Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Petru: Finansowanie zmian w podatkach nie jest wiarygodne

Ryszard Petru: Finansowanie zmian w podatkach nie jest wiarygodne

Wyświetlaj:
Arkadiusz / 212.244.189.* / 2006-04-04 13:33
Wiem z dobrych źródeł, że w rządzie liczą po cichu na większy dochód z VAT-u, bo zwiększenie wpływów do budżetu z tytułu zwiększenia zatrudnienia - na to trzeba te 2 lata poczekać. Miejsca pracy wymagają najpierw inwestycji, to musi potrwać
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-04-04 08:30
nie ma możliwości politycznych dla większej reformy finansów, to jak oświecone elity podchodzą do interesu państwa, szanowne PO tego nie widzi że gdyby nie obraziło sie i stworzyło koalicje z PiS to możnaby zrobić wiecej, zresztą zgodnie programem wyborczym PO. Do czego dąży ta partia fachowców. Spodziewałem sie wiekszej reformy bo ta to marzenia o przyszłości i bieżąca kosmetyka. Przecież Gilowska to liberał związany z programem PO i tylko tyle jest na dziś w stanie wygenerować. Zrozumiały jest stan finansów państwa, niezrozumiałe jest natomiast mówienie o reformie w tej sytuacji, czyżby ta reforma miałaby polegać na jeszcze wiekszych ciężarach dla obywateli, przecież jeszcze kilka miesięcy temu realne miało byc wprowadzenie podatku liniowego, a teraz za negatywne uważa się zabranie ryczałtu i karty podatkowej, coś tu nie gra
jansen / 83.21.67.* / 2006-04-03 20:38
Tak dziwnie sie w naszym kraju dzieje, że im mniej ktos ma do powiedzenia tym chętniej mówi - vide DA i kolega.
A może popróbowac wysilić to coś pod kapeluszem i wswkazać gdzie pan Petru popełnił błedy? Albo uzywać tego czegoś do wbijania gwoździ , broń Boże do wymyślania tekstów pisanych.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-03 19:54
Petru kjako pracownik BPH, który poprzez pakiet właścicielski pozostaje pośrednio w sporze z obecnym rządem NIE POWINIEN I NIE MOŻE BYĆ recenzentem pomysłów i działań rządu!!!!!
Czy ta podobno WOLNA dziennikarska profesja ma olbrzymie luki, czy rzeczywiście jest tylko "WOLNA".
kolega / 193.202.114.* / 2006-04-03 20:01
ostatnio MONEY.PL wybiera głównie zwolenników UniCredito i PO... szkoda, bo ze wzg na niezależność czytałem money.
damian / 80.55.141.* / 2006-04-04 11:17
Nie ważne kto skąd pochodzi . Ja tam wolę poczytać coś mądrego w wydaniu PO niż brednie w stylu polityków obecnie rządzących bądż do rządu aspirujących, kolego.

Najnowsze wpisy