Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niedźwiedzie otrzymały swoją szansę

Niedźwiedzie otrzymały swoją szansę

Money.pl / 2007-06-06 17:23
Komentarze do wiadomości: Niedźwiedzie otrzymały swoją szansę.
Wyświetlaj:
marboru / 2007-06-07 16:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witam wszystkich.
Mam wrażenie, że na swiecie zieleń powolutk przebija krwistą czerwień.
W sumie to dla nas dobrze, ze święto mamy - jutro bronimy na wigu20 3700 - myślę, że obronimy......a może się pomylę jak to było w środę?
Oby nie bo w akcjach 100%.
Myszkinis / 2007-06-07 16:44 / "Wykształciuch"
No wiecie, jak nam pomożecie to myśle, że ten cel uda nam się wspólnie zrealizować. To jak ? Pomożecie ? No !
marboru / 2007-06-07 16:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
Hej Myszkinis.
Stalka sprzedałeś, czy trzymasz dzielnie?
Była okazja na 8,20 puścić - żałuję, że zlecenie s zostawiłem na większym poziomie. Można było wykorzystać sprawę do DT.
Cóż - żal.
Myszkinis / 2007-06-07 16:57 / "Wykształciuch"
Trzymam. Szczerze mówiąc siedziałem wtedy zmrożony patrząc na to co sie dzieje. Jak spadło do 7,7 to się rozmroziłem i wtedy stwierdziłem, że za tyle to już mogłem dwa razy sprzedać, wiec zostawiłem w spokoju. O stalka się nie martwie, mam większe problemy - Rafako (przechrzciłem na Rafakju) no i Odlewnie. Dochodzi jeszcze Ecard, na którym się zawiodłem :/
marboru / 2007-06-07 17:05 / portfel / "Bankier giełdowy"
Trzymam i ja.
Ja natomiast martwię się Mostem Zabrzańskim.......

