Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2009-05-29 08:16
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (II) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
mila2 / 2010-04-01 12:30 / Tysiącznik na forum
Witam Wszystkich z lekkim powiewem wiosennego wietrzyka.

Szczególne serdeczności dla poniekąd "krajanów"-Wrocek :-))
pietroo / 2010-04-01 14:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))
ja również życzę Ci miłego i udanego dnia
Thai / 2010-04-01 12:35 / Bez rangi
Witaj Mila :-)

Wzajemne serdecznosci przesylam :-))) Pozdrawiam wiosennie
adrianoo / 2010-04-01 12:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
spory "chapter" moeyowy we Wrocku macie, witaj mila:)
mila2 / 2010-04-01 12:39 / Tysiącznik na forum
Moje dziecię wybrało sobie to rozwojowe miasto,z tego tytułu będę częstym gościem i zrealizuję obiecaną kawkę Thai...:-)
Thai / 2010-04-01 12:42 / Bez rangi
Oczywiscie :-) Daj znac gdy bedziesz w odwiedzinach ;-)
griffin / 2010-04-01 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie :o)

W chorzowie pogoda pikna.
Dzisiaj jadę złożyć haracz PZW :o(
Żeby chociaż 10% z tego w wodę poszło... echhh, szkoda pisać bo się tylko nerwowy robię.

Wywaliło mi ampli. Ustawiłem się po ved i tfo
pietroo / 2010-04-01 14:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Griffin
najlepiej samemu też coś we własnym zakresie kupić i wrzucić w wodę
zaraz sezon się zacznie :)) super :)
griffin / 2010-04-01 14:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale co kupić i gdzie wrzucić? Ewentualnie karpie z auchan ;o)
Nowe żyłeczki dojdą po świętach. Ciągnie mnie już nad wodę straszliwie!
Dwa dni w krzakach nad Wisłą to obecnie moje marzenie :o)
marecki007 / 2010-04-01 15:22 / Tysiącznik na forum
Nie jest Ci duzo ptrzebne do szczescja to super
griffin / 2010-04-01 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano niewiele :o)
Thai / 2010-04-01 12:40 / Bez rangi
Witaj Griffin,

Pogoda przepiekna :-)
Widziales jak maszeruje dzis Czarna Perla i Promet na polnoc? ;-) Pozdrawiam
pietroo / 2010-04-01 14:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Iza
pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia
Thai / 2010-04-01 15:08 / Bez rangi
Czesc Piotr:)

Wzajemne pozdrowienia i zyczenia milego dnia przesylam:)
griffin / 2010-04-01 12:47 / portfel / Tysiącznik na forum
ano widziałem :o)
Tyle że próba zabawy z dużym graczem kończy się często nieciekawie. Tam sprawdza się tylko taktyka na księdza szczęściarza. Czyli wybierasz sobie w głowie jakiś poziom zakupu a potem po cichu modlisz się, żeby to było denko ;oP
Pogrywam od czasu do czasu w ten sposób na śmiećoilu. Krótkie stopy bardzo rekomendowane ;o)
Thai / 2010-04-01 12:51 / Bez rangi

Tam sprawdza się tylko taktyka na księdza szczęściarza. Czyli wybierasz sobie w głowie jakiś poziom zakupu a potem po cichu modlisz się, żeby to było denko ;oP

He, he :))))))
adrianoo / 2010-04-01 12:50 / 10-sięciotysiącznik na forum

taktyka na księdza szczęściarza

:)
mik0110 / 2010-04-01 15:30 / portfel / Tysiącznik na forum
witam Wszystkich ze słonecznej stolycy,
wczoraj panbucek nie wysłuchał moich modłów...
choc gdybym wczoraj nie speqlował na "perle" tylko skupił sie na wbk to dziś mógłbym już swietować...
a tak to przez tracenie czasu na "perłę" przeoczyłem również spadek cormaya na 6 zeta... :(
ale dziś rynek oddaje co wczoraj zabrał -przepraszam co wczoraj ja oddałem... :)
Thai / 2010-04-01 12:00 / Bez rangi
Powitania Wszystkim

Sloneczny dzien, bezchmurne niebo :-) Pogodnego wszystkiego zycze
Pomyslnych decyzji w sesji... Pora poludniowa pozdrawiam slonecznie :-)
Thai / 2010-04-01 12:09 / Bez rangi
Fanom boksu:
"Najlepiej wykształcony bokser świata Witalij Kliczko potrafi inwestować pieniądze"

Witalij Kliczko promował wczoraj w Warszawie swoją walkę z Albertem Sosnowskim. 29 maja w Gelsenkirchen pięściarze zmierzą się o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji WBC. Obaj nieźle na tym zarobią. Ukraiński mistrz świata jako promotor zgarnie 5 milionów euro, a na ringu 3 miliony.

