Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

jan kowalski / 2010-01-16 09:14 / Tysiącznik na forum
w Vobisie powiedzieli mi kiedyś, że bez systemu kupują tylko złodzieje..., a oni sprzedają tylko z Windows. Jak to traktować?
A Vobis ten znajduje się w Poznaniu przy Auchan Swadzim.

Re: Rzońca: Do ERM2 jak najszybciej, Hausner: jeszcze nie teraz

jan kowalski / 2010-01-13 16:19 / Tysiącznik na forum
czy to ten Winiecki, który tutaj się produkuje, zaśmieca porządne forum swoimi wypocinami? Boże, miej nas i nasza kasę w swojej opiece.
Resztę mozna zaakceptować.
jan kowalski / 2010-01-12 20:20 / Tysiącznik na forum
jeśli się mylę podeprzyj to jakimś paragrafem.
jan kowalski / 2010-01-12 20:19 / Tysiącznik na forum
a kto Ci powiedział, że z IKE trzeba wypłacać przez 10 lat? IKE to w 100% moje pieniądze, mogę nimi dysponować według własnego uznania po uzyskaniu odpowiedniego wieku i odpowiedniego okresu oszczędzania. Jedynym plusem przemawiającym za IKE to brak podatku Belki. Nigdzie nie ma mowy o 10 letnim okresie wypłat. Wynika z tego, że jeśli przetransferuje OFE na IKE, to bez problemu będę mógł z nich korzystać.

Re: Prokuratura stawia zarzut dziennikarzowi Radia ZET

jan kowalski / 2010-01-12 20:11 / Tysiącznik na forum
Radio Zet, można powiedzieć: jacy dziennikarze, takie radio.

Re: Kopacz: świadczenia medyczne nie zostały ograniczone

jan kowalski / 2010-01-12 20:01 / Tysiącznik na forum
najpierw tępa baba naraziła na olbrzymi stres ludzi strasznie doswiadczonych, choć o sprawie wiedziała już od listopada, a teraz próbuje wyłgać się urzędnikami NFZ. To nieuczciwe i podłe. W każdym normalnym, cywilizowanym kraju taki numer konczy się niechybną dymisją, ale nie u nas, gdzie rządzi klika kolesi, krętaczy i oszustow. Pani Kopacz to wstrętne i chamskie, von, zejdż nam kobieto z oczu. Wystarczy, że jako niedouczony lekarz rodzinny doprowadziła Pani do bankructwa szpital w Szydłowcu, na calym państwie niech już pani nie eksperymentuje...

Re: Ministerstwo Pracy chce reformy OFE

jan kowalski / 2010-01-11 20:10 / Tysiącznik na forum
coś mi tu nie pasuje, pani Fedak próbuje zrobić z nas idiotow.
Wypłacić pieniędzy z OFE nie będzie mozna bez zapłacenia podatku, ale po przelewie pieniędzy do IKE już można nie placąc podatku? Po co ten idiotyczny manewr, skoro po osiągnięciu wieku emerytalnego można swobodnie dysponować pieniędzmi z IKE nie placąc żadnego podatku.?
jan kowalski / 2010-01-11 19:33 / Tysiącznik na forum
może jeszcze ćpać, tak dla przyjemności. Mam to w d..., byle odwalił się od moich pieniędzy.

Re: Śnieg sparaliżował kolej

jan kowalski / 2010-01-11 16:39 / Tysiącznik na forum
kolej paraliżują dziesiątki spółek i zwiazków zawodowych. Zamiast wziąc się do roboty zajmują się strajkowaniem .

Re: Ministerstwo Pracy chce reformy OFE

jan kowalski / 2010-01-11 16:26 / Tysiącznik na forum
brawo, jeszcze kilka takich głupich pomysłów i PO można rozpędzić na cztery wiatry, nikt tych prostackich złodziei juz nie wybierze. PSL zresztą też, chyba chamy zbierają na długi , a ta ich tępa pani minister ma w tym pomóc.
Dobrze pamiętam, kiedy powstawały OFE i zapisywałem się do jednego z nich w reklamach było słychac, że to będą nasze pieniądze, żenie będą przepadały tak jak w ZUS, że będą dziedziczone. I właśnie możliwość dziedziczenia skłoniła mnie do wstąpienia do OFE, myślałem sobie, że w razie mojej śmierci będzie to wspaniałe zabezpieczenie dla mojego dziecka, taki swoisty posag. A tu okazuje się, że Tusk i PO chcą mnie okraść , nie ma już mowy o możliwości dziedziczenia, a ewentualna wypłata ma być po zlodziejsku opodatkowana.
Panie Tusk dość już tego s************, spieprzaj pan kominy czyścić, von od naszych pieniędzy!!!

Re: Posłowie PiS mogą wrócić do komisji hazardowej

jan kowalski / 2010-01-08 11:02 / Tysiącznik na forum
Oj, będzie sie działo. Teraz zrobia z Tuska, Schetyny i reszty pajaców, mydło.
Tusk może się już żegnać z prezydenturą, a w niedługim czasie także z rządem...Koalicjant wypiął zad..
jan kowalski / 2010-01-07 18:52 / Tysiącznik na forum
a kogo to obchodzi, po co pozyczają oszczymurkom. Mogą sie sądzic do usranej smierci...

Re: PO blokuje powrót Kempy i Wassermanna

jan kowalski / 2010-01-07 18:09 / Tysiącznik na forum
lepiej napiszcie jaki blady strach padł na Schetynę, że chce zarządzić dyscypline partyjną podczas glosowania nad Kempą i Wassermannem. Zimny pot na twarzy Tuska, Schetyny, Drzewieckiego czy Chlebowskiego to jak balsam na moja duszę...

Re: Będzie zaostrzenie kar dla nietrzeźwych kierowców?

jan kowalski / 2010-01-07 17:37 / Tysiącznik na forum
zaostzenie kar?, jak najbardziej, ale w nieco innym kierunku. Zamiast wsadzać bydlaków do ciupy zbierać prawa jazdy, informować o wybrykach pracodawcę i dać mu swobodę do dysponowania tą wiedzą np. w kwestii swobodnego zwolnienia dyscyplinarnego, upubliczniać wizerunki pijakow we wszystkich możliwych mediach , oczywiście za ich pieniądze, zmuszać do wielogodzinnych prac publicznych. A do p****** tylko w weekendy np 30 takich w roku...
Za spowodowanie wypadku i ofiar, to już inna sprawa i kary muszą być bardzo surowe i obligatoryjne, by nasi sędziowie i mecenasi mieli jak najmniejsze pole do popisu. Po prostu 1,2 promila - kara 2 lata więzienia, 2 promile 4 lata więzienia, wtedy każdy oszczymurek juz w momencie zatrzymania przez policje będzie mógł napisać list pożegnalny do rodziny: " kochane dzieci, tatuś wróci za 3 lata, pa".
jan kowalski / 2010-01-07 17:20 / Tysiącznik na forum

Sebastian
Karpiniuk.

przecież to kwadratowy cymbał, on niczego nie potrafi zaopiniować. Ot, taki prostaczek...

Najnowsze wpisy