Bioton dosyć nieźle się zachował w środę.
Wyczytałem, że rekomendacje na kupuj ma - cena docelowa 2,44....nie wiem, czy się śmiać?
Myszkinis / 2007-06-07 17:07 / "Wykształciuch"
Ja tam podziękuję, za dużo negatywnych wibracji. Zresztą i tak nie mam za co kupić, hehehehe :D
marboru / 2007-06-07 17:33 / portfel / "Bankier giełdowy"
Broń Boże byś myślał, że Ci Bioton polecam.
Myszkinis / 2007-06-07 17:39 / "Wykształciuch"
Ależ skąd, nie podejrzewam Cię o takie niegodziwości :)
Ide sobie. Do jutra :)
nowacha / 2007-06-07 16:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy jutro GPW jest czynna???
sumani / 2007-06-07 16:33 / Plankton giełdowy
http://www.gpw.pl/gpw.asp?cel=ogieldzie&k=11&i=/dniwolne/dniwolne&sky=1
olka / 2007-06-07 16:15 / "Giełdowa blondynka"
a ja mysle,ze wiekszosc nie ma racji.Nie moze byc tak,ze u nas bedzie duza korekta w czasie gdy reszta swiata bedzie normalna,nie jestesmy Turcja.
Jesli Usa beda normalne to u nas beda tylko okresowe male spadki dla schlodzenia i tyle,zadnych strasznych spadkow,
a fundy maja statutowo w zapasie ok. 5-7 % w gotowce i takie korekty w biegu sa dla nich normalne,moga je nawet robic celowo
Myszkinis / 2007-06-07 16:34 / "Wykształciuch"
"Na dwoje babka wróżyła". Jak dla mnie to GPW ostatnio tak sie miota, że nawet starzy wyjadacze z niedowierzaniem kiwają głową, więc co ja szaraczek mam myśleć, w którą stronę pójść? A może nie oglądać się na nikogo i pójść na żywioł ? ... Każdy ma swoją prawdę.
2wb / 2007-06-07 15:38 / Tysiącznik na forum
Na forum zapowiadana zwala majowa zostala przesunieta na czerwiec, co bardziejzachowaczy wychodza z akcji, czesc czek na tansze zakupy. Czy wy myslicie ze tylko wy jestescie tacy sprytni i taniej sie obkupicie? Otoz nie wokol rynku jest mnostwo wolnej gotowki ktora tylko czeka na lekkie oslabienie koniunktury zeby wejsc na parkiet. Jak narazie ryzyko wiekszej zwaly jest male wlasnie ze wzglkedu na mocne zaangazowanie krajowych fundow i strumienia wolnego kapitalu tylko czekajacego na kilku procentowy (nie wiecej) spadek
sumani / 2007-06-07 16:35 / Plankton giełdowy
na razie trudno mówić o "majowej zwale"....
Krzych / 2007-06-07 16:08 / Płoteczka na forum
zagranica nie wejdzie na tych poziomach , przy kilkodniowej korekcie fundusze muszą być przygotowane nie na napływ lecz na odpływ kapitału.Jeżeli na dzień dzisiejszy w miesiącu mają liczmy 10mld.zł to przy dłuższej korekcie tylę będą potrzebowały dziennie na zamykanie pozycji.Panika robi swoje a przecież fundusze nie grają za swoje tylko klijentów pieniądze oni i tak zarobią swoje a stracą klijenci.
PedroGonzalez / 2007-06-07 16:22 / Uznany Gracz Giełdowy
ja mysle, ze te ostatnie wzrosty na funduszach moga nas pograzyc...pomyslcie jak przecietny kowalski...kowalski:"hmmm ni niezle zarobilem przez ostatnie 2 lata...moze by wkoncu zabrac rodzine na porzadne wakacje ? rynek niepewny lepiej troche przejesc to co sie zarobilo" drugi przecietny kowalski:" hmm wszyscy inwestuja swoje oszczednosci..obiecuja mi 60-70% w ciagu roku...ale jakis rynek taki nipewny..moze poczekac az troche tansze opcje beda albo stabilnego wybrac a nie akcyjny ?" :-) i teraz jak dwie takie "zlote" mysli sie polacza to odplyw kapitalo+brak nowego=wysychanie zrodelka :) prawie jak w przyrodzie..brak opadow i rzeki wysychaja i tu paradoks bo to moga byc bardzo upalne wakacje i duzo ludzi moze w kraju spedzic wakacje zostawiajac nad baltykiem i w tatrach mln zlotych ktore trfia do wlascicieli pensjonatow ktorzy moga potem na jesieni nadwyzki finansowe ladowac gdzie ??? no jak to gdzie..na fundusze hihi :-))
marboru / 2007-06-07 16:50 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Pedro.....oj odkupień to mało się trafia.
PedroGonzalez / 2007-06-07 16:55 / Uznany Gracz Giełdowy
a dokupien ? przeciez pieniadz zemini wlasciciela..od kuracjusza przeplynie do prowadzacego kurort...a potem spocznie spowrotem w funduszu :-))
marboru / 2007-06-07 17:03 / portfel / "Bankier giełdowy"
napiszę Ci to ilościowo (wartość netto) na przykładzie mojego malutkiego odziału B
Styczeń - 2 miliony
Luty - 1,8 miliona (misiąc krótszy niż wszystkie)
Marzec - 2,5 miliona
Kwiecień był rewelacyjny - 4,5 miliona
Maj - 2,6 miliona
Czerwiec początek - 600 tyś.

W końcówka roku od pażdziernika: 2. 3,5 i grudzień ponad 5 milionów.

Jesień będzie wielka w 2007 - jest duży potęciał.
anonim_03 / 2007-06-07 17:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
witaj, to wy zgarniacie dokładnie 1./1000 rynku ...
porównując twoje dane z tymi z analizy.pl
marboru / 2007-06-07 17:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
w 2006 roku wynik ok 26 milionów - wyniki uwzględnia wpływ giełdy.
anonim_03 / 2007-06-07 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ciekawe że wy prawie dokładnie 1./1000 miesiąc w miesiąc. Może to znaczyć że rynek jest baaaaaardzo koherentny, a to nie jest dobry sygnał ... dla spekulantów to może dobry ...
Maja wyniki związek z intensywnością reklam fundów po dobranocce ?
marboru / 2007-06-07 17:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
weź pod uwagę, że to co sprzedajemy to nie wszystko fundy akcji.
zrównoważony wchodzi na giełdę z połową,
stabilny ok 1/3

wynioki, które przedstawiłem jest to ogół, łącznie z zagranicznymi.
anonim_03 / 2007-06-07 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ile było w fundusze akcyjne w maju - 1.3 mln ?
albo jesteście trafem super-reprezentatywnym odziałem albo cały rynek porysza się koherentnie. Needle to miał nosa, żeby cię namówic zebyś czasem coś napisał ...
pozdrawiam.
marboru / 2007-06-07 18:12 / portfel / "Bankier giełdowy"
nie będę się chwalił w 2006 mój oddział numero uno.)
podkreślę, że jest to zasługa jedynie 5 osób - bo tyle liczy oddział, w którym pracuję.
pozdrawiam
marboru / 2007-06-07 18:14 / portfel / "Bankier giełdowy"
PS. www.millenet.pl/centrum_prasowe/informacje_prasowe/24674/26028/;jsessionid=NQPKM1MANLRQJLARQ20CF3Q?_a=26611
spora w tym zasługa mojego oddziału własnie
marboru / 2007-06-07 17:07 / portfel / "Bankier giełdowy"
Sorry za wieczne literówki - to laptop z "inną" klawiaturą).
PedroGonzalez / 2007-06-07 17:19 / Uznany Gracz Giełdowy
a czy z mijajacymi latami hossy zmienia sie tendencja inwestorow do zmiany typu funduszu ? chodzi mi o to czy "drapiezny" inwestor zmienia sie w spokojnego inwestora lokujac kolejne wzrastajace nadwyzki w spokojniejsze nieakcyjne ?
marboru / 2007-06-07 17:37 / portfel / "Bankier giełdowy"
To tak naprawdę zależy jeszcze od obsługi w Banku.
Ludzie proszą o poradę, pytają.
Dobiera się wg profilu.

+, - ze względu, że u mnie wszyscy grają na GPW - przeważa fund Akcji.

PS. Wynik w kwietniu to dzięki sprzedaży Miśka.
Krzych / 2007-06-07 16:38 / Płoteczka na forum
tak jest co roku , odpływ kapitału w okresie wakacyjnym, realizacja zysków i jak to pięknie ująłeś zródełko wysycha:)
marboru / 2007-06-07 16:53 / portfel / "Bankier giełdowy"
Ludzie na wakacje kasę trzymają na kontach oszczednościowych albo lokatkach. Fundy mają na długie terminy - nadwyżki finansowe służą im do uśredniania - dokupują w dołkach - przynajmniej u mnie.
PedroGonzalez / 2007-06-07 16:40 / Uznany Gracz Giełdowy
aby na jesieni w porze dzdzystej znow wybic pieknym strumieniem ;-)) nie ma to jak jesienny zloty deszcz mamony ;-)) oby swiat wytrzymal do wrzesnia ;-))
sumani / 2007-06-07 16:46 / Plankton giełdowy
o świat jestem spokojny ....ale nasz gatunek.....?;-)
PedroGonzalez / 2007-06-07 16:52 / Uznany Gracz Giełdowy
gatunek przetrwa...wlasnie Putin zaproponowal zeby tarcza byla w Azerbejdzanie :-)) atomowki nie beda w nas wycelowane haha :-)) ciekwae ile czasu trwa wycelowanie...jak bylo na dyskietki to pewnie 30seq..teraz jak sa pendrivy 2.0 to transfer parametrow lotu rakiety pomkna szybciej do komputera i bedzie 15seq ;-))))
Krzych / 2007-06-07 16:45 / Płoteczka na forum
i był piękny rajd świąteczny ,w tym roku nie było:)
olka / 2007-06-07 15:13 / "Giełdowa blondynka"
http://www.outerrim.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=826

Lubicie science-fiction???

bo ja uwielbiam,a teraz staje sie to rzeczywistoscia
PedroGonzalez / 2007-06-07 15:25 / Uznany Gracz Giełdowy
"Pierwsze testy „Trophy”, przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych, zostały pomyślnie ukończone w ubiegłym miesiącu na poligonie w Dahlgren. Tym samym udało się potwierdzić kompleksowe doświadczenia armii izraelskiej, które wykazały, iż „Trophy” jest w stanie wykryć, namierzyć, a następnie zniszczyć nadlatujące rakiety w bezpiecznej odległości od celu."

wiesz...kiedys wymyslili zabezpiezenia przeciwko rakietom przeciwczolgowym..polegalo to na tym ze radar czolgu wykrywal rakiete i wlaczal zaklucanie radiowe lub optyczne....jak sobie z tym poradzono ? otoz wystrzeliwano rakiety naprowadzane przez drucik ktory setkami metrow sie ciagna za rakieta naprowadzana na czolg...i tylko jojstickiem sobie zolniez sterowal...ja nie wierze w super-extra zabezpieczenia :) okaze sie ze wrog wymysli cos tanszego co obejdzie system i prawem ekonomii system okaze sie za drogi i malo skuteczny :-)))))
olka / 2007-06-07 15:29 / "Giełdowa blondynka"
ja to znam,ale teraz maja juz przewozne lasery.ten ma okolo 200 kilowatow i przepala pancerz ze stali o grubosci do 5 cm wiec praktycznie moga zwalic kazdy istniejacy pocisk i to jest nowa jakosc
W tej naszej tarczy za pare lat tez maja byc lasery /zielone/ ale juz o mocy megawatow.
Wpedza nas w gwiezdne wojny na Ziemi
PedroGonzalez / 2007-06-07 15:37 / Uznany Gracz Giełdowy
ale pomysl inaczej..ile to kosztuje ? przeciez wojna to ekonomia :) wiec jesli taki pojazd bedzie kosztowal np. 1mln$ a partyzant ustawi na drodze mine zrobiona z niewyaplu (defakto wystrzelonego rpzez wroga) czyli nic go to nie kosztuje i rozwala ten pojazd...to gdzie tu zysk ? :-) zobacz ze wojny ostatnio nie sa prowadzopne miedzy mocarstwami bezposrednio tylko posrednio przez panstwa wyzyskiwane przez te mocarstwa...najczesciej technologia przegrywala przeciwko determinacji lokalnej ludonsci wspomaganej przez zaprzyjaznione panstwa....jesli nie wygra sie z ludnoscia cywilna poprzez pomoc gospodarcza to zadna bron nie zalatwi sprawy :-)) owszem wyrgasz bitwy...postawisz posterunki...przekupisz wladze lokalne i postawisz marionetkowy rzad...ale jesli ludzi nie przekonasz do siebie to system takiego panstwa rozsypie sie przy najblizeszj okazji i haos totalny szybko sie zrobi :)
olka / 2007-06-07 16:09 / "Giełdowa blondynka"
wyjezdzalam po wode do lidla

