Forum Polityka, aktualnościKraj

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Money.pl / 2006-10-17 15:51
Komentarze do wiadomości: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy.
Wyświetlaj:
Tomasz Z. / 89.74.22.* / 2011-03-26 21:25
Witam.
Kilka lat temu miałem okazję być w ACN, nawet wykupiłem licencję i tak dalej. Firma ma na prawdę potęzne możliwości, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, i czego jestem pewien, nie działa ona na zasadzie piramidy, ponieważ jeśli nie ma klientów, firma ta nie gwarantuje dochodów. Udało mi sie pozyskać kilku klientów, którzy bardzo chwalili sobie abonament a ACN.
Dlaczego nie wypaliło, to inna sprawa. Mieszkam na wsi, i nie mam zbyt wielu znajomych w mieście. Mentalność ludzi wiejskich nie daje zbyt wielu szans na sukces, i dlatego też to nie do końca wypaliło.
Podsumowując, firma jest wiarygodna ma ciekawy pomysł, jednakże NIE GWARANTUJE ONA DOCHODÓW.
piupiu / 77.112.34.* / 2011-03-17 15:51
nie rzucajcie pereł przed wieprze..................
Nauka i technika / 193.19.165.* / 2011-03-14 14:51
pasywny dochód jest dla ciot chcących zarabiać nie robiąc nic pożytecznego, najwięcej powinni zarabiać nie ci co nic nie robią, ale ci co robią rzeczy trudne, takie do których nie zdolna jest większość innych ludzi, np. naukowcy,
cinek.f / 83.9.130.* / 2011-08-27 22:27
Zgadzam się w 100%.
B@nkowiec / 87.99.16.* / 2011-02-09 09:40
Pracuję w banku. Opowiedziałem koledze w pracy o wideotelefonii - wyśmiał mnie mówiąc - gdzie tam, będzie z tym jak z pagerami które w polsce sie nie sprawdziły. Jako iż myślę o zmianie pracy byłem tydzień temu na rozmowie rekrutacyjnej w innym banku. Pracownik wprowadził mnie do pokoju, poprosił żebym usiadł i poczekał. O umówionej godzinie zadzwonił telefon z centrali - pojawił się obraz i odbyłem godzinną rozmowe rekrutacyjną z jedną z pięciu największych instytucji finansowych w Polsce poprzez wideotelefonie internetową.
Wiem, że komórki kiedyś też były wyśmiewane, masa innych wynalazków też. To przez nastawienie polaków ludzie kupują licencję, spotykają się z oporem społeczeństwa na nowości na inne podejście, na to że coś może nie być pozornie ciepłą posadką na etacie. Spotykają opór i przestają działać a później piszą że firma ich okradła.
Ciężko jest przełamać opór masy.

Najłatwiej jest opiniować samemu nie mając pojęcia o firmie, branży, systemie.

Marketing wielopoziomowy to normalny sposób sprzedaży taki sam jak avon, oriflame, flavon czy fm group.
Co więcej We Wrocławiu i Warszawie jest to już jeden z kierunków wykładanych na Wyższych Uczelniach.

Piramida Finansowa a System MLM to dwie odrębne rzeczy, wyróżniające się m.in. tym że w piramidzie nie ma jako takiego produktu tylko samo fiannsowanie siebie nawzajem. Piramida jest nielegalna i prędzej czy później (najczęściej w ciągu kilku lat) dobiega końcowi. Firma która ma produkt i system sprawdzony od 1993 roku nie może być piramidą finansową!

A propo ciepłej posadki dziwię się szczerze ludziom którzy widzą w etacie pewność, stabilność bezpieczeństwo.
Dziwię się że ludzie wierzą w ulotkach Mc donalda zachęcających do pracy że dzięki pracy tam będą niezależni finansowo. I to dzięki temu że wynagrodzenie to stawka godzinowa.

Pracując w Banku miesiac w miesiąc muszę pozyskiwać klientów na duże kredyty które najlepiej żebym sprzedawał jak najmniej korzystne dla klienta.

Miesiąc w miesiąc muszę zdobywać zaufanie klienta który ma się związać z bankiem na kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat i miesiąc w miesiać płacić olbrzymie koszty.
To jest praca którą moglibyście negatywni opiniować.
koko123 / 89.77.58.* / 2011-11-24 15:54
Po co płaić za wideotelefon i jeszcze abonamenty jak jest darmowy Skype? Ludzie Myslcie a nie wierzcie w cuda na kiju.
HugoBos / 148.81.254.* / 2011-04-06 23:34

O umówionej godzinie zadzwonił telefon z centrali -
pojawił się obraz i odbyłem godzinną rozmowe rekrutacyjną z
jedną z pięciu największych instytucji finansowych w Polsce
poprzez wideotelefonie internetową.

Trochę nieprofesjonalnie, rozmowa rekrutacyjna przez telefon.
acn fan / 188.47.69.* / 2011-02-09 20:26
Masz rację - praca na etacie niczego nie gwarantuje (teraz nawet emerytury). Więc nawet etat w budżetówce to żadne apanaże. Natomiast co do ACN - to już udowodnione, że pieniądze tam robi się na powiększaniu sieci a nie na samych usługach telekomunikacyjnych. Polecam ciekawą dyskusję tutaj: http://www.ziolaiprzyprawy.info/2009/01/27/blog/mlm-dlaczego-nie-wszedlem-w-acn/
Kanadyjczyk / 87.99.16.* / 2011-02-09 09:22
Niekompetencja autorów artykułu i głupota komentujących aż razi w oczy
Grzesiek Utnik / 89.76.129.* / 2010-12-31 15:53
W Polsce firm takich jak ACN (firm marketingu sieciowego) jest ponad 100, działają już całe lata i gdyby były nielegalne (piramidy finansowe są nielegalne) już dawno by zniknęły. Tymczasem mają się dobrze.

Z mojego punktu wiedzenia aby zarobić z daną firmą poważne pieniądze dana firma musi spełnić 3 kryteria :

-Posiadać unikalny produkt/usługę
-Posiadać unikalnych liderów i system szkoleń
-Posiadać unikalny system dystrybucji

Ponad wszystko ważniejsze jest jak Ty masz zamiar promować dany produkt i biznes na obecnym rynku, jak chcesz się odróżnić od reszty przedstawicieli? Przecież nie tylko Ty budujesz sieć :)

--

Powodzenia i sukcesów
Grzesiek Utnik
http://www.sekretymlm.pl/
Serwis o zabójczych strategiach w marketingu sieciowym
poprostu ja / 81.219.153.* / 2010-12-16 23:20
Acn to oszuśći złodzieje i gnoje okradli mnie z kasy i się zmyli hamy ....
Przedstawiciel1 / 89.176.229.* / 2010-12-19 00:06
Kolejny nieudacznik. ACN jest nadal pod tym samym adresem we Wrocławiu. Zapraszamy,
piotrwajszczak.pl / 178.183.228.* / 2010-06-09 19:09
Ponieważ w afryce w Kongo przeważają murzynki to wniosek jest jeden
Autorka jest murzynką z Kongo pomimo swojskiego nazwiska.

Dokładnie takie samo porównanie dotyczy ACN i Amway, jak ACN działa na takich samych zasadach jak amway to świat się skończył.

Dokładnie jak sztuczne zapłodnienie i aborcja jest robiona w branży medycznej widać dla autorki to dokładnie to samo :P

więcej na temat mlm obiektywnie o branży bez werbowania

http://www.piotrwajszczak.pl

Pozdrowienia!

P.S. Nie jestem fanem ani jednej firmy ani drugiej ale spłycenie branży do poziomu a to taki amway to porażka niegodna profesjonalnego redaktora profesjonalnego portalu.
:)
Radosław Piekara / 77.254.129.* / 2010-11-10 09:31
Witaj!
Jeżeli jesteś właśnie po prezentacji biznesu to teraz najcięższa próba przed Tobą - FORUM:D Powodzenia. Po przeczytaniu tych "jakże wiarygodnych wypowiedzi" (np. gdzie autorem są osoby o nickach "grzesiu17" lub "adfjji7" z wielkimi autorytetami biznesowymi) tylko najwytrwalsi wchodzą do biznesu i zaczynają zmieniać swoje życie:) Może i Ty jesteś tą wyjątkową osobą:P
piotrwajszczak.pl / 178.183.228.* / 2010-06-09 19:11
Swoją drogą ACN jest na rynku od kilku lat więc facet z dziennika to dopiero informacja z pierwszej ręki.
Radek102030 / 77.255.116.* / 2010-07-15 12:56
Pracuje na etat i zarabiam 1200zł/m-c. Nie za bardzo lubię swoją pracę a szczególnie swojego nienormalnego pracodawcę ale cóż zrobić tak to jest w dzisiejszych czasach. Długo szukałem możliwości na swój własny biznes ale bez kapitału i dobrego pomysłu nie ma szans. Właśnie zacząłem współpracę z ACN i jestem bardzo zadowolony z tego jak proste jest ten biznes. W zasadzie na początku nic nie robicie sami. Dobra rada: dajcie sobie pomóc i niech sponsor lub upline buduje wam biznes!
PQ / 195.117.116.* / 2010-05-10 21:43
Kit jakim jest ten telefon wprost PORAŻA ! Pamietam kiedys jako dyr. sprzedaży w pewnej firmie ubezpieczeniowej chciałem pozyskac na meetingu piramid finansowych ( jakieś badziewie typu Sky...cośtam ) parę studentek . Dziewczyny wyglądały na bystre , ale cała sala była tak zidoktrynowana prezentacją , że zaprzestałem . Siedzieli wpatrzeni w scenę słuchając kitu do muzyki Qeenów "We are the champions " .
O firmie słuch zaginął . Jej polskiego przedstawiciela żona ( po zabiciu ) zamurowała w garażu ) > Pamiętam jego swobodną rozmowę ze mną , bez tzw. kitu . Sam cynizm poparty matematycznym wyliczeniem kiedy sp....ć !
Ten sam kit prezentuje tu "krajowy menago " . Tyle , że bez uczciwego cynizmu , bo forum publiczne ! Typowy kit, który turbokapitalizm wciska ćwierćinteligentom , jednak lepsze niż kradzież czy zbieranie puszek po piwie !!!
Norbert Janeczek / 2010-06-04 00:49
A więc byłeś dyrektorem sprzedaży? Gratuluję!!! Chyba za bardzo na ekonomii się nie znasz. Ale to nic. Nie przejmuj się. Poczytaj to tu, to tam o MLM-ie. Będziesz zaskoczony jak doskonały jest to sposób działania. Jak skuteczny, zwłaszcza w tych czasach. Różne firmy pojawiają się na rynku. To tak jak z jedzeniem. Mój znajomy zatruł się kiedyś flaczkami. Biedaczek. Jak myślisz, czy wszystkie flaczki na rynku są trefne?
Piotr Pacyga RVP / 95.41.62.* / 2010-05-15 23:09
Człowieku nie pisz nam o swoich doświadczeniach, co kiedy i gdzie robiłes. To co napisałś nie ma nic wspólnego z ACN.
Pudel / 95.40.108.* / 2010-05-15 11:21
Powiedz mi jakie funkcje ma ten telefon , a potem będziemy rozmawiać o reszcie!!!!!
Nieważne / 217.172.255.* / 2010-05-06 21:51
Właśnie wróciłem ze spotkania ACN - niestety nie przekonały mnie ich argumenty. Sądzę, że to jedynie naciąganie ludzi na wpłacanie opłaty licencyjnej 1100zł. Oto, co mi się podoba i nie podoba.

To, co mi się podoba:
- Firma jest reklamowana przez Donalda Trumpa - osobę, którą bardzo szanuję i podziwiam. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić jego książki.

To, co mi się NIE podobało:
- Produkt: videotelefon - jak dla mnie, nie ma to szansy na powodzenie. Zbyt wysoki koszt samego urządzenia - ktoś, kto chciałby takie urządzenie wybrałby laptopa lub netbooka (za 1 tys. zł) i miałby nie tylko rozmowy, ale i komputer. Większość ludzi, którzy będą zainteresowani videorozmowami prawdopodobnie ma już laptopa z kamerką i nie potrzebuje czegoś takiego.

- Połączenia telefoniczne na 49zł/m-c? Przepraszam bardzo, ale korzystam z serwisu www.darmowerozmowy.pl - nie płacę żadnego abonamentu, jakieś rok temu chyba wpłaciłem 50 zł i do tej pory z tego dzwonię. Rozmowy 5 gr./min. w Polce, a do USA przykładowo 4 gr./min. Nie śmiałbym zaoferować tej usługi nikomu znajomemu. Poza tym rozmowy przez Skype'a przez Internet są całkowicie darmowe. Tradycyjna telefonia stacjonarna pada - każdego miesiąca kilkadziesiąt tysięcy klientów rezygnuje z telefonów TP S.A. - dlatego wchodzą w nowe segmenty rynku (telewizja, Internet).

- Atmosfera spotkania ACN - wszystko pięknie, ładnie - triki psychologicznego wywierania wpływu na ludzi widoczne na każdym kroku. Wciskanie kitów o wysokich zarobkach itp. Na koniec spotkania, gdy prowadzący powiedział, że to już koniec, podniosłem rękę i spytałem, czy można zadać pytanie dotyczące slajdów - uzyskałem zaskakującą odpowiedź, że "NIE". Hmmm.... jeszcze nie byłem na szkoleniu, na którym nie można zadawać pytań. Dlaczego nie można? Myślę, że dlatego, że pewne pytania po prostu byłyby niewygodne i mogły zepsuć tą sielankową atmosferę niebiańskich zarobków. Mogłyby sprowadzić ludzi na ziemię - a przecież od tych ludzi można wyciągnąć opłatę licencyjną. W sprawie pytań odesłano mnie do osoby, która mnie zaprosiła na spotkanie.

Ok, w takim razie porozmawiałem z 3 osobami, które są w ACN i są jakimiś tam opiekunami. 2 z nich w ogóle nie chciało powiedzieć ile zarabiają, a z tonu ich wypowiedzi wnioskowałem, że nie chcą, bo się wstydzą swoich zarobków, a nie dlatego, że są one takie wysokie.

Trzecia osoba powiedziała, że zarabia 2 tys./m-c. Zapytałem więc ile z tego stanowi ten rezydualny dochód. I tutaj, UWAGA, UWAGA, NAJWAŻNIEJSZE - dochód rezydualny wynosi 25 zł (słownie: dwadzieścia pięć złotych). Pozostała zatem część pochodzi z opłat licencyjnych wnoszonych przez zwerbowane osoby.

Co to oznacza w praktyce? Tyle, że cała ta struktura przedstawicieli ACN opiera się w głównej mierze na opłatach licencyjnych. A zatem nie oferuje realnych usług, nie tworzy wartości, lecz żeruje na wpłatach uczestników - to chyba typowa piramida finansowa. Całe te usługi telekomunikacyjne, to przykrywka.

Ja osobiście nie śmiałbym proponować tego typu programu żadnemu mojemu znajomemu. Ale jeśli ktoś nie ma skrupułów, to ten program jest dla niego idealny.

Na koniec spotkania spojrzałem za siebie (bo siedziałem w drugim rzędzie), aby przyjrzeć się osobom na sali - kto tam jest. Nie widziałem tam biznesmenów, ale w większości spracowanych ludzi, którzy być może za moment zapłacą 1100zł za marzenia... które nigdy się nie spełnią.

