Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

Re: Apelacja PiS uznana, sąd znów zajmie się sprawą

jan kowalski / 2010-06-19 10:01 / Tysiącznik na forum
wychodzi na to, ze Komorowski kupił sobie sędziego i wyrok. Musiał go sporo przepłacić skoro rach ciach, ciach chciał za jednym zamachem skorzystać z rozgrzania sędziego i zalatwić jeszcze kilka innych spraw...

Re: Ostatni sondaż: Jedna tura nie wystarczy

jan kowalski / 2010-06-19 09:34 / Tysiącznik na forum
sondaż dla TVN 24, hahaha, dobre sobie... Sondaże na zamówienie nigdy się nie sprawdzają. 44% dla Hrabiego to już kpina, a ze strony SMG/KRC brak kompetencjii profesjonalizmu.
Pamietacie wybory z 2005 roku i sondaże przedwyborcze? Ja pamiętam, że w ostatnich notowaniach Tusk miał od 8 do 15% przewagi nad Kaczyńskim i przegrał z kretesem. A na przyszłość mam nadzieję, że tak szacowny portal jak Money.pl postara się cytować bardziej wiarygodne sondaże lub wszystkie dostępne.
jan kowalski / 2010-06-19 09:22 / Tysiącznik na forum
no i widzisz prostaczku, dasz szansę Sawickiej, Zbychowi, Rychowi, preziowi Sopotu..... Dasz szansę głupocie i brakowi kompetencji Hrabiego i jego świty. .....ale co mnie to obchodzi?/

Re: Ostatni sondaż: Jedna tura nie wystarczy

jan kowalski / 2010-06-18 21:45 / Tysiącznik na forum
Panie Hrabio, dziękujemy . Prostactwa, nieuctwa mamy dość. . Co to jest deficyt budżetowy, a co dług publiczny, jak sie wydobywa gaz łupkowy, kto chce sprywatyzować szpitale....
Głos na Komorowskiego, to głos zmarnowany.....

Re: Apelacja PiS uznana, sąd znów zajmie się sprawą

jan kowalski / 2010-06-18 21:39 / Tysiącznik na forum
a hrabia mojego głosu i tak nie dostanie... Nieuków, idiotów, ćwierćinteligentów mamy dość. A sędzia rozgrzany załatwi sprawę od ręki, hahaha.

Re: PiS znów zaprasza Komorowskiego na debatę. Przyjdzie Ewa Kopacz

jan kowalski / 2010-06-18 21:34 / Tysiącznik na forum
a ja spokojnie ogladam sobie mecz, a w niedziele i tak zaglosuję na Kaczyńskiego
Głos za Bronkiem, to głos zmarnowany.... Aby ograniczyc możliwość krecenia lodów, nasza scena polityczna musi być zróżnicowana. Nie ma na niej miejsca jednoczesnie dla Rudego i hrabiego.

Re: Wyborcze starcie PO z PiS w sądzie, trwa rozprawa

jan kowalski / 2010-06-15 19:10 / Tysiącznik na forum
http://smolensk-2010.pl/2010-06-11-premier-tusk-w-sandomierzu-jak-klamia-media-jak-klamie-wladza.html?cid=3476
jan kowalski / 2010-06-15 19:07 / Tysiącznik na forum
http://smolensk-2010.pl/2010-06-11-premier-tusk-w-sandomierzu-jak-klamia-media-jak-klamie-wladza.html?cid=3476

Re: MF: po maju br. deficyt w budżecie wyniósł 32.142,1 mln zł

jan kowalski / 2010-06-15 18:50 / Tysiącznik na forum
ciekawe czy Bronek Komorowski coś z tego zrozumiał?, a może znów pomylił deficyt z długiem publicznym? Głąby na najwyzsze stanowiska w panstwie, idą ciekawe czasy..

Re: Tusk: Komorowski nie chce prywatyzować szpitali

jan kowalski / 2010-06-15 18:46 / Tysiącznik na forum
................ oj, biedny, rudy hipokryto!!! Na szczęście niewielu daje się nabrać na jego bełkot, a reszta zgodnie ze swoim sumieniem zagłosuje na Jarka Kaczyńskiego.
jan kowalski / 2010-06-13 12:19 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=bhcidjIuJbA&feature=related

Re: Nowy sondaż - PiS goni Platformę

jan kowalski / 2010-06-13 12:18 / Tysiącznik na forum
http://zbigniewkuzmiuk.salon24.pl/
jan kowalski / 2010-06-13 12:02 / Tysiącznik na forum
ten bubek nie będzie Prezydentem, mam taką nadzieję..

Re: Komorowski: Czas skończyć misję w Afganistanie

jan kowalski / 2010-06-13 12:01 / Tysiącznik na forum
jakis fałsz zalatuje od Komorowskiego, hipokryzja i nieuczciwość. Jeszcze kilka miesięcy temu wysłali dodatkowych 600 zołnierzy, a teraz nagle, przed wyborami, chcą się wycofywać? Jakoś temu tłumokowi nie wierzę....

Re: Będzie pozew w trybie wyborczym

jan kowalski / 2010-06-12 21:07 / Tysiącznik na forum
Komorowski to bezczelny hipokryta, oszust i kłamca. Co takie indywiduum jeszcze robi w PO, skoro przeciwstawia się jej sztandarowym tezom programowym. A kto przez ostatnie dwa lata forsował komercjalizację i prywatyzację, jak nie Kopacz i PO?
Żal mi tych ludzi, szkoda tylko, że próbują aspirować do najważniejszych funkcji w państwie. Szkody jakie spowodują mogą okazać się nieodwracalne. Sami oceńcie czy Prezydentem może zostać człowiek, który nie odróżnia długu publicznego od deficytu, nie ma zielonego pojęcia o sposobie pozyskiwania gazu łupkowego i nie ma pojęcia, że Norwegia nie jest członkiem UE, ale za to chętnie obnosi się ze sprezentowanym w Irlandii sztucznym fallusem ( czyżby jego już nie wystarczał?),.

Najnowsze wpisy