masz racje ale to bron laserowa,najtansza i najszybsza,tu nic sie juz nie zuzywa,nie ma pociskow i amunicji,mozna zniszczyc i rakiete i armate i kazda oslone i oczywiscie ludzi tez.Naprawde wchodzimy w nowa jakosc;samoloty bez zalogi,czolgi sterowane z bazy gdzies tam i teraz jeszcze to,ja mysle ze Putin dlatego sie denerwuje,bo jak za Brezniewa i Andropowa oni nie maja pieniedzy,zeby wygrac ten nowy wyscig
PedroGonzalez / 2007-06-07 16:26 / Uznany Gracz Giełdowy
ale bron atomowa jest najlepszym i najtanszym straszakiem :) po co inwestowac miliony w takie wynalazki jak mozna nacisnac guzik jesli dany kraj poczuje sie zagrozony ? :-) wojna to dobry interes i po to wymyslaja te technologie zeby to sprzedac i nakrecac swoja gospodarke..ale nie po to zeby wojny wygrywac bo taki laser wojny nie wygra :) dopuki sie podbitego narodu nie przekona ze zostal wyzwolony od tyrana albo, ze z nami najezdzcami jest lepiej to technologie mozna miedzy bajki wlozyc :-)) ale to jest biznes wiec sie kreci dalej :-))
anonim_03 / 2007-06-07 16:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pieniądze to oni mają ... oj mają ...
Ropa i surowce jeszcze nigdy nie były tak drogie tak długo ...
Rosja spłaciła ostatnio całe swoje zadłużenie w Klubie Paryskim.
Poza tym po co czołgi, wystarczy osobna rurka z kurkiem do każdego sąsiada.
anonim_03 / 2007-06-07 15:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
olka, do dyskusji o Euro, nie wiem czy czytałaś odpowiedz.
Japończycy nie popadli w marazm w latach 90tych tylko ludzie weszli w taką fazę wieku, że bardzo wydajnie się produkuje a mało konsumuje ... Wyobrażasz sobie unie walutową z Japonią ? Wyobrażasz sobie że Europa jest w podobnej sytuacji demograficznej jak Japonia pod koniec lat '80 ?
olka / 2007-06-07 15:26 / "Giełdowa blondynka"
witaj,ja czytyalam ale nie mialam czasu.Oni jednak mieli wlasnie taki problem! Ludzie wpadli w jakis stan otepienia i przestali sie rzucac na towary wszelkiego typu.Wiec zaczeto obnizac stopy az obnizono je do zera.Nic to nie dalo i kraj pograzyl sie w stagnacji.
Dopiero w ubieglym tygodniu ich premier potwierdzil na konferencji,ze trend zostal wreszcie na trwale odwrocony i ze Japonia jest na stabilnej sciezce wzrostowej.
Zauwaz zbieg okolicznosci: takze u nas pojawiaja sie teraz wciaz nowe fundusze chcace inwestowac wlasnie tam,wszystkie w nadziei na zarobek.
Patrzylam na Creditt Suisse malych japonskiech i po raz pierwszy chyba ma serie 6-u wzrostow kolejno a dzis /wczoraj/ Nikkei jest znow na plusie,malym ale jednak i to w tej sytuacji mocnych ogolnych spadkow

Dlaczego masz takiego Nicka ? ladnie piszesz
anonim_03 / 2007-06-07 15:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podkreślam -- to nie są kwestje psychologiczne a demograficzne. Można to ująć inaczej -- jak ktoś po czterdziestce kupi sobie pralkę Miele -- to już żadnej pralki za życia nie kupi (gwarancja 30 lat ...). Załamanie demograficzne w Europie zachodniej miało miejsce około 1968 - pokolenie to wchodzi w fazę kupowania trwałych i dobrych produktów, na całe życie ...

Co do Nika, próbowałem pare innych ale były zajęte ;-)
warren buffet / 2007-06-07 14:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
"O 1.000 tys. spadła liczba nowych bezrobotnych w USA"

fajnie mają, bezrobocie spada w tempie milionowym
Krzych / 2007-06-07 15:07 / Płoteczka na forum
Teraz lepsze dane będą wykorzystywane na zasadzie kupuj plotki sprzedaj fakty. A krytykowano mnie że nie dam zyskom rosnąć przy strategi 5% wystarczy i obawa na większe zaangażowanie.Jak to mówi przysłowie - co ma wiśieć nie utonie , maj zamieni się w czerwiec.
de havik / 2007-06-07 15:12 / portfel / "Tysiącznik na forum"
zgoda, ale myślę, że nie cały..
uważam, że w drugiej połowie wrócimy na jedynie słuszną drogę,
w przyszłym tygodniu, kto może kupi sobie niektóre papiery taniej,
ja na jeden też chcę sie zaczaić :))
Krzych / 2007-06-07 16:42 / Płoteczka na forum
nigdy na jedną , minimum pięć.
Krzych / 2007-06-07 15:20 / Płoteczka na forum
przez cały okres wakacyjny będzie ciężko coś ugrać
kaskadere / 2007-06-07 15:35 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry okres zakupowy dla longinterminów.
Krzych / 2007-06-07 15:44 / Płoteczka na forum
z tym się zgodzę , ale trzeba dobrze trafić.
de havik / 2007-06-07 15:53 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja o dłuższej perpsektywie... co najmniej 6m,
taką strategie obecnie przyjałem... głownie pod wpływem spółek, które miałem w okresie wakacyjnym 06, sprzedałem z małym zyskiem, po krótkim czasie - teraz KAZDA z nich kosztuje kilkukrotnie wiecej (od 3 do 15 razy!:)). Były to min. Relpol, Polnord, LZP. Nic 2 razy sie nie zdarza, ale CIERPLIWOSC to moja podstawowa nauka w pierwszym roku inwestowania. Jesli spolka jest dobra, czekać warto.
PedroGonzalez / 2007-06-07 14:42 / Uznany Gracz Giełdowy
uułaaa...ale London leci na pysk :)
najcz / 2007-06-07 14:50 / Tysiącznik na forum
Wiadomości o antykurdyjskich działaniach wojsk tureckich na północy Iraku wzbudziły obawy o dalszą destabilizację sytuacji na Bliskim i Środkowym Wschodzie i podniosły w środę ceny ropy na największym na świecie rynku amerykańskim, a także w Europie.
jeszcze dochodzą huragany i kłopoty pewnych rafinerii.
p.b
PedroGonzalez / 2007-06-07 14:53 / Uznany Gracz Giełdowy
no wlasnie znow sie zaczyna potwirdzac ta teoria "spiskowa" pisana na tej stronie co ja kiedys wklejalem...teraz tylko brakuje zeby amerykanie znow jakis pomruk w strone Iranu zrobili i biznes Bushow bedzie sie krecic :-)
najcz / 2007-06-07 14:19 / Tysiącznik na forum
Korea Północna odpaliła kilka rakiet krótkiego zasięgu w stronę Morza Japońskiego

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,8914531,wiadomosc.html
PedroGonzalez / 2007-06-07 14:22 / Uznany Gracz Giełdowy
dyktatorowi brakuje na wakacje na Majorce wiec trzeba troche wyszantazowac pomocy humanitarnej od swiata dla ludu uciesnionego :)
najcz / 2007-06-07 14:26 / Tysiącznik na forum
a notowania spadają,z tego to głębsza korekta będzie.
samuraj jack / 2007-06-07 14:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
chyba na to wygląda - dolar dostał dopalacz...
warren buffet / 2007-06-07 14:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niech sie sypnie porządnie przynajmniej taniej bedzie
PedroGonzalez / 2007-06-07 14:39 / Uznany Gracz Giełdowy
ale moze tak dasz mi szanse sprzedac "drozej" akcje zeby mial kase na zakupy co? :-)) egoista :P
warren buffet / 2007-06-07 14:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rynek da. tylko czy wszyscy skorzystają ?
PedroGonzalez / 2007-06-07 14:49 / Uznany Gracz Giełdowy
no zobaczymy :) ogolnie chyba w tym roku dokoncze co mam do zrobienia na gieldzie a na przyszly rok w okresie majowo wakacyjnym to bede sie na foreksie bawil...tam przynajmniej mozna szybko ciac straty bez ponoszenia kosztow prowizji i latwiej jest straty odrabiac bo mniej kaprysny "indeks" i technicznie bardziej przewidywalny (bo 24/dobe) :))
samuraj jack / 2007-06-07 15:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie będziesz spał? ani godziny?:)
PedroGonzalez / 2007-06-07 15:20 / Uznany Gracz Giełdowy
hehe no co ty :-))) choci o ciaglosc....wykresy spolek sa poszarpane bo pomiedzy jedna a druga sesja moze sie narpawde wiele wydazyc a nie masz mozliwosci tego zatrzymac..w foreksie mozesz stoplossy ustawic ktore natychmiast tna strate lub koncza transakcje z zyskiem na danym poziomie :) a tutaj ? jak rano sie gielda otworzy to marne szanse szybko uciec bez malej straty (jesli cos sie wydazy) nie mowiac ze prowizja banku i tak ci dodatkowo strat narobi :-)))
samuraj jack / 2007-06-07 15:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam
Myszkinis / 2007-06-07 13:30 / "Wykształciuch"
Ktoś mi podrzucił tego linka kilka dni temu :
http://firstcav.republika.pl/images/torebka.jpg
Słodkie :>
piciu / 2007-06-07 13:25 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mieszkaniec południowo-wschodnich Chin oznajmił, że 40 lat zjadania żab i żywych gryzoni pomogło mu uniknąć problemów z przewodem trawiennym.

Z początku Jiang Musheng nie odważył się połykać żywych, oślizgłych żab; kiedy jednak zobaczył, jak robi to Yang Dingcai, również, nie myśląc wiele, spróbował... i połknął dwie

Z biegiem lat Jiang swoją dietę urozmaicił o żywe myszy, młode szczury i inne gatunki żab. Pewnego dnia pochłonął aż 20 myszy - informuje chińska prasa.

ciekawa dieta
piciu / 2007-06-07 13:17 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Kaczory" zdobyły Puchar Stanleya!

teraz wiemy ze bush przyjechaj do polski wreczyc naszym kaczorkom puchar
PedroGonzalez / 2007-06-07 13:12 / Uznany Gracz Giełdowy
jak tak patrze na wykres indeksu londynskiej gieldy i wykres funta to chyba troche im kapitalu zagranicznego wybywa z wyspy :-)))
gollum / 2007-06-07 12:33 / Uznany Gracz Giełdowy
2007-06-07 10:13:23 | *.*.*.* | valjean [ Galernik ]
mash te shorty jeszcze?


Tak Valjean, jestem krótki na FW20M7 ciągle.

Choć nie ukrywam, że przedwczoraj zostałem wydymany ale bywa.
czytelnik forum / 85.89.183.* / 2007-06-07 13:09
nie tylko ty pozdro
samuraj jack / 2007-06-07 12:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
2007-06-06 23:40:02 | *.*.*.* | valjean [ Galernik ] | komentowany artykuł
Re: Niedźwiedzie otrzymały swoją szansę [0]
Samuraju zdaje się że znów są tu agenci o wielu twarzach, nie wydaje Ci się bo mi tak?
PedroGonzalez / 2007-06-07 12:23 / Uznany Gracz Giełdowy
sluchajcie bawie sie forexem i wlasnie obserwuje na gieldzie walutowej ostre spadki wartosci euro wzgledem dolara....dolar zacza sie umacniac gwaltownie...natomiast funt brytyjski zacza sie oslabiac tak samo gwaltownie....
samuraj jack / 2007-06-07 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to fakt...
PedroGonzalez / 2007-06-07 12:27 / Uznany Gracz Giełdowy
szkoda ze mam tylko demo wersje bo pare zlotych by juz wpadlo :-)))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy