System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
Balan / .* / 2005-05-04 18:05
Obecnie Jeden z katowickich prezesów InCo jest prezesem fundacji Etyka - Nie Zostałeś Sam mieszczącej się o Ironio przy zrzeszeniu Prawników Polskich :-) :-) :-)
@ldek / .* / 2005-05-09 14:55
Chwilę mnie nie było a tu tyle wieści. Opowiadajcie co tam w argentynie słychać!!!! Gwiazdki dalej kasę trzepią? A może teraz je trzepią?
Gwiazda / .* / 2005-05-16 14:12
Trzepią, trzepią.... Na szczeście dla nas w naszym pięknym kraju idiotów nie brak.... Czego potwierdzeniem jest między innymi to forum.

Re:

seba / .* / 2005-04-20 18:00
Czy ktoś wie coś o firmie CredtFinance?
Wszystkowiedzący / .* / 2005-05-17 19:44
To taki twór po Eurogroup. Z tego co wiem właścicielem jest Piotr Szczepański. Firma jest zarejestrowana w Łodzi, ale właściciel mieszka w Warszawie. Jezeli jeszcze zyje, bo moze on też się spalił ( bo taki los spotyka tych, co wykupują splajtowane firmy Sapka).
Gwiazda / .* / 2005-06-03 07:11
Spalili kogo? co? opowiadaj, bo nic nie wiem.
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2005-06-12 20:04
Co jakiś czas wchodzę na to forum i za każdym razem widzę jakieś nowe wpisy osoby podszywającej się jako Gwiazda. Trochę wy0obraźni: czy tak trudno jest ci fałszywa Gwiazdo wymyślić coś swojego.
Gwiazda / .* / 2005-06-13 07:16
To ty sie pode mnie podszywasz wieśniaro!
Już nie Gwiazda / .* / 2005-06-15 15:22
Trochę kultury Maleńka ( ale komu ja to mówię- przecież takie ścierwo jak ty i tak tego nie zrozumie).
Gwiazda / .* / 2005-06-16 07:01
...przygadał kocioł garnkowi!
GWIAZDA ( JEDYNA I PRAWDZIWA) / .* / 2005-06-17 00:49
Tak to sobie tłumacz. Możesz nauczyć głupca bezczelności i tupetu, generalnie jednak nigdy nie nauczysz go mysleć. A twoja niezdarna próba udawania mnie nawet nie wymaga komentarza z mojej strony. I zapamietaj: tandetne podróbki nie są w modzie. Chociaż raz rusz mózgownicą i pokaż, że stać cie na coś swojego. Zapewniam: MYŚLENIE NIE BOLI
GWIAZDA ( JEDYNA I PRAWDZIWA) / .* / 2005-06-17 00:49
Tak to sobie tłumacz. Możesz nauczyć głupca bezczelności i tupetu, generalnie jednak nigdy nie nauczysz go mysleć. A twoja niezdarna próba udawania mnie nawet nie wymaga komentarza z mojej strony. I zapamietaj: tandetne podróbki nie są w modzie. Chociaż raz rusz mózgownicą i pokaż, że stać cie na coś swojego. Zapewniam: MYŚLENIE NIE BOLI
Gwiazda / .* / 2005-06-17 12:53
Zgadza sie ... nie boli..., więc dlaczego tak się tego myślenia obawiasz? Śmiało!
JANÓŻ widelec / .* / 2005-04-14 00:05
A WOGÓLE TO WIDZĘ ŻE WAM LEPIEJ jak napiszecie lub zobaczycie kilka znajomych nazwisk albo nazw firm. wam jest to potzrbne jak powietrze! że to nie wy, że inni, że ich znacie... a wy co sobą reprezentujecie? czujecie się oszukani? oszukanie przez samych oszystów. smutne
ZUZA / .* / 2005-04-17 18:01
Widzę,że ktoś mądry w końcu powiedział prawdę! Ja ze swojej strony dodam,że ci wszyscy którzy wypytują pracowali we wszystkich takich firmach możliwych na rynku polskim, siedzieli w ciepłych biurach, kasa leciała i czasami opłata od klienta trafiała do kieszeni zamiast na konto firmy-to było życie! A teraz szukają wrażeń co? gdzie? i kogo? Żałosne!!!! Narazie prześwietlają prezesów,dyrektorów ale przyjdzie i czas na pracowników-SPECJALISTÓW SPRZEDAZY skończyła się błoga sielanka? Jak tu teraz żyć? Trudno będzie znaleść normalną pracę po takiej karierze!!!!
ZUZA / .* / 2005-04-17 18:01
Widzę,że ktoś mądry w końcu powiedział prawdę! Ja ze swojej strony dodam,że ci wszyscy którzy wypytują pracowali we wszystkich takich firmach możliwych na rynku polskim, siedzieli w ciepłych biurach, kasa leciała i czasami opłata od klienta trafiała do kieszeni zamiast na konto firmy-to było życie! A teraz szukają wrażeń co? gdzie? i kogo? Żałosne!!!! Narazie prześwietlają prezesów,dyrektorów ale przyjdzie i czas na pracowników-SPECJALISTÓW SPRZEDAZY skończyła się błoga sielanka? Jak tu teraz żyć? Trudno będzie znaleść normalną pracę po takiej karierze!!!!
tym666 / .* / 2005-04-21 23:52
wiesz to z autopsji gwiazdeczko.teraz nawet na bezrobocie nie możesz liczyć bo i jak? a fajnie się brało od ludzi kasiurkę co?
ZUZA / .* / 2005-04-24 10:14
widzę, ze tym666 ma duże doświadczenie, nawet zasiłku ci teraz brak? moja autopsja? śmieszne! znam to wszysko ze zeznań takich cwaniaczków jak ty - cwaniaczków do czasu! Na bezrobocie nie liczę, mam jeszcze dużo do zrobienia z takimi "ludzmi" jak ty
tym666 / .* / 2005-04-24 20:24
Aja uważam, że mocna jesteś tylko na tym forum, bo w rzeczywistości to robisz w swoje barchany na samą myśl, że znowu jakieś jak to napisałaś, cwaniaczki złożą zeznania , kolejne, w których obnażą twoją pazerną chciwość.Na bezrobocie nie masz co liczyć bo nawet świdectwa pracy ci nie dali, więc co tu więcej gadać.Na ciebie też niebawem przyjdzie czas.A do zrobienia..coż ty możesz zrobić..tylko pisać takie bzdury jak powyżej , zawiedziona gwiazdo z konserwy.
ZUZA / .* / 2005-05-05 21:54
widzę, że nawet nie starasz się zrozumieć co ci odpisałam Jełopie-tym666. Widać poziom jaki reprezentujesz, nic dziwnego,że pracowałeś w tych konserwach.....Masz racje świadectwa mi nie dali ale tylko dlatego, że nie miałam okazji pracować w takich firmach.Jak masz zamiar odpisać to dobrze przeczytaj to co napisałam, bo widzę, że masz kłopoty z logicznym myśleniem......
tym666 / .* / 2005-05-10 18:46
Zuza-nie wydaje mi się byś miała prawo oceniać mój poziom.Szczególnie jako dawna gwiazda-żadna z was nie chce się nigdy przyznać do pracy w konsorcjum!A świadectwa ci nie dali, bo czyż którejkolwiek ze stojących pod latarnią dają świadectwo?Chyba tylko do buzi, jeśli znalazłabyś jakiegokolwiek kilenta w co bardzo wątpię.Dziewczyny z ulicy w przeciwieństwie do takich jak ty i tobie podobne mają swój honor..honor k...wy ale zawsze jakiś.Logiczne myślenie? u ciebie jest to sfera marzeń, podobnie jak i groźby zrobienia porządku z takimi cwaniaczkami jak ja.Nie masz szans naiwna posiadaczko jednej szarej komórki.Twoje iluzoryczne wizje w tej materii są równie naiwne jak marzenia beretów, których robiłaś w konia, że kiedykolwiek dostaną jakąkolwiek kasę.A swoją drogą ciekawe w którym biurze trzepałaś kasę...
elys / .* / 2005-04-06 15:07
mam pytanie czy ktoś zna aktualne namiary na firmę krajowa agencja budownictwa i obrotu nieruchomościami kabon sp. zo.o. ? siadziba nip itp
JANÓŻ WIDELEC / .* / 2005-04-14 00:01
a po co Ci aktualny namair Elysu? przecież na tę stronę wchodzą tylko ludzie że tak powiem z branży, wszyscy o wszystkim wiedzą! szopki odstawiacie, bo tyłkami trzęsiecie!!! godne pożałowania
magdda / .* / 2005-04-05 20:04
a co słychać u Zakrzewskiego Norberta?gdzie teraz robi w c...ja pracowników???????Bardzom ciekawa....
janóż widelec / .* / 2005-04-14 00:06
a co, ciebie zrobił czy ty mu zrobiłaś magdo?
magdaa / .* / 2005-06-28 19:50
nie sądź po sobie baranku
władek / .* / 2005-04-09 14:06
Słyszałem że w Formix Finance
Janusz / .* / 2005-03-31 09:01
Ha,ha,ha.Zamknęli już prezesów unii, zaknęli Wiśniewskiego z mazowieckiego a teraz mają sie brać za dyrektorków z unii.Ale będzie wesoło w śledczym jak się wszyscy spotkają.Może w kiciu zrobią sobie agrnetynkę?Hi,hi dyrektorzy z bożej łaski.Teraz na was przyszedł czas.
janóż widelec / .* / 2005-04-13 23:56
a parcownicy w biurach to niby święci? Koto jak nie oni kręcą tą machinką? żeby oni prawdę mówili, to by firm takich nie było a co za tym idzie takiego problemu. MOralność? raczej nie znane słowo dla ludzi mająch bezpośredni kontakt z biednym szarym naiwnym. Pieniądze - to motywacja! godne pożałowania.
Konik / .* / 2005-04-11 20:16
do Januszawide ze kolega zorientowany, a wjakiej celi siedzi Kamilek. Chętnie go odwiedzę, jak nie w celi to w innym miejscu. jak masz to daj info
Ciekawy / .* / 2005-04-11 20:14
To ciekawe co mówisz, Ja spokojnie naliczam odsetki, ale chetnie sie spotkam z p. Wiśniewskim. Masz namiar???
janóż widelec / .* / 2005-04-13 23:58
jesteście śmieszni wszyscy na czele z Ciekawym. Ta dyskusja jest beznadziejna. O co wam chodzi? wszyscy jesteście z jednej mafi!!! bmw, złote kiety...
Władek / .* / 2005-04-09 14:02
Do Janusz spoko, spoko, dyrektorzy śpią spokojnie.
Janóż WIDELEC / .* / 2005-04-14 00:10
WWWWWładzio dyrektor? Dobre? W porządnej firmie dyrektor to jest coś. te chore nazwy stanowisk aby ludzi zmotywować! niektórzy biedni dyrektorzy ledwo podstawówki pokończyli ...
Gwiazda / .* / 2005-04-15 20:27
Nigdzy nie było takiego przypadku, żeby człowiek po podstawówce był derektorem w konserwie. Niemniej na tym forum pojawiaja się ludzie nawet bez podstawówki- czego ewidentnym przykładm jesteś ty......
janóz widelec / .* / 2005-04-15 21:45
ja pracowłem w kadrach w jedenej z konserw to wiem matołku. Przecież wy szefowie nie przyznacie się do tego,że ciężko wam było zdobyć upragnione świadectwo ukończenia szkoły. Ale nie dziwi mnie to. Nigdy nie mówiliście prawdy: zawsze tylko słychać było: Tak wysłałem te dokumenty, tak przekazałem kwestionariusz, ale niestety w większości przypadków to nie prawda. JAK WAS nie postraszy się TO nic nie zrobicie!!!
Władek / .* / 2005-04-18 09:41
A w której firmie pracowałeś w kadrach? (jeżeli oczywiście możesz, to powiem Ci czy się znamy)
Władek / .* / 2005-04-14 21:10
co Ty pacanie wiesz o motywacji? Dyrektorzy po podstawówce to pracują z Tobą! a poza tym dyrektor to ktoś a nie coś. Do szkoły matole!
@utor / .* / 2005-04-15 22:59
nie ma co ukrywać, wieszość tzw. dyrektorów unii to stado kretynów, mających poważne problemy nie tylko ze swoja osobowością ale i z prawem, czego przykładem są liczne procesy sądowe w jakie są uwikłani.Nie można oczywiście generalizować, bo zdarzają się rodzynki. Przeważająca większość to jednak czyste jełopy zafascynowani lizaniem rowa Zawadzie, aby ich nie w******...ze stołka. Ale skończyło się, teraz nawet na zasiłek nie mają co liczyć.A miało być tak fajnie...i kto został frajerskim beretem ?palanci z dyrektorskim tytułem? trzęsiecie gaciami, żeby wam samochodzików nie pozbierali, robicie w pory, żeby sie wam nie dobrali za to, że biura z mebli i kompów opróżniliście, oj nieładnie panowie, nieładnie
słonce / .* / 2005-06-16 11:18
Zgadzam sie co do dyrekcji!! NIektórzy byli swoistymi kretynami jednak nawet CI po podstawówce dostali czasem szanse i umieli robic to czego sie oczekiwało a przeciez krecic np 6 biurami naraz czasem było nie ławto szczególnie gdy znajdywali sie tacy złodzieje jak co poniektórzy z tutaj obecnych, osobiscie nigdy nie ciagneło mnie do korytka bo po co?? kasa leciała a ja spokojnie sobie dokanczałam studia. Teraz jest dosiwadczenie z trudnym klientem i co za tym idzie praca!!! Pozdraowiemnia dla tych wszystkich ktorzy mysla ze teraz my klepiemy biede!!! NIech zyja swoimi złudzeniami, a systemy kiedys powroca, niech tylko Mariusz wyjdzie;-)) pozdrowienia dla wszystkich pa pa
Władek / .* / 2005-04-18 09:55
widze że kolega dobrze zorientowany. Zgadzam się że co niektórzy to matoły wysokiej klasy ale są też tacy co oddali samochody, kompy i z biur nic nie zabrali co nia można powiedzieć o sprzedawcach.
@utor / .* / 2005-04-22 00:02
Zgadzam się z Władkiem, ale są tacy, którym siłą trzeba było fury odbierać, bo nie mogli zrozumieć, że ich czas dobiegł końca. Są i tacy, którzy pod osłoną nocy grabili biura z czego się dało( ale np. smok wawelski wszystko widział;) ).Łudzą się w swej naiwności, że ujdzie im to na sucho, nie wiedzą jak bardzo się mylą.Świadczy to o ich wyjątkowo wysokim poziomie debilum oleum. Biorą się im już za dupę, więc będzie wesoło. A sprzedawcy..cóż, ich poziom częstokroć był wprost proporcjonalny do poziomu "derekcji". Czemu się więc dziwić?
Ja nóż widelec / .* / 2005-04-15 21:39
dyrektor jako tytuł matołku !!!
jasnowidz / .* / 2005-04-13 19:22
Już tak spokojnie nie śpią, mają nocne koszmary....
WIELKI SZU / .* / 2005-04-02 21:40
PRZEPRASZAM, CO SIĘ STAŁO Z WIŚNIEWSKIM?? BO CHYBA WIELE OSÓB INTERESUJE SIE KARIERĄ ZAWODOWĄ TEGO OSOBNIKA.!!!
tom / .* / 2005-03-31 08:12
byla jeszcze taka firma PRESTIGEciekawe co sie z nimi dzieje
maniek / .* / 2005-03-31 08:11
a co z unia?jest jeszcze?
lolitka_xxx@op.pl / .* / 2005-03-24 20:25
lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl lolitka_xxx@op.pl v
maleństwo / .* / 2005-03-21 16:39
tak samo się zwinęli jak EFB, przecież właścicielami są ci sami ludzie teraz działają w Mazowieckim Centrum Leasingu i nikt im się za dupy nie bierze
MM / .* / 2005-03-19 12:49
Euro groupe Kraków zwinęła manele i zabrała ludziom obiecane pieniądze telefony 0-12 6618205,6611960,6617950 nie odpowiadają na Bronowicką w Krakowie trzeba iść na całość ma ktoś kontakt z grupą kapitałowo budowlana daj znać idę na wojnę MM
Gwiazda / .* / 2005-03-26 00:55
A propo kontaktu z EUROGROUP. Zgłoś się do p. P. śzczepańskiego.... Może odda ci kasę. W końcu za marzenia nie karają.....
Gwiazda / .* / 2005-03-26 00:50
Ale masz zapłon... Jestem pełna podziwu!!!!!! Eurogroup od sierpnia nie istnieje a ty się w końcu obudziłeś z ręką w nocniku. Moje gratulacje. Zazdroszczę refleksu.... Nie zapomnij karabinu żołnierzyku. A to MM to chyba znaczy : Mówi Miernota
rita / .* / 2005-03-18 16:36
racja @dek- popieram w 100%
MM / .* / 2005-03-19 12:51
co popierasz ludzi zdesperowanych i oszukanych
@ldek / .* / 2005-03-17 22:52
dostaniecie forsę, akurat..naiwni frajerzy, teraz to nawet kopa w dupe nie ma wam kto dać...
@ldek / .* / 2005-03-21 08:00
Ja tego powyżej nie pisałem! Ale mniej więcej oddaje sens tego co sądzę o całym tym burdelu.
rita / .* / 2005-03-16 16:03
jaką forsę-teraz to będzie cyrk na kółkach

Najnowsze wpisy