daje rowne szanse kazdemu,a wszystko zalezy od nas samych.W swoistym wyrownywaniu szans jest taz uczciwsza od swiata biznesu i bardziej otwarta od swiata polityki.Bez niej moze bylbym glodnym frustratem,a tak od wielu lat pomaga zyc mnie i rodzinie zaspokajajac potrzeby,ktorych nie daje mi spelnic praca.Moze sa tacy ktorymi kieruje tylko chciwosc,ale to krotki bieg.Jesli idzie o zbawienie to juz w Biblii dostal pochwale ten co umial pomnozyc talenty.Inwestowanie,czy gra to nie jest wyzysk czy krzywdzenie innych,tu pokrzywdzonym moze byc kazdy i nikt.
Papik / 194.116.134.* / 2007-04-02 22:28
Proponuję inwestowanie a nie spekułę. Jeśli zarabiasz
razem z innymi - uważam - jest O.K. Jeśli twoim celem
byłoby wydzieranie pieniędzy od innych, czasem naiwnych,
to z pewnością nie jest to godne pochwały. Takie są moje
odczucia. Trudno tylko odróżnić w którym momencie
przechodzisz od inwestowania do gry, próbując chronić
swoje kapitały / lub zyski /. Wydaje mi się jednak, że aby
wpływać na kursy akcji / a tym samym powodować mętlik
w głowach drobnych inwestorów / potrzeba znacznego
kapitału. Jeśli twój kapitał nie potrafi powodować zmian
kursów akcyjnych, to - wg mnie - nie powinieneś mieć
wyrzutów. Zaznaczam, że nie jestem księdzem a moje
zdanie nie musi pokrywać się z odczuciem innych.
Myslę, że zarabianie na wzrostach kursów akcji nie jest
naganne, przynajmniej dopóki na co dzień mam inne
zajęcia zarobkowe.
Za zwrost wartości portfela moich akcji dziękuję Bogu z głębi serca. I nie widzę tu sprzeczności z sumieniem.
Pablo / 2007-04-02 22:23 / "Uznany Gracz Giełdowy"
rynek kapitałowy a najbardziej sama giełda to najbardziej kapitalistyczne, burżuazujne, niesprawiedliwe draństwo jakie mogli ludzie wymyśleć. To nic innego jak oszukiwanie innych aby wcisnąć im drogie akcje i kupić tanie od zrezygnowanych, zdruzgotanych, wykończonych nerwowo ludzi. I nikt mi nie wmówi że kto się godzi na grę i przyjmuje jej warunki nie powinien miec do nikogo pretensji że przegrał a wyłącznie tylko do samego siebie. Poza tym inwestowanie to nie jest nawet praca bo nie daje efektów za wysiłek jaki się wnosi. Pisząc to mam na myśli giełdę jako całość i proszę tego nie odczytywać indywidualnie, bo każdy osiaga jakieś wyniki i jest z nich zadowolony. Wszystko jest dobrze dopóki jest hossa ale jak przychodzi nagła bessa to nastawienie ludzi zmienia się o 180 stopni. Wystarczy spojrzeć co się działo w maju zeszłego roku a kto z Was pamięta co było w 1994 r 1998 i 2000. IIu przetrwało do dzisiaj z tych co potracili majątek.
kaskadere / 2007-04-02 22:32 / portfel / Tysiącznik na forum
taaak, a jak ktoś uprawia wspinaczkę górską to są to tortury? Jazda samochodem to krwawa jatka? Zatrudnianie ludzi to wyzysk (bo zawsze chce się mieć tanich pracowników coby na prowizję starczyło) a sprzedawanie czegokolwiek to zdzierstwo (bo pracownicy nie chcą być tani i cena uwzględnia moja marżę)? A utrzymanie rodziny to chytrość i skąpstwo, bo są bardziej potrzebujący więc lepiej olać rodzinę? Prowadzenie firmy to też pewnie nie praca... bo zwykle ktoś pracuje za Ciebie? A czy wspomniany rolnik chce kupować nasiona i nawozy jak najdroższe i wciska jak najtańsze produkty zadowolonym klientom? Każdy działa tak samo - niski koszt wysoki zysk. nie każdy o tym wie
Pablo / 2007-04-02 22:38 / "Uznany Gracz Giełdowy"
i gdzie tu nauki Papieża???? każdy ciągnie w swoją stronę ile może i nie zważa na innych i to w każdej dziedzinie ale na giełdzie to już jest to zjawisko w czystej postaci. inaczej mówiąc kapitalizm to nie jest dobry system ale nikt nie wymyślił nic lepszego.
kaskadere / 2007-04-02 22:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak to gdzie? S-ki giełdowe to jedne z najbardziej etycznych firm na rynku... najlepiej obserwowane i najmniej ludzi w nich okrada innych, chyba. Jezus wywalił kupców ze świątyni ale nie kazał im popełniać zbiorowego samobójstwa... Papież zawsze podkreślał "świętą" wolną wolę człowieka, daną przez Boga. I w wyniku tego powstał wolny rynek, aby można było wymieniać pracę na pracę bez łażenia po mieście... Nigdy nie potępiał też rozwoju, nowoczesności, ani samego handlu
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:40 / Uznany Gracz Giełdowy
dokladnie....nie ma idealnego systemu...bo ludzie nie sa idealni...
krissssss / 2007-04-02 22:30 / portfel
.... kupić tanie od zrezygnowanych,zdruzgotanych, wykończonych nerwowo ludzi.... masz na myśli bioton ? heheh (przepraszam nie mogłem się powstymać ;) ja już do niego nerwy tracę :( )
Pablo / 2007-04-02 22:39 / "Uznany Gracz Giełdowy"
tak ogólnie napisałem, przeżyłem na giełdzie od 94roku i takie mam odczucia
warren buffet / 2007-04-02 22:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dlatego giełda nie bez przyczyny ma przydomek: wymysł Szatana
kaskadere / 2007-04-02 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
JAk mówił Adaś Miauczyński do robotników... jak u nas kto nie w fabryce albo z młotem to od razu leń i nierób... cholera to my jako współinwestorzy, nawet 5-minutowi, nawet 1/wielomilionowej części dajemy ludziom pracę i pożyczamy nasze środki, by były sprawnie zagospodarowane, jakby nie inwestorzy indywidualni spółki miałyby o ok. 40% mniej środków na rozwój, niektóre by upadły, inne (patrz vc) nie miałyby szans na rozwój i zatrudnianie, bezrobocie, nieszczęścia w wielu rodzinach, itp... inwestowanie też praca i jak świat światem, pożyteczna. Sprzeczność z nauką JP może wystąpić dopiero przy sposobie wydatkowania środków w ten sposób pozyskanych
kaskadere / 2007-04-02 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
jedyne co mnie niepokoi to ta walka północ południe, mam wrażenie że całe nasze bogacko zachodnio europejskie szczęście jest zbudowane na głodzie i krwi III świata. Z drugiej strony, jesteśmy dla nich szansą. Nie unikam ciuchów z Chin, bo chociaż wiem że tam za grosze pitolą, przynajmniej ktoś ma pracę a mógłby z głodu zdychać sam pitoliłem na czarno na zachodzie za groszę i to z wielką wdzięcznością że mogłem...
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:21 / Uznany Gracz Giełdowy
ja nie mowie o formie tylko o charakterze tego co robimy :) chciwosc,pazernosc i chec ciaglego pomnazania pieniedzy okupiona OGROMNYM ryzykiem...gdzie tu pokora do uczciwej i ciezkiej pracy i chwila zastanowienia nad tym co sie robi ? :-)) fundamenty spolek juz dawno poszly w niepamiec..pompujemy balonik z calych sil ile pluca wytrzymaja :-)
kaskadere / 2007-04-02 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
kup amikę i ucz się pokory, ona cię nauczy...
