Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

Money.pl schodzi na psy,

jan kowalski / 2010-06-28 15:51 / Tysiącznik na forum
nie potrafi ze zrozumieniem odczytać prostych słów kandydata na prezydenta. Wodolestwo, drętwotę, nijakość Komorowskiego ....
Brak słów, ale Kaczyński i tak zostanie PREZYDENTEM....
jan kowalski / 2010-06-27 21:34 / Tysiącznik na forum
Komorowski to główny ideolog PO, więc nie rozumiem Twoich zarzutów.
jan kowalski / 2010-06-27 21:25 / Tysiącznik na forum
OJ, BIEDAKU. ŻAL MI CIEBIE...
jan kowalski / 2010-06-27 21:18 / Tysiącznik na forum
było akurat odwrotnie. Komorowski mało merytoryczny, drętwy, brak kompetencji i wiedzy nadrabiał głupimi minami.
A ten numer z kwitami...??? co za prostactwo, brak słów!1

Boluś - czyj symbol?

jan kowalski / 2010-06-27 21:10 / Tysiącznik na forum
jaki symbol. ? Spin, przewody się zwierają, czy co?

cienki ten Komorowski,

jan kowalski / 2010-06-27 20:54 / Tysiącznik na forum
nawet w tak prostej debacie wypada blado, okazuje się być mało kompetentnym kandydatem.

a kto temu bimbrownikowi uwierzy??

jan kowalski / 2010-06-27 20:52 / Tysiącznik na forum
dostał prostaczek z***..ę od Tuska i Komorowskiego, i tyle. Sądy są PO jego stronie, więc poszuka sobie sprawiedliwości... hahaha
jan kowalski / 2010-06-27 15:40 / Tysiącznik na forum
co kundelku, znów chcesz udowadniać, że białe to czarne??
Wszyscy dokładnie wiedzą jakie poglądy na prywatyzację służby zdrowia ma Hrabia, co zresztą potwierdził własnoręcznym podpisem pod deklaracją programową w 2007 roku. Wyrok sprzedajnego sądu dotyczy tylko tego, czego Hrabia w kampanii nie powiedział, a to już ociera się o śmieszność.
jan kowalski / 2010-06-27 15:31 / Tysiącznik na forum
dodać można jeszcze TOK FM, Superstację, gdzie zacietrzewienie Platformersami ociera się o śmieszność.

a ten cieć na zdjęciu to kto??

jan kowalski / 2010-06-27 13:38 / Tysiącznik na forum
ma czas pozować, nie musi pilnować Niemcowi willi czy wynajął zastępstwo?

a co na to hipokryta Komorowski,

jan kowalski / 2010-06-27 11:32 / Tysiącznik na forum
ma już plan wycofania ( a raczej ucieczki, dezercji) z Afganistanu. ? Kilka miesięcy temu, lekką ręką wysłał tam 600 dodatkowych żołnierzy, więc co się stało, że teraz nagle zmienił zdanie?
Czy człowiek zmieniający zdania co parę dni może być prezydentem? Podobnie ma się zresztą sprawa ze służbą zdrowia, ale co tam,....

a co mnie obchodzi zagranica,

jan kowalski / 2010-06-27 10:01 / Tysiącznik na forum
ja chcę prezydenta rozsądnego, który odróżnia dług publiczny od deficytu budżetowego, który orientuje się, że gazu łupkowego nie wydobywa się metodą odkrywkową, który wie, że Norwegia nie należy do UE itd... Prezydent z ulizaną facjatą i pustą głową - to nie dla mnie!!!
jan kowalski / 2010-06-27 09:55 / Tysiącznik na forum
nie kompromituj się. Służby kontrolowane przez służby innego państwa są bezwartościowe.

Re: Tusk o Kaczyńskim: Bardzo pragnie odzyskać władzę

jan kowalski / 2010-06-26 15:36 / Tysiącznik na forum

ten strach w oczach
Tuska gdy Kaczynski zyskuje


bezcenne...

Re: Wałęsa za Komorowskim: "To symbol"

jan kowalski / 2010-06-26 15:33 / Tysiącznik na forum
Boluś, mściwy pajacu, Komorowski to chyba symbol WSI, gwarant bezpieczeństwa dla Sobiesiaków, Mirów, Zbychów, Grzechów,Sawickich, Karnowskich itd.
Boluś, mściwy pajacu, dlaczego nie pożegnałeś Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na uroczystościach pogrzebowych w Krakowie?

Najnowsze wpisy