Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: To był tydzień!

Gałązka: To był tydzień!

Money.pl / 2008-06-24 10:43
Komentarze do wiadomości: Gałązka: To był tydzień! .
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.139.* / 2008-06-25 07:45
Panie Gałązka, do kroćset. Nie ogląda Pan TVN? Przyszły nowe rozkazy. Teraz należy pochylać się nad losem prawdziwych opozycjonistów, a szturchać w oczy różne męty o niezbyt pochlebnej przeszłości. Nie słyszał Pan wywiadów Justyny Pochanke? Jeśli ta 2 po Monice Olejnik ZMP-ówa III RP tak rozczula się nad losem pokrzywdzonych przez SB, to widać zmiana frontu jest poważna. Nawet "człowieka honoru" Maleszkę wylali z Wyborczej, a Pan żadnych wniosków nie wyciąga? Jak tak dalej pójdzie, to nawet i Michnika... Nie, tu już przesadziłem. Ale wracając do Pana... Oj nie będą przełożeni zadowoleni, nie będą.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-06-24 11:46
1. Myślę, że Wałęsa ma wielką satysfakcję. Za innymi wielkimi ostatniego 25 lecia może powiedzieć, że własnie po to obalał komunizm, aby można było mówić i posać takie coś jak ten czy tamten czy też jak ten poniższy ŁW.
2. Ja mam satysfakcję, że poza tłumem śliniącym się pod gilotyną jst tak wielu ludzi, którzy mówią "jesteśmy z tobą", albo "Ich been Berliner" (63), "jestem Żydem" (40).
3. 51 stan. Hę? Czy jako członek UE możemy być członkiem NAFTA?
acomitam / 83.25.139.* / 2008-06-25 07:56
Tak! Z Wałęsą jest wielu, tu się Tusk nie myli. Jest z nim Boni, Maleszka, Skubiszewski, cała plejada "autorytetów" spod znaku Michnika i Geremka, jak pokazał ksiądz Zalewski - także wielu księży, są sędziowie i prokuratorzy o niejasnej przeszłości, część środowiska dziennikarskiego na służbie, jest z nim wreszcie agentura, dawna SB i WSI, okopana na nowych pozycjach, które , między innymi za sprawą Wałęsy, stworzyła im III RP. Faktycznie doborowe towarzystwo "wielkich ostatniego 25-lecia".
ŁowcaWykształciuchów / 2008-06-24 12:36 / NiePOsPOlity Intelekt
http://video.google.pl/videoplay?docid=8925540803212198237

W pierwszej scenie tego filmu widać inkryminowaną satysfakcję Wałęsy w CAŁEJ OKAZAŁOŚCI ;-)))
MN4 / 80.51.231.* / 2008-06-24 13:12
"Inkryminacja - słowo pochodzące od łacińskiego incriminare, a także od francuskiego incrimination, gdzie słowo to ma znacznie szersze znaczenie. Inkryminacja oznacza zarzut, oskarżenie, pomówienie, obwinienie lub posądzenie.

W języku angielskim istnieje bardzo ważny termin prawniczy self-incrimination (prawo Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii), oznaczający postawienie samemu sobie zarzutów, i bezpośrednio wiąże się z wprowadzeniem prawa do zachowania milczenia chroniącego przed taką ewentualnością. W prawie amerykańskim kwestia ta jest uregulowana poprzez piątą poprawkę do konstytucji"
Trudne słowo, ale pracuj nad rozszerzeniem słownictwa, nie zrażaj się.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-06-24 13:55 / NiePOsPOlity Intelekt
Jeśli ktoś publicznie twierdzi: "Myślę, że Wałęsa ma wielką satysfakcję (...) że własnie po to obalał (w pojedynkę?) komunizm, aby można było mówić i posać takie coś jak ten poniższy ŁW"

czyli twierdzi, jakoby Bolesław Wałęsa miał obecnie wielką satysfakcję - to zważywszy na pierwszą scenę tego filmu - trudno o bardziej ohydne posądzenie lub pomówienie TW Bolka.

O kryptomasochizm. Chłe, chłe, chłe ;-)))
~kazek / 2008-06-24 13:02 / Bywalec forum
Mam taki komunikat:
Przepraszamy, ale ten film wideo może być niedostępny.

Co to cenzura na Googlach?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-06-24 10:45 / NiePOsPOlity Intelekt
"Decyzję podejmę za tydzień. Drżyjcie więc, wrogowie
socjalistycznej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej!!!

Towarzysz Wiesław Gałązka."
kres / 83.29.37.* / 2008-06-24 11:56
Jakby nie mówić, to książka stała się już wielkim bestsellerem. „Za czym kolejka ta stoi” jak nic przypominało zamierzchłe lata. A ludzie stali, stali. Jak podają książka już osiągnęła czarnorynkową cenę 400 zł.
To aż trudno uwierzyć, że tak długo nas trzymano w niewiedzy i ukrywano wiele faktów. Ja osobiście jestem przekonany, że to nie chodzi o Wałęsę. Za nim stoi szereg figur, które bardzo obawiają się, aby nie ukazała się książka na ich temat. Jak myślicie co to za ludzie. Sam się nad tym zastanawiam. Jednak mój typ numer 1 to Bronisław Geremek (był podobno na wcześniejszej liście). Jestem przekonany, że to chodzi o bardzo wielu obecnych w polityce i to bardzo wysoko. Słyszałem, że wiele ciekawych spraw z interesującymi zdjęciami mają na J.Kuronia, ale on już się tym nie przejmuje.
kres / 83.29.37.* / 2008-06-24 12:00
Tak, to jest już Bestseller.
A ja do tego dodam Balcerowicza i Mazowieckiego i całe środowisko Unii Wolności.
maa / 2008-06-24 13:59 / Tysiącznik na forum
Czego ty się tak boisz? Gdyby Tusk miał odwagę wziąć się za wasze d... i rozliczyć wasze machlojki, dawno by to już zrobił.
Uspokój się, nic wam nie grozi tak długo, jak on rządzi...
kres / 83.29.37.* / 2008-06-24 11:50
Prawda nas wyzwoli. Słuchacze Radia Maryja mieli możliwość już dawno wysłuchać zarzutów wobec Wałęsy i mogli posłuchać jego odpowiedzi. Tak, Wałęsa przychodził do Radia Maryja. Problem pojawił się dopiero wówczas, gdy jego tezy zaczęły padać. Nie umiał się zachować. Plątał się - zresztą wszyscy to widzimy i teraz.
Każdy może odsłuchać starych audycji, bo są one zamieszczone na stronach Radia Maryja.
Wałęsa jako prosy robotnik był pionem dobrze sterowanym. Robił ogień i dym, a kto inny piekł gtilla.
Słuchajmy, czytajmy, a prawda nas wyzwoli. Przy pierwszej okazji kupię książkę.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-06-24 10:49 / NiePOsPOlity Intelekt
Prawie felieton, napisany przez prawie publicystę, na zlecenie prawie polskiej grupy etnicznej...

Najnowsze wpisy