Big Lebowski / 2007-04-02 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
inwestowanie na gieldzie to ciezka praca i takze nie zawsze jest radosna.. tak samo pracownik banku mogl by miec wyrzuty sumienia gdyz pozycza na procent a w przypadku nie splacania rat musi zabrac czesciowo splacona wlasnosc - dom , mieszkanie ,samochod..
Big Lebowski / 2007-04-02 22:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
powiem od siebie inwestujac na gieldzie i majac udzialy w spolkach daje utrzymanie wielu rodzinom a takze instytucjom charytatywnym - dlatego uwazam ze moje sumienie jest czyste i zgodne z naukami J. p. ... pozdrawiam...
Pablo / 2007-04-02 22:25 / "Uznany Gracz Giełdowy"
a jak sprzedajesz drogie akcje jakiemuś leszczowi, który się nie orientuje dokładnie o co w tym chodzi to jak się czujesz.
Big Lebowski / 2007-04-02 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wielokronie sprzedawalem drogie akcje leszczowi i odkupowalem jaszcze drozsze od leszcza..czy sprzedajac dwa lata temu akcje leszczowi i odkupujac od niego dzisiaj bo przecez to robisz - czujesz ze go krzywdzisz lub skrzywdziles..
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:35 / Uznany Gracz Giełdowy
ale w sumie nigdy nie wiesz czy sprzedajesz temu samemu leszczowi czy nowemu ktory wlasnie wchodzi w te spolke na tym poziomie na ktorym ja zastal :)
mariusz przemysław / 2007-04-02 23:03 / portfel / Bywalec forum
Panowie,raz akcje kupujemy innym razem sprzedajemy,bywa że sprzedane przez nas akcje rosną,bywa że spadają.Raz jestem zarobiony,innym razem jestem leszczem.Przypuszczam że znakomita większość forumowiczów ma tak samo,Czy ja kogoś krzywdzę?A może mnie ktoś krzywdzi?Jeżeli nawet to ja nie mam pretensji!!!
Big Lebowski / 2007-04-02 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rynek kupuje moje akcje a jezeli ja kupuje to tez rynek mi sprzedaje .. - tak nalezy to odbierac nie inaczej.. nasze inwestycje to sa ciagle zmagania z rynkiem a nie z Kowalskim...
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:43 / Uznany Gracz Giełdowy
jak latwo sie wyglasza takie mowy gdy wszystko i wszyscy sa anonimowi i kryja sie pod haslem "rynek" i dopuki nie trafisz na jakiejs imrezie na Kowalskiego ktory po flaszce ze lzami w oczach ci sie przyzna ze stracil wszsytko na MSX kiedy ty smiejac sie 10 min wczesniej sie chwaliles jak leszczy rynkowych zrobilem w bambuko :-)
Big Lebowski / 2007-04-02 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to mu powiem gdzie miales rozum chlopie - czy myslales o wlasnej rodzinie...i dopowiem mu ze placz nic tu nie pomoze..
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:51 / Uznany Gracz Giełdowy
to troche taki naturalizm co mowisz :) wiekszy,madrzejszy zjada slabszego glupszego :) tylko to troche nie po ludzku takie podejscie..po to zeszlusmy z drzewa i wyszlismy z lasu zeby sie czyms roznic od zwierztek :)
Big Lebowski / 2007-04-02 22:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
mialo byc.. J.P.
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:19 / Uznany Gracz Giełdowy
rozumiem, ze przyrownales nas do pracownika banku...ja sie nie czuje jak taki pozyczajacy komus na procent kredyt :) SPEKULUJEMY, jestemy ZACHLANNI i nie probujmy tego wybielac :-)))
Big Lebowski / 2007-04-02 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
rolnik obsiewajacy pole zboze chce takze wiecej i wiecej i wiecej ..
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:28 / Uznany Gracz Giełdowy
akurat dziwne porownanie gracza gieldowego do rolnika ktory zapitala na polu zeby wyhodowac te zboze ktorego potem i tak nikt nie chce kupic :]
kaskadere / 2007-04-02 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry rolnik zawsze bogaty
Big Lebowski / 2007-04-02 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dlaczego dziwne.. rolnik moze porzucic ten nieoplacalny zawod i wybrac moj zawod .. wysoko dochodowy..
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
dodam, ze jestem ateista z wyboru i kieruje sie wlasnymi zasadami bo jesli w cos sie nie wierzy a chce sie dobrze funkcjonowac w jakies spolecznosci trzeba przyjac jakies zasady aby poprostu jakos z ludzmi zyc :) ale mierzi mnie hipokryzja :)
Big Lebowski / 2007-04-02 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie nalezy mieszac religji z ekonomia ..
Doxon / 2007-04-02 22:12 / Tysiącznik na forum
A nie słyszałeś że nawet sam ojciec Dyrektor inwestuje na giełdzie i to ponoć nie swoje pieniądze.Zanim mnie ktoś zlinczuje przyznaję że to tylko plotki ale jakiś ksiądz z tego co pamietam wtopił nie swoją kase i sie chcial sadzic ze spolka.
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:15 / Uznany Gracz Giełdowy
heh akurat przyrownywanie ojca dyrektora do czego-kogo-kolwiek jest ponizej czego-kogo-kolwiek :-)
topol2 / 2007-04-02 22:10 / Tysiącznik na forum
Mądrze mówisz.
Aron-antyklerykał / 2007-04-02 22:25 / portfel / Bywalec forum
Prawcie o giełdzie Mości Panowie Tam waszeci przeznaczenie i wola Boga.Każdy powinien robić to na czym się zna ku potrzebie i pomocy innym braciom i siostrom.
Robi2806 / 2007-04-02 23:55 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
wszak z przypowieści biblijnej wynika,że ten co pomnażał talenty, otrzymał również talent zabrany temu który go zakopał. Jako nauka aby talenty(starożytne monety) pomnażac a nie trzymac w skarpecie by traciły na wartości i nikomu pozytku nie przynosiły
kaskadere / 2007-04-02 22:00 / portfel / Tysiącznik na forum
to może jutro pojeździmy po 08N
gio / 2007-04-02 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór
witam ponownie
raj / 2007-04-02 21:56
co myślicie BBIDEV wybije w górę, kupiłem za 2,99 na razie doły, czy może odstrzelić
Katon / 2007-04-02 22:28 / "Walczący z wiatrakami"
chwalac sie kupilem za 2,36 przed PP, sprzedalem za 2,95 w piatek, zostaly mi PDA ktorych otwarcia nie moge sie doczekac, dzis mialem reke na klawiaturze zeby odkupic ponizej 2,90 ale cykor byl wiekszy i nie zarobilem, mysle o odkupieniu jutro
PedroGonzalez / 2007-04-02 22:01 / Uznany Gracz Giełdowy
ja kupilem po 2,5 tydzien temu wiec odpowiedz sobie na pytanie czy warto mi bylo siedziec te 7 dni na tylku i grzecznie czekac :)
warren buffet / 2007-04-02 21:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem tak, jesli na mastersie są wieksze obroty niz na KGHM, to to normalna sprawa nie jest. widać duzi tez pieprzą wig20, lepiej jezdzic 20% dziennie niz sie męczyc z ciezarowcami... no ale przyjdzie realizacja zysków. euforia trwa. sam w niej uczestnicze.
Kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-04-02 22:19
Siedzisz w Mastersie?
warren buffet / 2007-04-02 22:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie
gabrik / 2007-04-02 22:09 / portfel / Wierny Forumowicz
pięknie WIG20,wig20.......
marbo / 2007-04-02 22:07 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór.
Proszę o radę : posiadam w portfelu budopol (po lekkiej podpowiedzi ;) ) i niestety leci na pysk ...trzymać jeszcze?
Oraz jak prognozy na MSZ ..tu jeszcze lekki plusik?
Poza tym chętnie przyłączył bym sie do tych 20% - może jakaś podpowiedź??
warren buffet / 2007-04-02 22:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
budopol leci na pysk ?? a kiedy ??

ja trzymam sobie. zredukowałem i trzymam
marbo / 2007-04-02 22:31 / Tysiącznik na forum
przesadziłem ...poprostu lekko ;)
obniżył loty... a jak patrzę na te papierki co tak po 20% dziennie to poprost jestem w szoku i nie wiem co myśleć.
Jestem początkujący - uczę się AT i czasami wątpię czy na Naszej giełdzie jest sens się nią kierować. Jako że nikt z moich znajomych nie inwestuje bezpośrednio w akcje ( jedynie fundy) to czasami czuję bezradność z powodu braku możliwości zkonfrontowania spostrzeżeń i poglądów.
slaw / 2007-04-02 21:58 / Uznany Gracz Giełdowy
uważam osobiście śe przyjdzie czas i na wig20 Warren ........ dzisiaj korekta na dużycz jutro maluchy bedą w niełasce taie zycie a czy euforia .... poczytałem wasze calodzienne wpisy i powiem ...... na forum na pewno byla euforia czy na rynku raczej nie
warren buffet / 2007-04-02 22:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sławku, jest juz lekka euforia na rynku, korekty nie było jako takiej.... maj sie zbliza, wakacje tez - realizacja zysków. Oby w maju nie było juz "po"
superman / 2007-04-02 22:00 / Tysiącznik na forum
bo my maluchy,hehe
kaskadere / 2007-04-02 21:58 / portfel / Tysiącznik na forum
podobno w piramidach same ostrzą się żyletki
później golenie
superman / 2007-04-02 21:57 / Tysiącznik na forum
czyli zarabiamy:)
risky-rainmaker / 2007-04-02 21:51 / Ostatni Optymista
Chyba ktoś z B..napisał do STX

Autor | ~!!! [80.53.206.*] 2007-04-02 18:16

Panie Marcinie, cóz ja moge powiedzieć..... no coments. My jako Spółka możemy w tej sytuacji poczekać tylko na sądowe rozstrzygniecie, nie ukrywam, iż mamy nadzieje, że będzie na korzyść Spółki. Jeśli chodzi o Pana i innych drobnych inwestorów- oczywiście, możecie i powinniście zadziałać, okazać niezadowolenie i bezsens takiej decyzji. Ponieważ nie wiem, jakie instrumenty przysługują Wam, jako drobnym inwestorom, to ze swojej strony moge doradzić kontakt z Panem Bartoszem Dziemaszkiewiczem, ze Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, tel. 071 783 76 85, mail bdziemaszkiewicz@sii.org.pl. Proszę napisać na jego adres, może będzie mógł Pana pokierować, jak załatwić sprawę waszego "sprzeciwu" dla tego zaskarżenia

jestesciw spolwalscicielami spolki pisac !!! pokazcie ze Wam sie cos nie podoba badz podoba!!!


Może to tylko dobra prowokacja....:)))
kaskadere / 2007-04-02 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
no no no Oktawia dzisiaj +10% niemal, a na stronie Leasco czary mary - po świętach w każdy piątek będzie czat z zarządem ;-). W zarządzie m,in. Ian Hume, z ciekawym życiorysem venczerokapitaloprajwatekiciarskim i epizodem w Banku Światowym. A ja idę zapitalać na zmywaku domowym, bo mi Majsters nie dał na zmywarkę dziś uzbierać.
superman / 2007-04-02 21:54 / Tysiącznik na forum
octava czekamy na pp:)
flugo / 2007-04-02 21:37 / portfel / Dziecko hossy
bateria do telefonu komórkowego, laptopa składa się z m.in. kobaltu.
Kobalt m.in. pochodzi z Afryki, głównie z Konga.