Na pytanie o budżet walki i zarobki dla bokserów menedżer Kliczki Bernd Boente zasłaniał się tajemnicą. Uchylił jednak jej rąbka, dając do zrozumienia, że walka nieprzypadkowo odbędzie się na stadionie Veltins Arena w Gelsenkirchen.

http://urlik.pl/10288/
Thai / 2010-04-01 12:13 / Bez rangi
Tak jak Golden Boy

KMG też jest dość śmiałym pomysłem biznesowym. Wcześniej na taką skalę własną firmę promocyjną rozkręcił tylko Oscar de la Hoya. Kiedy wyrwał się spod opieki Dona Kinga, postanowił sam być swoim promotorem i założył firmę Golden Boy Promotion. Teraz opiekuje się dwudziestką bokserów, a jego firma mieści się w MGM Grand Hotelu w Las Vegas, gdzie de la Hoya organizuje wszystkie walki swoich zawodników i ma spore udziały w tamtejszym kasynie.

Golden Boy... no, no, no... Pozdrowienia ;-)))
adrianoo / 2010-04-01 12:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
ladnie sie zaprezentowal Kliczko podczas wizyty w Polszy, cos czuje ze Dragon Sosnowski bedzie mial szkole przetrwania na ringu
Thai / 2010-04-01 12:33 / Bez rangi
Nie znam sie na boksie ;-) W akcji widzialm Manny Pacquiao kiedys tam, imponowal koncentracja w walce i dynamika uderzen... Nie przepadam za boksem Adrianoo ;-)
adrianoo / 2010-04-01 12:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kliczko wymyka sie wszelkim porownaniom z innymi bokserami stad mje zainteresowanie, razem z bratem maja doktoraty, plynnie na konferencjach po engliszu mowia i Ukraine piknie reprezentuja.
adrianoo / 2010-04-01 12:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
hej Thai:)
skrzydlaty / 2010-04-01 11:50
Witam Wszystkich

Czy to Prima Aprilis?

"Polska kupi amerykańskie wahadłowce?"

http://news.astronet.pl/news.cgi?6473
adrianoo / 2010-04-01 11:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
jakie kupi? dostanie, tak jak Herculesa do ktorego nie mamy hangaru i cala zime wystawal poza, teraz chlopaki beda skrobac rdze cale lato;)
Jarg / 2010-04-01 11:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie, to na serio... A potem kupimy jeszcze lotniskowiec...
adrianoo / 2010-04-01 12:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
podobno szukaja glebokiego jeziora zeby nie wystawal za bardzo;)
pietroo / 2010-04-01 11:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i nowe F-22 :)
Ged / 2010-04-01 10:54 / Tysiącznik na forum
(PL)-METALE-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-COGNOR SA-PLCNTSL00014-CENTROSTAL-(PL)-1

COGNOR SA uzgodnienie planu połączenia ze spółką STALEXPORT SA

01.04. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący z plikiem 5/2010

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
COGNOR S.A. w Katowicach [Emitent] informuje o uzgodnieniu planu połączenia
Emitenta ze spółką STALEXPORT SA w Katowicach [STX] (Spółka w 100% zależna od Emitenta).
Połączenie Emitenta i STX zostanie dokonane w trybie art. 492 ő1 pkt. 1 k.s.h.
poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej STX na spółkę przejmującą - Emitenta.
Z uwagi na fakt, że spółka przejmująca posiada 100% akcji w spółce przejmowanej, połączenie
zostanie przeprowadzone stosownie do art. 515 ő1 k.s.h., tj. bez podwyższenia kapitału
zakładowego spółki przejmującej.
STALEXPORT SA prowadzi działalność w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi oraz prefabrykacji
zbrojeń budowlanych.
Połączenie spółek jest elementem strategii Grupy Kapitałowej Emitenta mającej na celu
utworzenie jednego podmiotu i znaczne zwiększenie zakresu i efektywności jej funkcjonowania.
Powyższe ma również umożliwić bardziej elastyczne działania Grupy Kapitałowej Emitenta oraz
umożliwić jej szybsze reagowanie na zmiany w otoczeniu rynkowym.
Emitent przekazuje w załączeniu podpisany w dniu 31 marca 2010 roku plan połączenia COGNOR SA
i STALEXPORT SA sporządzony zgodnie z art. 499 ő 1 Kodeksu spółek handlowych, wraz z
dołączonymi dokumentami, o których mowa w art. 499 ő 2 Kodeksu spółek handlowych.
Załączniki:
PLAN_POLACZENIA_CGD_STX.pdf
Pełna treść raportu dostępna pod adresem:
http://www.e-pap.com.pl/ESPI/espi
http://demo.e-pap.pl/espi
pietroo / 2010-04-01 10:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ostatnio zastanawiałem się za co my płacimy ZUSowi, podam przykład, kolega pojechał z żoną w zaawansowanej ciąży do rodziców, bodajże do Zamościa, podczas pobytu żona źle się poczuła i pojechali do szpitala, tam zostali przez naszą służbę zdrowia, na którą my płacimy olani, a to przede wszystkim z tego powodu, że mieszkają w Wawie i przez to, że nieopatrznie powiedzieli, że poród odbędzie się w prywatnej klinice, arogancja i nieuprzejmość lekarki która przyjęła ich tylko dzięki ich uporowi to jedna sprawa, ale już dosłowne olanie i brak jakiejkolwiek pomocy dla osoby, która się źle czuje, to druga sprawa....
i te ciągłe tłumaczenie, że to nie ich region... to jak pojadę w drugi koniec Polski mam cierpieć lub umierać, bo mnie nikt nie będzie chciał przyjąć ani mi pomóc.....? nie rozumiem tego, przecież ja płacę ZUS, a te składki idą na całą służbę zdrowia, czy to w Wawie, czy w Szczecinie czy jakiejś Koziej Wólce...
masakra i tyle
adrianoo / 2010-04-01 10:15 / 10-sięciotysiącznik na forum

ostatnio zastanawiałem się za co my płacimy ZUSowi

uuu na filozofie sie zebralo:))) tego sie bez wspomagaczy nie rozbierze;)
smooth / 2010-04-01 10:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Kiedys też mojej żonki nie chcieli przyjąć do lekarza w innym mieście. Wtedy poprosiłem tę panią co mi odmawiała by na szybko napisała ze odmawia i się podpisała albo poprosiła lekarza i on to zrobił a jeśli nie to dzwonie na policje bo uważam ze istnieje zagrożenie zdrowia mojej żonki a oni odmawiają udzielenia pomocy. To było dość dawno, nie wiem co stanowiło wtedy prawo w tej sprawie ale zadziałało.
adrianoo / 2010-04-01 10:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
To dobry sposob rozniez we wszelkich Urzedach, tak dziala, chociaz trzeba sie przygotowac na nerwy.
Z tego co kajarze to na oddziale ratunkowym w szpitalu maja obowiazek przyjac i nie ma bata (prosza tylko o nr ubezp.).
pietroo / 2010-04-01 10:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale to jest prawdziwe i smutne...
powiem Wam, że gdybym ja decydował o jakichkolwiek podwyżkach dla lekarzy i pielęgniarek, to bym im nic nie dał.... jak nie odpowiada to niech się zwalniają, ciekawwy jestem co będą robić w takim razie.... dlaczego np. przedstawiciele handlowi nie robią strajków? albo grabarze? tym ludziom w sł€żnie zdrowia w głowach się przewraca...
smooth / 2010-04-01 10:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma co winić lekarzy bo to są na bank odosobnione przypadki..
A lekarze, pielęgniarki czy policjanci to takie grupy zawodowe które w ogóle nie powinny sie martwić o pieniądze. No ale tak jest w normalnych krajach a u nas musi byc na opak.
Jarg / 2010-04-01 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W nawiązaniu do wczorajszej dyskusji o NC Lead - na podstawowym są znacznie bardziej atrakcyjne cenowo papiery niż owi "liderzy". Cały czas polecam MIT...
Jarg / 2010-04-01 10:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z racji "wieku, stanu i urzędu" mam obecnie znacznie mniej czasu na giełdową pisaninę, ale postaram się w święta szerzej opisać problematykę MITa. Dla zachęty... :-)
(Obiecuję :-)
adrianoo / 2010-04-01 10:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
co ja bede pisal o zaletach... kupilem :)
pietroo / 2010-04-01 10:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Jarku
ja się przymierzam
Jarg / 2010-04-01 10:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Piotrze...

W Wawie też pięknie?
pietroo / 2010-04-01 11:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
stolica zachmurzona, tak jakby maiało padać, miejmy nadzieję, że wróci ładna pogoda
Jarg / 2010-04-01 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Piękny poranek we Wrocku....
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia...

Wielki Czwartek...
adrianoo / 2010-04-01 09:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
czesc Jargu, taki sam w centralnej Polszy, przyjemnie:)
Jarg / 2010-04-01 10:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Adriano...

Zachodnie rejony pozdrawiają centrum... :-)
dodge / 2010-04-01 09:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

"Jedna wizyta lekarska domowa, dwie porady lekarskie ogólne w przychodni, jeden prosty zabieg w przychodni, jedna konsultacja specjalisty, trzy pobyty w szpitalu (krótki, średni i długi) – tylko tyle będzie przysługiwać pacjentowi od 1 maja.

Narodowy Fundusz Zdrowia właśnie zaczyna wydawać bony na leczenie. To efekt kryzysu finansowego, który od miesięcy trapi fundusz.

– Każdy ubezpieczony obywatel otrzyma bony na pewną pulę świadczeń, które będzie mógł wykorzystać do końca roku – alarmuje dr Ryszard Kijak, przewodniczący Zarządu Regionu Podlaskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. – Jeśli ją w tym czasie przekroczy, będzie mógł leczyć się za granicą, ale za pełną odpłatnością. Jeśli zaś nie skorzysta ze swej puli, w następnym roku ona przepada, gdyż kolejne kartki będą przysługiwać każdemu co drugi rok.

NFZ dopuszcza jednak możliwość zamiany jednej wizyty domowej na dwie porady ogólne. Jeszcze nie wiadomo, jak traktowane będą sytuacje, gdy np. członkowie rodziny wymienią się między sobą kartkami, bo ktoś będzie potrzebował więcej niż jednej porady specjalisty. (...)"

____________

hehehe - dobry dowcip prima aprilisowy
adrianoo / 2010-04-01 09:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
po bandzie ida...;) emeryci moga sie zdenerwowac
witam wszystkich
pietroo / 2010-04-01 09:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie
udanego dnia życzę
dodge / 2010-04-01 08:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Garść informacji z Ryśkolandu

http://tnij.org/gc9t

http://tnij.org/gc9u
dodge / 2010-04-01 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie w mokry Wielki Czwartek. Dobrego, spokojnego dnia życzę.

Pozdr.
kwiatek... / 2010-04-01 07:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Francuzi chcą budować okręty w Gdyni
Marek Druś
m.drusatcharpb.pl Puls Biznesu, pb.pl,01.04.2010 07:50
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
e5e0aea9-e3f1-4401-99be-5eaac63bd2a7
Francuski państwowy koncern zbrojeniowy DCNS chce budować w Polsce, a konkretnie w upadającej Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni, łodzie podwodne - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Francuski koncern to jedyny poważny inwestor strategiczny gotowy nie tylko rozpocząć produkcję nowych jednostek w Gdyni, ale także kupić część udziałów w zakładzie. Miałyby tu powstawać nowoczesne łodzie podwodne typu Scorpene, dostosowane do niezbyt głębokich mórz takich jak Bałtyk.

Rozmowy na razie stanęły w miejscu, gdyż Francuzi stawiają wyśrubowane warunki i chcą mieć gwarancje, że polski rząd kupi określoną liczbę łodzi podwodnych. Na to nie chce się zgodzić szef MON Bogdan Klich. Jednak zdaniem cytowanego przez gazetę uczestnika rozmów, jeżeli chodzi o stocznię wojskową nie ma innej opcji niż francuska i wszyscy będą musieli ustąpić.(PAP)
dodge / 2010-04-01 08:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tym sposobem u nas będą produkowane okręty, które wzbogacą potencjał floty rosyjskiej ... Francusko-rosyjski romans jest faktem.


"(...) Niewykluczone, że Rosja pomoże też Francji w ratowaniu jej przemysłu stoczniowego, przeżywającego trudne chwile w czasie kryzysu. Niedawno Nicolas Sarkozy osobiście negocjował z prezydentem Miedwiediewem sprzedaż czterech francuskich okrętów klasy Mistral dla rosyjskiej marynarki wojennej. Każdy z nich wart jest 300 mln euro i świetnie nadaje się do działań ofensywnych, transportu oddziałów desantowych (450-900 żołnierzy) czy czołgów.
Francja znalazła się też ostatnio obok Niemiec i Włoch (włoski koncern Eni bierze udział w przygotowaniach do budowy rurociągu South Stream) w grupie państw, które jako pierwsze renegocjowały umowy na dostawy rosyjskiego gazu. Gazprom zgodził się obniżyć im ceny tego surowca.
Co więcej podczas ostatniej wizyty Miedwiediewa w Paryżu GDF Suez czołowy francuski potentat gazowy podpisał z Gazpromem memorandum dotyczące zakupu 9 proc. udziałów w konsorcjum Nord Stream. Na rzecz francuskiego partnera swych akcji w spółce budującej podmorski gazociąg pozbędą się niemieckie firmy, biorące udział w projekcie. (...)"


Gazeta Finansowa

http://tnij.org/gb9x
kwiatek... / 2010-04-01 08:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe co z tych rozmów wyniknie?
kwiatek... / 2010-04-01 07:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:))
max303 / 2010-04-01 07:53 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Witaj,trzymasz krezusa jeszcze?
kwiatek... / 2010-04-01 07:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co ty max wymiękłem:(
griffin / 2010-04-01 00:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witamprawie jutro :o)
Pietroo, pytałeś czy obejmę pp, po dzisiejszej lekturze jestem zdecydowany na tak .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy