Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd zamrozi pensje urzędników

Rząd zamrozi pensje urzędników

Money.pl / 2010-07-13 08:19
Komentarze do wiadomości: Rząd zamrozi pensje urzędników.
Wyświetlaj:
Łuki89 / 212.75.102.* / 2010-07-13 08:20
Czyli rząd potrafi podejmować niepopularne decyzje.
Bardzo się z tego cieszę!
ooo / 89.161.6.* / 2010-07-13 08:19
No nareszcie jakieś rizsądne decyjze. Cała Europa oszczędza, czas i dla nas. Nie głosowalam na PO ale bardzo mnie cieszy rozsadek w podejmowaniu dedcyzji. Tak trzymac! Nie tylko obnizac pensje ale zwolnic w chorobe ze 100 tys.!
jem / 2010-07-13 09:17
Co trzeci wystąp do zwolnienia i można podnieść wynagrodzenie o 10%.
dasdadf / 83.21.127.* / 2010-07-13 10:56
Problemem jest niszczenie gospodarki przez 20 lat a nie pensje urzędnicze !!!! Prawdziwy potencjał tkwi w produkcji. Urzedników powinno traktować się jak bezrobotnych bo nie przynoszą wzrostu gospodarczego tylko przejadają pieniądze. Ale wtedy wskaźnik bezrobocia poszybował by pewnie w okolice 50-60% a to juz katastrofa dla cyrkowców którzy nieudolnie zajmują się rządzeniem w Polsce. śmiać mi się chce jak czytam o tym że chcą tworzyć wyspecjalizowaną kadrę naukowców od energetyki jądrowej . Mam pytanie czy na zmywaku takich ludzi w Londynie będziecie szukać? Z tego co wiem po swoich znajomych a z fizyki i chemi byli świetni to pracują na zachodzie w piekarni, barze i innych zawodach ale nie swoich wyuczonych. No chyba że znajdziecie fachowców tak jak zawsze po plecach to wtedy będzie cienko
eren / 83.6.13.* / 2010-07-13 12:17
do nowej rewolucji doprowadzi nas jak nie bedzie juz skad
pozyczac na nowe emerytury i zasilki socjalne dla cyganow i
muzułmanów.indie chiny pracuja do poznej starosci i to
sprawia ze stajemy sie nie konkurencyjni , a zachod przejada
juz swoje anglosaskie dobra zgromandzone z koloni i dominacji
handlu i przemyslu, zrozummy ze swiat sie zmienia i nie
mozna odchodzic juz na emeryturke po 15 latach pracy albo w
wieku 60 lat aqni popierac ciagłych podwyzek dla darmozjadow! dosc pasozytowania
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy