Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Premier miał prawo zdymisjonować Leppera.

Jakimczyk: Premier miał prawo zdymisjonować Leppera.

Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.238.* / 2007-07-13 12:32
Łamanie prawa aby to prawo chronić jest i niebezpieczne i moralnie dyskusyjne. W pierwszym odruchu również gotów byłbym przyklasnąć takim metodom, ale po bliższym zastanowieniu musze stwierdzić, że ryzyko iż metody zastosowane w przypadku afery Leppera staną się zwyczajowymi środkami operacyjnymi służb bezpieczeństwa stosowanymi powszechnie i zatrują życie wszystkim, nawet niewinnym, jest ogromne, może nawet zbyt wielkie. Wyobraźmy sobie, że Bogu Ducha winny urzędnik (jeśli tacy są) zostanie wciągnięty w pułapkę przez CBA, które zaoferuje mu korzyść majątkową. Nigdy do tej pory nie brał, bo być może nie miał okazji, ale teraz.... Jak wiadomo, okazja czyni złodzieja. Czy jeśli ów urzędnik ulegnie, można go oskarżyc o branie łapówek, czy jedynie, że w sztucznej sytuacji sprokurowanej przez CBA zachował się niezbyt etycznie?
DA-old / 195.225.71.* / 2007-07-12 20:44
SLD, PO i Samoobrona będą zgodnie protestować przeciwko CBA. Zagrożenia nigdy się nie chwali i nie wspiera...
Rączki w następnych pokoleniach, zgodnie zreszta z teorią Darwina, staną się coraz krótsze. I tak ma właśnie być. Prawda? A może ktoś z Was lubi być okradany codzienie?
Iwrei Mojsiu / 84.234.0.* / 2007-07-12 18:17
Gdyby Lepper nie był z wybranego narodu to wszystko byłoby jasne. A tak walka toczy się pod dywanem nie, nie z Lepperem tylko z jego mocodawcami. Czy mocodawcy są z narodu wybranego?, pewnie tak. Jeżeli przedstawiciele narodu wybranego chwytają się za gardła pod dywanem to może warczenie i do goi dotrze. Tak było z aferą Rywina. Buldogi Golenia i Niezera gryzły się pod dywanem a ich warkot dotarł do goi odsłaniając patologię na szczytach władzy. Odsłonięto oczywiście czubek góry lodowej. Nie muszę chyba dodawać, że owe buldogi jak jeden też są z narodu wybranego.
rosik / 83.6.250.* / 2007-07-12 12:11
Za ministrem Lipcem smrody ciągnęły się już dawno. Generalnie od czasów jego pracy w sporcie warszawskim i przejściu do pracy w centrali. Niektóre gazety o tym pisały. Ciekawe dlaczego zdjęto sportowych łapowników na schodach ministerstwa a nie póżniej? Czyżby z obawy o to do kogo forsa pójdzie dalej?
Natomiast jeżeli chodzi o Leppera to należałoby się zastanowić czy to była prowokacja czy INTRYGA POLITYCZNA?
MarcoP2 / 83.29.15.* / 2007-07-12 11:06
Dobry artykulik. CBA jest od ścigania przestępców. Należą się wielkie pochwały dla kierownictwa CBA. Trzeba robić porządki choć może to być bolesne. Nie ma wątpliwości, że poprzednie władze takie skandale kryły. Teraz to się skończyło. Prawem opozycji jest robić krzyk. Jednak społeczeństwo na pewno z takich działań jest bardzo zadowolone. Po takich działaniach zaufanie do rządu bez wątpienia znacząco wzrośnie.
Kupowanie wyroków / 83.21.68.* / 2007-07-12 10:38
Handlarz Kokainą był bardzo blisko zwiazany z Prezydentem. Znacznie bardziej niz "podejrzany" przez CBA z Lepperem.
A swoja droga to ja prawie nic nie rozumiem jak mamrocze Lech Wielki Pałac. Raz nawet pomyslałem ze moze sobie coś zapalił albo powąchał.
Ta idiotyczna i dęta historia z Lepperem ma przykryc afery PiSu:
- kompromitacje na szczycie EU
- sprawe Rydzyka
- kokaine w Pałacu
i steki innych "osiągnieć" Jarusiowego TKMu
sluszny / 83.26.248.* / 2007-07-12 15:24
Brawo, slusznie! Trzeba jeszcze dodac v-ministra rolnictwa z PiSu, ktory podpisal dokument odrolnienia dzialki
Sprzedam sąd / 83.21.22.* / 2007-07-12 16:28
Zdaniem Ziobry , wasermana , CBA , ABW 1200 gramów koki to pewnie ilośc do użytku osobistego.
Oto moralnosć PiSowska
marek 19-53 / 83.24.30.* / 2007-07-12 21:13
A może Pan podać źródło tej informacji - gdzie padła taka wypowiedź.
Bo w ogólnie dostępnych "publikatorach" wiadomość podano akurat na odwrót. Takie było tłumaczenia A.P., któremu nie uwierzono. Nie został aresztowany jako narkoman lecz dystrybutor.

Ot moralność fantasty.
acomitam / 83.25.238.* / 2007-07-13 12:35
Wypowiedź Ziobry zapewne przytoczona za Gazetą Wyborczą.
AMO / 212.76.37.* / 2007-07-12 09:42
Bardzo ciekawa teoria. Problem jest tylko taki sam, jak w przypadku taśm Beger - można tak posterować całą sprawą, że ten na którego się poluje, czy chce, czy nie chce to wpadnie w zastawioną pułapkę. Tak jsamo jak Renata Beger tak zadawała pytania, że były w nich odpowiedzi, które ona chciała usłyszeć na potrzeby nagrania. Gdyby Pan Premier Kaczyński był lojalnym koalicjantem, to powinien ostrzec Leppera, że w jego otoczeniu kręcą się osoby nieodpowiednie, które powołują się na kontakty z nim w celu załatwienia sprawy. Ciekawe, czy CBA działałoby tak ochoczo gdyby np. dostało informację, że np. stary kolega Pana Premiera Maciej Z. również chodzi i powołując się na swoje kontakty z Premierem i ministrami może załatwić każdą sprawę. Albo, że pewien kolega z Poznania jednego z wiceministrów Skarbu faktycznie decyduje o tym, jakie decyzje są podejmowane. To oczywiście tylko teoretyczne przykład, ale przy takim samym sposobie prowadzenia sprawy przez CBA, jak w przedmiotowej sprawie, o ile nawet nie doszłoby do sytuacji, w której można postawić zarzuty, to pewnie powody do dymisji łatwo by się znalazły.
cheapczad / 2007-07-12 09:16 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
(...) Ale to już dostatecznie dużo, żeby szef rządu mógł stwierdzić, że utracił zaufanie do członka swego gabinetu i zdymisjonował go. Można spekulować jedynie (...)

Jezeli akcja CBA zostala rozpoczeta w styczniu 2007 to szef rzadu doskonale wiedzial z kim ponownie podpisuje umowe koalicyjna pare dni temu, to Panie Jakimczyk raz.
Dwa, przystepujac z tymi a nie z innymi partnerami do takiej a nie innej koalicji obecny premier wiedzial kim jest, jaka ma opinie, itp. szef Samoobrony, jak rowniez cala ta formacja (pamieta Pan slowa obecnego premiera, ze SO to partia stworzona przez bylych funkcjonariuszy PRLowskich sluzb?).
Sabre / 2007-07-12 09:13 / Tysiącznik na forum
Wielka Encyklopedia A.D. 2050

Kaczyzacja – propagandowa zamiana niepowodzeń w sukcesy, kierowana głównie do specyficznej grupy wyborców, zwanych potocznie „ciemnym narodem”*. Nie mylić z kaczoleniem**. Za twórcę kaczyzacji uważa się Jarosława Kaczyńskiego, byłego premiera Polski, twórcy państwa policyjnego zwanego Kaczolandem***, który wspólnie z „ojcem dyrektorem”**** są sprawcami największej w historii emigracji i w efekcie zniknięcia z mapy Europy dużego kraju.

* Ciemny naród – prymitywna część społeczeństwa, charakteryzująca się niskim ilorazem inteligencji, a co za tym idzie pogardą dla ludzi o odmiennych poglądach, światopoglądzie i religii. Niezwykle podatny na proste zabiegi socjotechniczne. Ciemny naród wymarł w sposób naturalny, na skutek masowej emigracji pozostałej części społeczeństwa i utraty w ten sposób żywiciela.

** Kaczolenie – obarczanie winą za własne błędy sił mistycznych lub pochodzenia pozaziemskiego (Szatan, UFO, niezidentyfikowany Układ). Podobnie jak w przypadku kaczyzacji, kaczolenie stosował z powodzeniem Jarosław Kaczyński wobec ciemnego narodu.


*** Kaczoland – państwo policyjne nowego typu, w którym przedstawiciel ciemnego narodu domaga się ograniczenia własnych praw, jest gotów z nich nawet całkowicie zrezygnować, pod warunkiem że będzie karmiony konferencjami prasowymi i spektaklami na których poniża się innych obywateli. Eksperyment z tworzeniem Kaczolandu nie powiódł się.

**** Ojciec dyrektor – (Młot na czarownice, Ojciec Inkwizytor, Tatuś Rentojad, Wpłatomat, Kasozatrzymywacz, Ten co się Żydom nie kłaniał, Darth Father), tajemnicza i kontrowersyjna postać, uważana przez wielu historyków za legendę, podobnie jak Dracula, wilkołak i strzyga. Przetrwała w podaniach ludowych i jest obecnie wykorzystywana do straszenia emerytów i rencistów.
A feee! / 84.234.0.* / 2007-07-12 18:01
Po twoim powyższym wpisie jestem pewien, że ciemny lud to jeszcze nie dno. Dno reprezentujesz ty i należysz do pariasów zwanych zboczeńcami intelektualnymi a może nie tylko intelektualnymi.
Sabre / 2007-07-13 08:43 / Tysiącznik na forum
Jak masz na coś ochotę, to poszukaj sobie innego forum.
apsalar / 194.146.120.* / 2007-07-12 10:39
Sabre czytam Twoje posty z prawdziwą przyjemnością. Dobrze wiedzieć że są jeszcze normalni ludzie którzy nie akceptują tego co dzieje się w naszym chorym kraju. No i to inteligentne poczucie humoru :)
Floyd / 2007-07-12 12:54 / Tysiącznik na forum
Jeżeli normalność polega na rzucaniu wyzwiskami to gratuluję
i ten "ciemny naród" na okrągło to rzeczywiście wybitnie inteligentne poczucie humoru..
Sabre / 2007-07-12 13:14 / Tysiącznik na forum
Nie ja jestem autorem "ciemnego narodu", jedynie o tym przypominam.
Moje tzw. wyzwiska cię rażą? A te używane tu powszechnie nazewnictwo: żydy, komuchy, SBeki, konfidenty, ch..., k...., itp., itd., to miód na twe serce?
Nigdy nikogo z forumowiczów pierwszy nie obraziłem, zwykle reagowałem na ich wyzwiska - a często pozostawiałem bez komentarza.
Krytykować polityków, nawet dosadnie, mam prawo - tak to bywa z osobami publicznymi.
~kazek / 83.29.39.* / 2007-07-12 16:27
Ty tu jestes pierwszy co wszystkich Polaków wyzywasz.
Nie przytaczaj zwrotów "Ciemnogród", cheba ze do siebie i swoich kolegów.
Sabre / 2007-07-13 08:43 / Tysiącznik na forum
Nigdzie nie przytoczyłem zwrotu "Ciemnogród", najpierw przeczytaj do końca, później komentuj.
cheapczad / 2007-07-12 13:07 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Alez Mr. Floyd, badzmy rozsadni:)
Komu zawdzieczamy obecny paradygmat "normalnosci"?
Komu?
konio_kp / 83.29.45.* / 2007-07-12 09:50
Sabre, czy ty tego nie zauwazasz?
"Ciemny naród – prymitywna część społeczeństwa,
charakteryzująca się niskim ilorazem inteligencji, a co za tym
idzie pogardą dla ludzi o odmiennych poglądach, światopoglądzie
i religii. " Pisząc tak, piszesz o sobie. Skąd u ciebie tyle nienawiści wobec tak szlachetnych ludzi religijnych.
Człowieku - jesteś chory z nienawiści do ludzi wierzących. Co ci przeszkadzają ludzie wierzący z Rodziny Radia Maryja, że przy każdej okazji plujesz na nich?