Pasywny dochód to nie fikcja, można go osiągać, sam to robię bardzo skutecznie. Można zbudować biznes pracujący na Ciebie, ale nie tędy droga.
Norbert Janeczek / 2010-06-04 01:37
Witaj "Nieważne".
Rozumem, każdy może mieć swoje dzanie. Chcę jednak zwrócić Twoją uwagę na kilka kwestii:
1. wideotelefon to przyszłość. Tak uważa wielu specjalistów z branży. Ja też sie na tym nie znam, ale poczytałem analizy, opinie (oczywiście specjalistów). Jest wiele elementów na +. Za dużo by tu jednak pisać.
2. są bardzo tanie sposoby rozmawiania. Dlaczego jednak mało kto z nich korzysta? Zapewne na Zachodzie jest ich jeszcze więcej. Zauważ, że w wielu innych krajach jest 300-700 firma! W Polsce ponad 20. Cena nie jest najważniejsza. Liczą się inne elementy: świadomość marki, sposób pozyskania klienta, zaufanie, wizerunek itd.
3. masz rację ludzie rezygnują z telefonów stacjonarnych. tak jes w całej Europie. Co w zamian? telefonia komórkowa i voip. W Niemczech w tej chwili jest ponad 10 mln abonentów Voip-a, w przyszły roku przewiduje się 15 mln. ACN ma Voip-a, Ma też komórki w wielu krajach. Polska jest najmłodszym (obok Finlandii) rynkiem, Wszystko wymaga czasu. W większości krajów są wszystkie sieci komórkowe. Ekonomia wygrywa. To samo wcześniej, czy później będzie w Polsce.
4. nie było entuzjazmu na Twoje pytania na koniec prezentacji. Jak sądzę chodziło o czas, Na pytania ja zazwyczaj opowiadam indywidualnie. Różnych ludzi interesują różne rzeczy. Nie ma sensu mówić do wszystkich, bo to znacznie wydłuża, a ludzie się nudzą.
5. Co do wielkości dochodu tamtych osób. nie wiemy jak długo są w biznesie, nie wiemy czy pracują, czy tylko robią wrażenie pracy, czy pracują poprawnie. Nie uwierzył byś jak wiele osób nic nie robi, tylko są w ACN-nie. 25 zł, to niewiele. To prawda. Dochód rezydualny z wystawionej faktury wypłacany jest dopiero po 3 miesiącach. Poza tym najwiecej zarabia się z 6i 7 poziomu. Trzeba czasu aby rozbudować grupę. Mogłeś o tym nie wiedzieć. Na duży dochód rezydualny trzeba poczekać 2-3, nawet 4 lata. Pamiętaj jaednak, że on płynie co miesiąc, bez potrzeby sprzedawania co miesiąc produktów. To jest wyjątkowe. Wprowadziłem do ACN bliska osobę. Ona nic nie robi. Zbudowałem jej tylko 1 "nogę". Po 1,5 roku zarabia bez żadnej pracy kilkaset złotych dochodu pasywnego. Prawie tyle co emerytura. Dochód rośnie :).
6. Licencja nie jest zarobkiem dla firmy. Z niej są płacone premie. Poza tym bardzo łatwo odzyskać te pieniądze, wykonują trochę pracy. Jeśli ktoś podchodzi do tematu właściwie, to odzyskuje te pieniądze. Premia jest doskonałym elementem mobilizującym do pracy. Pierwsze sukcesy dodają skrzydeł. Dla mnie jest ot selekcja. Temat jest logiczny, prosty. Jest dobry. Wiele osób chciało by go robić. Nie wiemy jednak kto podejdzie do sprawy poważnie i da trochę od siebie. Licencja w dużej mierze odstrasza ludzi którzy dużo mówią, chcieli by, ale jak by ktoś zrobił za nich. ACN to biznes, nie praca na etacie. Znajdz biznes z tymi możliwościami za 1100 zł. Jeśli parzymy na to jak na pracę, to dużo pieniędzy, choć z drugiej strony mnóstwo ludzi chodzi (aby zwiększyć swoje kompetencje) na kursy za które płaci często większe pieniądze. Niewiele z nich wynika. Tutajto biznes z gotowym prostym systemem, szczerą pomocą innych i gotowymi produktami (w najlepszej z możliwych dziedzin).
7. Co do ludzi robiących ten biznes, to ja sam prowadziłem (z sukcesem) swój. Duży biznes. Wieleu moich Parterów w ACN to ludzie z wysokiej półki biznesowej. Wielu piastuje poważne (zaskoczony byłbyś jakie) funkcje. Są też ludzie bez sukcesów. Im też się udaje. Wielu ludzi dziękowało mi że im ACN zaproponowałem, że im pomogłem. Wielu wyszł oze swoich "bagienek".
8. Aby mieć pełny obraz ACN-u trzeba wziąć udział w szkoleniu sobotnim, a najlepiej regionalnym. Prezentacja pierwsza jedynie sygnalizuje temat, nie wyjaśnia wielu kwestii.

Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę samych sukcesów
MOBY-DICK / 109.243.57.* / 2010-06-15 00:06
Bądźmy szczerzy! to nic innego jak swego rodzaju,,piramida,,-,,łańcuszek,,!!! po prostu mówiąc po polsku ,,zwykły kit,naciąganie,a co za tym idzie kpoczątek kolejnej ,,afery,,finansowej!!!
Jeżeli ktoś jest poddatny na sugestie,zostanie oczarowany nierealnymi obietnicami o wspaniałych dochodach!!!
Boże!!! jakie to proste i jakie dziecinne!!!mamy prawo wyboru,wybierajmy realizm a nie fikcję !!! a ACN to czysta FIKCJA!!! DO POTĘGI!!! POWINNY IM PRZYJŻEĆ IM SIĘ ODPOWIEDNIE SŁŻBY!!! BO SĄ JUŻ LUDZIE CO PŁACZĄ!!! ŻE ZAROBILI? NIE!!! ONI JUŻ STRACILI!!!
WIKTOR ŁUKOMSKI / 83.21.197.* / 2010-07-28 19:49
Norbert Janeczek znakomicie i fachowo argumentuje korzyści ze współpracy z ACN. Normalka! On po prostu odnosi już sukcesy. Ja dopiero startuję. Będe zatem, Mój Miły Moby-Dicku, mniej elegancki, ale - mam nieskromną nadzieję - równie rzeczowy. Otóż, Zakompleksiony Buraku, dowiedz się, że to ty, właśnie ty, i to od urodzenia, obcujesz z wszelkiego rodzaju PIRAMIDAMI. Weżmy ten oto z brzegu przykład. Na sczycie twojej pierwszej piramidy stała rozkraczona czarna krowa, zaś u podstawy - ty, z ufajdaną śmierdzącą pieluchą tetrową. Czarna krowa żarła zieloną trawę, a potem (to już niższy poziom owej piramidy) doiła ją Przyzwoita Żona niemniej Przyzwoitego Gospodarza. Smaczne mleko odkupował Subtelny Mleczarz (kolejny poziom), który zatrudniał ludzi (poziom ,,niższy"), by ci transportowali krowi smakołyk do sklepu (poziom następny), gdzie mleczko kupowano dla ciebie, ty je pazernie żłopałeś i godzinkę później waliłeś klocka w szmatę. Kto zarabiał? Wszyscy prócz naszego Moby-Dicka. Tych piramid było w twoim nomen omen zasranym życiu mnóstwo (rolnik,młynarz, piekarz - chleb - ty!), ale nie ty miałeś z tego dochód. Jaki z tego morał? Przestań srać w gacie! Weź się do pracy!
Przestań srać w gacie! Weź się do pracy!
Zeb / 85.128.107.* / 2010-11-10 21:22
Wszyscy jesteście oszołomy!! Zauważyłem, że macie dwa magiczne słowa-wytrychy: system i biznes. Dla takich "maluczkich" co marzą o fortunie jest to naprawdę dobre! :D Odkąd dałem sobie spokój z wszelkiego rodzaju sieciami, zacząłem normalnie pracować i żyć. Korzystam ze swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia zawodowego. Zarabiam, robię to co lubię i na czym się znam. Praca dla mnie jest zabawą. Powoli osiągam poszczególne szczebelki kariery i jestem przy tym sobą. Przedsiębiorców, których znam też osiągnęli swoje dzięki pracy - czy to dziwne? Z technologii jaką przedstawia ACN korzystam już od dawna! Kolejny chwyt yankesów na durnych Polaczków, ech!!!
Piotr Pacyga RVP / 78.250.227.* / 2010-06-22 23:05
Człowieku sam twój Login (DICK) mówi o poziomie twojego myślenia. Albo nie znasz angielkskiego albo jesteś taki ograniczony.Szkoda komentować twój post. Żal mi ciebie!!
23423423 / 77.254.195.* / 2011-08-18 09:14
może być poziom inteligencji, poziom wypowiedzi, poziom w bloku ale nie poziom myślenia
kpawby / 46.113.11.* / 2011-02-01 23:27
O poziomie myslenia to mowi Panska wypowiedz na temat loginu a nie sam login. Nie osmieszalabym sie w ten sposob ;)
yokee / 79.163.3.* / 2010-06-25 10:27
Człowieczku... Twój post za to wiele powiedział o poziomie twojego myślenia i wierz mi nie jest to nic pozytywnego... Twoja interpretacja tego loginu jest na poziomie neandertalczyka.
Joanna Ostrosik / 87.206.21.* / 2010-07-23 18:02
Popieram Yokee!
Pan Piotr Pacyga broni się jak może, jak z resztą każdy, kto 'ciągnie' ten interes, no i ma prawo. Ale trudno się spierać z faktami, a ostateczny argument Pana Piotra odnośnie loginu 'Moby-Dick'a' mówi zdecydowanie więcej o Panu Piotrze ;)
Ale pozdrawiam wszystkich 'forumowiczów', tych bez skrupułów i tych z sercem...
aleksander antczak / 109.243.186.* / 2010-05-24 11:45
To powiedz jak ty osiągasz pasywny dochód ,bo sam tym jestem zainteresowany.
Ziemowit Janaszek / 87.207.102.* / 2010-05-13 22:35
Najpierw piszesz że podziwiasz Donalda Trumpa a później, że to co on rekomenduje to piramida finasowa. Bardzo ciekawe podejście do tematu. Jesteś wiarygodny w 100% i to że się podpisałeś pod swoim postem też na plus. Plan marketingowy przestudiuj jeszcze raz to może zrozumiesz że zyski rezydualne to jest dochód długoterminowy. 1100zł to franczyza osobista - też odśwież to zagadnienie. Pozdrawiam:)
odto / 89.79.232.* / 2010-06-23 18:40
oj Ziemowicie Ziemowiecie, sam co dopiero zapoznałeś się z owym pojęciem tj. franczyza. A i zysk rezydualny też nowe dla ciebie pojęcie. Śmiech na sali :) :) :)
gigantusis / 88.199.253.* / 2010-04-09 16:04
To jest biznes dla każdego, jednak jak wiadomo nie kazdy sie do biznesu nadaje, wiec ten kto sie nie nadaje nie bedzie zarabiać, tylko beda inni z niego wyciagac, taki to jest sposob, na biznes. mechanizm idealny. A jesli ktos potrafi byc cwaniakiem i bedzie sporo pracowac, to zarobi sw3oje po kilku latach, jesli ta cala piramida nie runie:) Poczytajcie sobie umowe z acenem i dowiecie sie ze w razie jakichkolwiek problemow, to przedstawiciel bedzie ponosil odpowiedzialnosc, a nie firma acn. Sprytny mechnizm, ale w piramidzie zarabiaja ci na szczycie, a nie ci na dole:)
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:42
Kolego z Twojej wypowiedzi wynika ze wszyscy ludzie co zarabiają ponad przeciętną to cwaniacy?? A co do Piramidy to mam jedno pytanie. Co Ty rozumiesz pod tym pojęciem??? Gdzie pracujesz??? Jakie masz w tej kwestii doświadczenie??? Czy uważasz że 20 krajów w którym jest ACN dało sie nabrać i pozwalają działać firmie, która by była nieuczciwa?? Zastanów sie nad tym a nie pisz informacje wyssane z palca!!
Danek9388 / 89.75.73.* / 2010-04-06 15:30
ACN to jedna wielka ściema .. KIlku już próbuje mnie zwerbować żebym kupił ich cudo wideotelefoniczne ... NIestety nie jestem taki głupi .. Skype rządzi :D ..
wojtek7 / 84.38.213.* / 2010-11-24 22:56
Niestety ,jestes głupi, a ludzie ,którzy chcą ci sprzedać videotelefon to sprzedawcy,a nie świadomie i prawidłowo działający przedstawiciele firmy. Jeszcze kilka spotkań i napewno to zrozumieją. W ACN potrzeba mądrych i otwartych ludzi. W ACN ,a ogólnie w MLM nie sprzedajemy!!! Sprzedawcy nie maja tutaj szans! W ACN budujesz ,tworząc organizację. Na tym polega MLM.
Pozdrawiam!
kpawby / 46.113.11.* / 2011-02-01 23:30
wow! piekne gornolotne slowa okreslajace chlam o niskim poziomi jakim jest ACN czyli nic innego jak tylko sekta finansowa
Norbert Janeczek / 2010-06-04 01:40
Tak trzymaj :). Bądź twardy. Aby Ci tylko wszystkie szanse jakie w życiu dostaniesz nie uciekły :)
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 22:35
Mieszasz sie w zeznaniach!!! Widzisz Ty masz za zadanie pisac w internecie bzdury na temat ACN i pewnie nie tylko tej firmy. Ty nawet nie rozumiesz kto to jest KLIENT ACN (osoba używająca jedną z usług) a kto to jest PRZEDTAWICIEL (osoba pozyskująca innych klientów). Zastanów sie w czym chcesz oczernić ACN. Zdecyduj sie ;-)
Danek9388 / 89.75.73.* / 2010-04-06 15:30
ACN to jedna wielka ściema .. KIlku już próbuje mnie zwerbować żebym kupił ich cudo wideotelefoniczne ... NIestety nie jestem taki głupi .. Skype rządzi :D ..
cezetowec / 62.141.248.* / 2010-04-02 21:41
Nie lubię wypowiadać sie na takich portalach. Czytam tylko te komenty na temat tego jak wspaniale jest być w ACN... Zakup wideofona to jakiś pic na wodę. Jakiś przedmówca zauważył ze do tego potrzebny jest drugi telefon ACN. 650 zł + 50 zł abonament + abonament za internet. Tylko głupiec kupi ten telefon chyba ze chce mieć ramkę cyfrową. Ta nowoczesność wideotelefonu to trochę mylna jest. Był okres telefonów komórkowych z 3G jakieś 3 lata temu. Jakoś sie nie przyjął bo teraz kamerka z przodu jest rzadkością w nowych telefonach. Dlaczego miałby sie przyjąć wideofon stacjonarny za takie pieniądze?
Ciekawa informacja: Wideofon działa na sieci VoIP. Nie wszyscy dostawcy internetu oferują łączność z takim urządzeniem. Dostawca Mulimedia wprowadził kiedyś na rynek czarne modemy motorolii i wideofon ACN na nim nie działa.
O zarobkach nie wspomnę bo to jakiś żart. Jak mi pokazywał wykresy że mogę po roku zarabiać 200.000 zł miesięcznie to myślałem ze sobie żarty robi... A jak sie zapytałem gościa ile juz jest w firmie i ile zarabia to powiedział ze pół roku, a o pieniądzach nie wspomniał, ale widocznie nie tyle ile mi obiecuje skoro nie zrezygnował z dotychczasowej pracy...
Ja się nie skusiłem na te setki tysięcy. Wole swoje stażowe które czuje w sposób fizyczny.
Piotr Pacyga RVP / 77.115.119.* / 2010-04-20 23:16
"Wole swoje stażowe
które czuje w sposób fizyczny." - to co sie orientuje to jest kwota ok 650 - 800 pln. Skoro Ci tyle wystarcza to jest OK!! Dla mnie prynajmniej nie jesteś Autorytetem w doradzaniu czy dany BIZNES jest OK. Ludzi , którzy tak doradzają jak TY trzeba unikać. Sądzę ze napisałes tego posta aby sie usprawiedliwić że powiedziałeś NIE i trochę pewnie zazdrościsz osobie, która to robi. Osoba , która Cie zaprosiła na spotkanie ma 50% szansy że zarobi w ACN, Ty natomiast 0%. Subtelna róznica. Powodzenia na stażu!! Prawdopodobnie (wiem to z doświadczenia) po stażu będziesz szukał PRACY!! Pracodawca zabrał Cię na staż aby PUP za Ciebie płacił jak skończą sie pieniażki to zgadnij co się stanie?? Ja juz wiem ;-)
Qubic / 83.30.44.* / 2010-04-01 20:06
Powiem tak videotelefonia cyfrowa to na pewno przyszłość a zwykła telefonia analogowa to będzie przeżytek jak telewizory starego typu Teraz mamy plazmy, lcd, led Swiat idzie naprzód i my też musimy się rozwijać są ludzie którzy coś w tym widzą ale i są tacy, którzy nie. A większość opinie, które tu czytam nie maja żadnych podstaw ale ludzie zawsze nawet w życiu codziennym potrafią siać plotki domysły itd. nie znając szczegółów.Tak samo jest i w tym przypadku ale trudno. Nie każdemu w życiu można dogodzić.Więc nie znając tematu wystarczająco dobrze darujcie sobie wypisywanie tych wszystkich rzeczy .Pozdrawiam.
PS. Zanim wypowiesz się na jaki kolwiek temat to najpierw się dobrze zastanów.

Najnowsze wpisy