Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

jan kowalski / 2010-01-07 17:18 / Tysiącznik na forum
nie chciałbym byc złośliwy, ale kiedy będzie umierał Ci ktoś bliski, może Ty ciężko zachorujesz, to też bedzie abberacja, nic nie znaczące mknienie? Jeśli tej kasy nie ma, to trzeba ją znależć, wygospodarować, bo w przeciwnym razie będziesz skomlał pod drzwiami szpitala o pomoc i się jej nie doczekasz.Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że nawet bardzo dobrze zarabiający Polacy nie będą w stanie oplacać swego leczenia, zwłaszcza chorób nowotworowych czy np. operacji kardiologicznych. Kiedyś wyliczono, ze 90% naszych skladek zdrowotnych wydawanych jest w ostatnim roku życia, więc dla PO i durnej Kopacz jest to chyba drogowskazem i zbawieniem na uratowanie walącego się systemu i możliwości kręcenia lodow.

Re: Wasseramann: Nie kontaktowałem się ze Sławomirem R.

jan kowalski / 2010-01-03 10:39 / Tysiącznik na forum
na kogo jeszcze działaja prostackie podchody PO. Już nawet najbardziej zajadli bojówkarze Tuska przestają wierzyć , puszczaja im nerwy. Co za radość!!!

Re: Zima atakuje, fatalne warunki na drogach

jan kowalski / 2010-01-02 21:33 / Tysiącznik na forum
A kogo interesuja zapewnienia pracownikow zakladu energetycznego, skoro nie ma prądu, w domu zimno i brak wody. ENERGETYCY jestescie dużo gorsi od drogowcow, ktorych ciężką pracę da się zauważyć i mimo chamskich przytykow pod ich adresem daja sobie jako s radę. A Wy?? Poza ciagłymi podwyżkami cen energii, ciagłymi żądaniami podwyżek płac i doprowadzaniem do ciągłego pogorszenia infrastruktury energetycznej nie robicie kompletnie nic. No, jeszcze deputaty energetyczne....gdyby ktoś nie wiedział otrzymują darmowy prąd, system rodem z minionej epoki.

Re: Esbecy tracą część emerytur

jan kowalski / 2010-01-01 21:40 / Tysiącznik na forum
i bardzo dobrze, lepiej pózno niż wcale...
Na sama myśl o tych kreaturach z SB robi mi się zimno, więc jak sobie ścierwa trochę pocierpią, rodziny poprzymierają głodem, a może nie wystarczy na leki i przyjdzie zdychać jak każdemu z nas - taka namiastka normalności, sprawiedliwości.

Re: Szpitale nie godzą się na warunki NFZ

jan kowalski / 2009-12-30 18:47 / Tysiącznik na forum
"Nie wierz nigdy kobiecie,
dobrą radę Ci dam.
Nic gorszego na świecie,
nie przytrafi się nam."
jan kowalski / 2009-12-30 16:44 / Tysiącznik na forum
ale też dzięki niej wyborcy mogą na własne oczy i uszy zobaczyć i usłyszec kretynów, którym dwa lata temu tak zaufali i ocenić czy są jeszcze warci jakiegoś głosu. Wydaje mi się, że odpowiedz jest oczywista...

Re: Premier zapewnia: Składka zdrowotna nie wzrośnie

jan kowalski / 2009-12-30 16:33 / Tysiącznik na forum
"premier odwołał Mariusza Kamińskiego z funkcji szefa Biura; miało to związek m.in. z tzw. aferą hazardową. W jej kontekście Tusk zarzucał Kamińskiemu wykorzystywanie Biura do celów politycznych oraz posługiwanie się insynuacją i kłamstwem."

Śmierdzi mi to hipokryzją, bo w takim razie dlaczego zajmuje się nią prokuratura i komisja sejmowa?
jan kowalski / 2009-12-30 15:38 / Tysiącznik na forum
RMF - też mi autorytet....
jan kowalski / 2009-12-30 14:27 / Tysiącznik na forum

Posługujesz się półprawdami nie odnosząc się do
podanych Ci źródeł. Nie kręć Janie

poproszę o prawdy z czasów głosowania nad vetem, a nie wywiad udzielony jeszcze na dlugo przed ogłoszeniem veta. Nikt przecież nie mówi, że polityka pachnie , a i tylko koń nie zmienia zdania...


Z perspektywy miesięcy i ogromnych wydatków na odprawy
i nowych prezesów jest to decyzja jak najbardziej
słuszna.


nie ma się co łudzic, zmiana ekipy w TVP zawsze pociągnie za sobą odprawy i zawsze znajdą się na to pieniądze.
jan kowalski / 2009-12-30 13:48 / Tysiącznik na forum
być może, nie wiem kto wysyła te zawiadomienia o koniecznośći wyboru OFE, ale czy to nie narusza naszych praw??

Myślę, że ktoś powinien na ten proceder zareagować. Tak na zdrowy rozum: TO JEST BEZPRAWIE!!!
jan kowalski / 2009-12-30 09:15 / Tysiącznik na forum

A może napisać im chociaż do sejmu co o nich myślimy?>


oni są po prostu zbyt tępi, by coś zrozumieć. To nie ma sensu, a co o nich myślimy mogą sobie np. tutaj poczytac.

Re: PO i Tusk dalej przewodzą w politycznej stawce

jan kowalski / 2009-12-30 09:09 / Tysiącznik na forum
tutaj mozna się dowiedzieć ciekawych rzeczy:

http://markd.pl/?p=18
jan kowalski / 2009-12-30 09:05 / Tysiącznik na forum
podobnie było z ustawą medialną. Do gotowej już ustawy odrzucajacej veto, PO dorzuciła w ostatniej chwili tzw. "propozycję nie do odrzucenia" i ustawa takze przepadla.
To zbieg okoliczności, nieudolność czy celowe działanie?
SLD oczywiście wiele obiecywało, co innego Olejniczak, co innego Napieralski, ale w przypadku ustawy zdrowotnej stanowiska byly uzgodnione.

Re: Kreatywna księgowość NFZ odbije się na pacjentach

jan kowalski / 2009-12-30 08:23 / Tysiącznik na forum
przed chwilą usłyszałem w TV ( wcześniej jakoś mi to umknęło), że to PO nie chciało odrzucenia veta Prezydenta, mimo, że SLD chciało jej w tym pomóc. Otóż PO nie zgodzila się na zapis w ustawie, że komercjalizacje placówek służby zdrowia będą dobrowolne, a nie obligatoryjne. Wydaje mi się to niesamowicie smieszne i komiczne, nie mowiąc o zdrowym rozsądku. W wystarczyło przyjąć logiczną propozycję SLD i byłoby po sprawie..

Re: Staż i wybór OFE

jan kowalski / 2009-12-29 18:51 / Tysiącznik na forum
zastanów się lepiej skąd te hieny z OFE maja Twoje dane osobowe, kto im je sprzedał i za ile. ?? Może warto by to zgłosić Urzędowi Ochrony Danych Osobowych?

Najnowsze wpisy