Pozostaje ci zadedykować cytat z Urbana
Na miesiąc przed zamordowaniem księdza Urban pisze o nim felieton: "W kościele księdza Popiełuszki urządzane są seanse nienawiści. Popiełuszko jest organizatorem sesji politycznej wścieklizny". Po zabójstwie Urban dostaje broń i osobistą ochronę.
Uważaj, bo używając takiego języka praktycznie mordujesz ludzi. Pamiętaj, że można zabić słowem. Zwłaszcza, że macie do dyspozycji wszelkie media (poza jednym). Wszystkie te media chodzą na jednym sznureczku. Widać to było wręcz doskonale, jak w trakcie ostatniej nagonki w typie skrajnie komunistycznym na Radio Maryja.
Znamienne jest to, że psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
Sabre / 2007-07-12 10:08 / Tysiącznik na forum
Szanuję każdą religię, chrześcijaństwo, islam, buddyzm, itp. Tylko nie uważam tego tworu toruńskiego za jakąkolwiek religię, dla mnie to sekta.
Z tym Popiełuszką to przesadziłeś. Pierwszy Wasserman porównywał swoje "wanienne męczeństwo" do męczeństwa Popiełuszki, więc może to teraz taka moda.
Ale porównywać Rydzyka z Popiełuszką to już nadużycie, co najmniej.
I nie macie, tylko mam. Nie chodzę na żadnym sznureczku.
Ostatnia nagogonka na Radio Maryja nie ma nic wspólnego z komunizmem. Wiem że to ułatwienie - tych co ze mną się nie zgadzają, nazwać komunistami. Upraszcza sprawę.
konio_kp / 83.29.47.* / 2007-07-12 10:52
Rozumiem, że ci ciężko to przyjąć, ale widać, że nie szanujesz religii. Nie szanujesz religii katolickiej. Warto posłuchać jak w okresie świątecznym kilkudziesięciu biskupów składa gorące życzenia słuchaczom Radia Maryja i Ojcu Rydzykowi. Warto posłuchać. Warto również posłuchać co mówił Jan Paweł II (niektórym to bardzo nie odpowiada) – „Ja każdego dnia dziękuję Bogu, za to, że jest takie radio, Cop się nazywa Radio Maryja”. Warto posłuchać szereg innych wypowiedzi. Było to niezależnie od tego, że wasze media cały czas pluły i bluzgały na Radio Maryja. Można dodać bardzo interesujące życzenia przesłane przez Ojca Św. Benedykta XVI dla Ojca Dyrektora i słuchaczy Radia Maryja (wymienione z nazwy) – luty 2007. Dlaczego o tym nie informowały wasze media? Wszystkie piszą to samo… Wszystkie pod dyktando – tylko czyje? A czyja to własność?
Bardzo jednoznacznie o komunistach wypowiadał się Popiełuszko i bardzo jednoznacznie wypowiada się Ojciec T. Rydzyk. Zachęcam cię do poszukania wypowiedzi ks. Jerzego. Taka jest mowa Kościoła.
Nawet jeśli Tobie się to nie podoba, to uszanuj podejście wielu milionów ludzi zarówno w Polsce jak i za granicą.
Mniejsza o twoje podejście. Zastanawiam się skąd u ciebie i u tobie podobnych tyle nienawiści wobec ludzi, którzy po prostu chcą słuchać i cieszyć się swoim radiem. Powiedzcie „mam to w nosie i nie opluwajcie”.
Nie byłoby mojego postu, gdyby nie twój pełen nienawiści atak. Możemy się umówić. Nie pisz tak nienawistnych postów wobec innych grup, a ja nie będę musiał odpowiadać na te twoje seanse nienawiści. Będziemy wówczas mogli podjąć rzeczową dyskusję na temat felietonów.
Sabre / 2007-07-12 11:25 / Tysiącznik na forum
Nawet gdyby tysiące biskupów, tak w okresie świątecznym jak i na co dzień, słało najgorętsze życzenia Radiu Maryja, nawet gdyby papieże uznali zwierzchnictwa Ojca Dyrektora nad sobą, nawet gdyby Rydzyk góry przenosił, to i tak byłby dla mnie nikim, bo miłości by nie znał. Trochę mnie poniosło, ale nie mogłem sobie odmówić.
Czyżby szacunek był zależny od popularności?
Ja szanuję religię, ale podobnie jak ludźmi, jeśli ktoś nawołuje do nienawiści to traci mój szacunek.
Ciągły bełkot o żydach, pedalstwie, masonach, talmudycznej mentalności, niestety jest obecny w tym radiu. I z tego co wiem, nie ma to wiele wspólnego z katolicyzmem.
konio_kp / 83.29.21.* / 2007-07-12 11:31
Nie słyszę nienawiści w Radiu Maryja. Nigdy! Przepraszam, niekiedy ktoś ze słuchaczy próbuje wrzucić takie treści jak ty. Jednak jest to zawsze prostowane. W twoich kilku zdaniach jest tyle miłości, że …jest to porażające. Swoją drogą jest to bardzo znamienne, że nie jest dla ciebie ważny głos i stanowisko biskupów i papieża. Bez komentarza…
Sabre / 2007-07-12 11:46 / Tysiącznik na forum
Szkoda że nie zauważyłeś, ja trochę cytowałem.
Poza tym, papieże wypowiadając się o Radiu Maryja nie robili tego ex cathedra ... .

Zaraz stwierdzisz że to ja wydzwaniam do radia i wrzucam takie treści.
konio_kp / 83.29.48.* / 2007-07-12 17:09
No to jest pełna zgoda! Sama radość!
Ja nie napisałem, że Jan Paweł II czy Benedykt XVI zwracał się do Rodziny Radia Maryja ex-cathedra. Oczywiście, że nie! To nie miałoby sensu. To jest zwrot ot tak w rozmowie. Powiedziałbym „mrugnięcie okiem” lub inaczej „lubię was i jestem z wami”. Co ważne to nie był jeden zwrot, tego jest dość dużo i są to zwroty dość konkretne (tu jednak mam na myśli polskiego papieża).
Fakt – cytowałeś. Ale cytując jakoś się pod tym podpisujesz – albo zaznacz, że się od tego dystansujesz. Bardzo chętnie odpowiem, zapewne nie tylko ja, na różne zarzuty. Podaj cytat – gdzie ten antysemityzm? Może wysil się na coś więcej niż ta „mentalność talmudyczna”. Znaczna część osób z tego forum bez wątpienia uważa, że GW NIE MA mentalności polskiej – a jaką? Oto jest pytanie.
Jeżeli tak lubisz pożartować, to może się skusisz na kilka słów raz o Kwaśniewskim, innym razem o Millerze – a może to byłoby niepoprawne politycznie? Ja jednak jestem za tym by podyskutować rzeczowo. I jedno zdanie tu napiszę:
Bardzo mi się nie podoba, że były prezydencik dorobił się w czasie służby (TAK: służby narodowi) wręcz KOSMICZNEGO majątku. Nie powiem, że powinni to dać dla lekarzy i pielęgniarek (to byłby czysty populizm), ale napiszę, że jeśli to prawda, to kara powinna być liczona w dziesiątkach lat!
Sabre / 2007-07-13 08:41 / Tysiącznik na forum
Ja cytowałem list do Koryntian ... . Trochę to przerobiłem, ale smutne że nie zauważyłeś. Czy całą swoją wiedzę o religii katolickiej czerpiesz ze słuchowisk?

Z radia:

Słuchacz: – W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich.
o. Piotr: – Chyba przez lobby żydowskie.
Słuchacz: – A to nie na jedno wychodzi?

o. Rydzyk: – Pewna matka zapytała mnie, co w takim razie ma czytać jej syn. Odpowiedziałem, że lepiej niech już czyta „Main Kampf” Hitlera niż „Harry’ego Pottera”.

Słuchacz RM: - Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada...
o. Jacek: - Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

I co ty tak z tym Kwaśniewskim? A co on mnie obchodzi?
Adol / 2007-07-12 14:07 / Bywalec forum
Ciekawa polemika...
Sam nie słucham Radia Maryja ale pewnie w każdej rodzinie jest starsza osoba która słucha godzinami tego radia i dziś pewnie nie wyobraża sobie życia bez niego. CZy to jest powód aby umieszczać tych ludzi poza margines "ludzi myślących, inteligentnych".
Przyznaje się, że 10 lat temu tak myślałem. Karmiony papką z Gazety Wyborczej. Dziś wiem na pewno, że byłem manipulowany przez GW dlatego dziś jej nie kupuję, więcej jestem uprzedzony do każdego jej tekstu, dziennikarza, dogmatycznego czytelnika.... ale tak to jest że jak już raz złapiesz kogoś na zdradzie to już więcej ufać nie będziesz.
Sabre / 2007-07-12 15:31 / Tysiącznik na forum
Raz jeden jedyny kupiłem GW, by dostać "Imię róży", a wciąż jestem o to posądzany. Chyba będą musiał ją trochę poczytać, przynajmniej od czasu do czasu, skoro tak reklamujecie ... .
Ja nikogo nie umieszczam na marginesie, nawet nie mam takich możliwości. Zresztą uważam że słuchacze Radia Maryja są jedną z najbardziej wpływowych grup naszego społeczeństwa - najlepszym przykładem jest strach, jaki przed nimi odczuwają politycy:)
cheapczad / 2007-07-12 10:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
koniu z kopczewa, czy chcesz czy nie nalezysz do scharakteryzowanego przez Sabre "ciemnego narodu" - juz swoim komentarzem dajesz dowod, ze kompletnie NIC nie rozumiesz, i lepiej by bylo, zebys nie zabieral glosu, albo przynajmniej nie polemizowal z Sabre, gdyz poniewaz to nie twoja "liga". Najbardziej jednak zalosne w tobie jako przykladzie "rasowego katola" jest to, ze absolutnie brak ci poczucia humoru.
konio_kp / 83.29.47.* / 2007-07-12 10:53
Dlaczego?
Twój humor zawsze mnie bardzo śmieszy! Nie widać?
Ha, ha, ha, ha…..
Kupowanie wyroków / 83.21.65.* / 2007-07-12 08:22
Wielki polityczny strateg (czytaj awanturnik polityczny) Jarus zaplątał sie w troki od kalesonow i runął na podłoge jak długi.
Prosze o dopowiedz na kilka pytań.
Czy byli funkcjonariusze rozwiazanej WSI sa po stokroc sprawniejsi niz obecne CBA ???
Czy WSI zza grobu inwigiluje ABC i ośmiesza ją?
Czy WSI nokautuje ABC jak chce i kiedy chce ?
............. / 213.158.197.* / 2007-07-12 09:16
Łatwiej jest coś spie.przyć niż doprowadzić do pomyślnego finału. Inaczej tworzenie agentury nie miałoby w żadnym kraju racji bytu. I agenturalne WSI24 i Polsad też nie miałyby racji bytu...
MN2 / 80.51.231.* / 2007-07-12 09:09
Czy TVN jest sprzwniejsze od CBA?
Lorunia / 91.94.189.* / 2007-07-12 11:57
Komu najbardziej zależy na tym aby ośmieszać działanie CBA ? .... Odpowiedz jest prosta tym co chcą żyć po staremu , tu przekręt tam łapówka i jakoś się kręciło ! . A tutaj przyszedł ktoś co chce to wszystko popsuć .. Be..! 'niedobry rząd ' ! ! ! Te same osoby , które pośrednio bronią przekrętów bo inaczej tego nazwać się nie da , wieszali psy , mówili w nie najlepszy sposób o Lep.....erze , teraz wylewają krokodyle łzy nad jego losem . Oznacza to tylko jedno ! , że nie chodzi im o zwalczanie patologi tylko o zwalczanie tych co chcą ją wytrzebić .......
Sabre / 2007-07-12 12:20 / Tysiącznik na forum
No cóż nasi rządzący przychodzą po lekarzy, robią to niezgodnie z prawem - nie protestuję, bo nie jestem lekarzem. Przyszli po lewaków – śmiało, ja nie jestem lewakiem. Przyszli po ateistów – niech ich biorą, nie jestem ateistą. Przyszli po Leppera - dobrze mu tak, to bandzior, po co protestować. W końcu przyszli po mnie – nikt nie protestuje ... .
sabrina / 83.24.193.* / 2007-07-12 17:35
a po co mieliby przychodzić, po oświecenie może?
MN2 / 80.51.231.* / 2007-07-12 18:05
To pastor Marin Niemoeller. Trawestacja.
Sabre / 2007-07-13 09:14 / Tysiącznik na forum
I teraz sobie pomyślą że nazywam się Niemoeller, jestem Niemcem i protestantem ... .
modus / 83.24.184.* / 2007-07-12 18:35
minima non curat praetor

Najnowsze wpisy