Wojna domowa w Kongu z ostatnich lat pochłonęła 3 mln istnień ludzkich. Podczas teoretycznie "wojny domowej" zaangażowane w nią były praktycznie wszystkie państwa ościenne. Kopalnie zostały zdewastowane, w skutek wojny nastąpiło osłabienie władzy państwowej i kopalnie zostały sprzedane w ręce prywatnych w większości zagranicznych korporacji.
azja / 2007-04-02 21:37 / portfel / Obserwator
zapaliłem świeczkę w oknie
Temu co już bez nas został
oczy w deszczu, cały mokne
[i] [i] [i] [i] [i]
JA / 2007-04-02 21:37 / Tysiącznik na forum
mieli bydować rurociąg odessa - płock ale kaczorki speprzyły kontrakty z gazem i teraz strzała szybkiego nie dostaną ale swoje robią
Big Lebowski / 2007-04-02 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
korespondent nt-v z USA - inwestorzy amerykanscy spekuluja ze moze FED obnizy stopy procentowe.. ja z innego zrodla wiem ze obnizki stop nie bedzie.. hm..
slaw / 2007-04-02 21:24 / Uznany Gracz Giełdowy
A co sie cdzis dzialo na ELS że taki ruch --- ja to mam takie spolki że nikt ich nie obserwuje chlip chlip
VOKK / 2007-04-03 01:06 / portfel / Bywalec forum
Wyglądzło to dość dziwnie, rano kurs wystrzelił w górę, ale szybciutko został sprowadzony na poziom ok. 14zł. Mniej więcej od 10:00 zaczęły latać paczki po kilka tysięcy akcji i jak to ostatnio bywało kilka po kilkadziesiąt i kilkaset tys. akcji. Wygląda to na przepakowanie, albo wchodzi nowy grubas długoterminowy.
VOKK / 2007-04-03 01:33 / portfel / Bywalec forum
a może to to o czym ostatnio pisałeś i J&S staje się faktem??
rotux / 2007-04-02 21:54 / Uznany Gracz Giełdowy
wczoraj endriu w jakimś wywiadzie znów mówił, że biopaliwa albo po koalicji,
tyle widziałem na własne oczka
Krzych / 2007-04-02 21:47 / Płoteczka na forum
może warto przeczytać
www.wnp.pl/chemia/22397_1_0_0.html
Kai / 2007-04-02 21:08 / Tysiącznik na forum
21,37 JPII
EDiS / 2007-04-02 21:23 / Tysiącznik na forum
Wszystko to marnośc nad marnościami. Wszystko we mnie odżyło. Pozdrawiam.
Bogoos / 2007-04-02 21:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2 lata ...
modliszka / 2007-04-02 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyłaczam się osobiście....byłam na pogrzenie..."podróż" życia...

Chce mi się w zadumie spędzić najbliższe pół godziny....
azja / 2007-04-02 21:27 / portfel / Obserwator
byłem tam w Rzymie , wtedy na pogrzebie - NIEZAPOMNIANE !
slaw / 2007-04-02 21:05 / Uznany Gracz Giełdowy
A2 tak masz racje spiepszyłem sprawe na hydrotorze ksiazkowo ale coż widać tak miało być
A2 / 2007-04-02 21:14 / Spekulantka
oj slaw ale mialam wtope z tym tekstem))) No myslalam , ze to twoj numer)).W Stanach zle sie dzieje , gorzej niz myslalam. Nieruchomosci poloza sie cieniem na cala gospodarke.U nas euforia.Sama biore w niej udzial , zastanawiajac sie codziennie kiedy zostaniemy sprowadzeni do rzeczywistosci.
slaw / 2007-04-02 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy
A2 spokojnie to jest moj gg ale jak mnie nie ma zona odbiera ....... ja to wiem że schrzniłem tą sprawe przez wlasna nieierpliwość - a rozmowa z Toba bezcenna jak zwykle .... nic sie nie stało. w stanach słabo ale.... wiele nizej tam nie spadniemy uważam na razie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy