Forum Forum podatkoweInne

Wzrośnie akcyza na LPG i benzynę

Wzrośnie akcyza na LPG i benzynę

S.R. / .* / 2004-10-07 18:07
Komentarze do wiadomości: Wzrośnie akcyza na LPG i benzynę.
Wyświetlaj:
Konsument / .* / 2004-10-08 10:09
Panie Ministrze niech Pan nie opowiada bzdur o aktualnych cenach LPG. Prosze przyjąć do wiadomości, że Pana kompetencje po takich wypowiedziach stoją pod wielkim znakiem zapytania.
ja / .* / 2004-10-08 09:59
urzedników z Ministerstwa finansów wystrzelać, wszsytko drożeje tylko nie pensje !!!!!!!! jakk ktoś zarabia 10.000 zł to jemu jest wszystko jedno ile gaz czy bendzyan bedzie kosztowała !!!!!
Cesarz / .* / 2004-10-08 08:40
W Koszalinie gaz 1,98 za liter za Pb 3,98. Ukłony i inne wyraz dla urzędasów. Wszystko.
potasz / .* / 2004-10-08 08:03
Ludzie. Gdzie oni żyją ?? We Wrocławiu już od 2 tygodni gaz drożeje średnio co 2-3 dni, a obecnie jego cena wynosi 1,99 zł. Boje sie myśleć co bedzie w 2005 roku.
to ja...obywatel / .* / 2004-10-08 06:08
Jak może funkcjonować państwo gdy viceminister finansów nie ma pojęcia ile teraz kosztuje benzyna i gaz. To niech pan Panie się dowie ,że w mieście Świdnica i okolicach kosztuje LPG 1,99zł a bezołowiowa 3,97zł. Mając takiego ministra to nic dziwnego że ten kraj tak funkcjonuje a nie inaczej!!!!
jaq / .* / 2004-10-08 08:54
Nie bronię ministra ale ja dziś w centrum Łodzi tankowałem bezołowiową po 3,74 zł.
ZORRO / .* / 2004-10-08 09:34
Mam nadzieję, że JAQ tankował benzynę bezołowiową ”w promocyjnej cenie” u rzetelnego sprzedawcy i nie jeździ teraz na bezołowiowym rozpuszczalniku.Szerokiej drogi !!!
p / .* / 2004-10-08 00:41
Dlaczego żadna z osób zajmujących się programem uporządkowania finansów publicznych nie mówi o redukcji kosztów działalności państwa, czyli o zwolnieniu ¾ niedouczonych i niekompetentnych urzędników, wstrzymaniu dotacji do nierentownych firm państwowych, likwidacji agencji, fundacji państwowych oraz ZUS i KRUS, a jedynie reforma finansów publicznych ma polegać na wzroście obciążeń podatkowych w celu pokrycia rosnących kosztów funkcjonowania i potrzeb państwa?
DeSyl / .* / 2004-10-08 08:45
Taniej jest utrzymywać urzędasów niż wypłacać odprawy, emerytury pomostowe i różne inne zasiłki. Ten gatunek musi wymrzeć naturalnie. Nie zmienia to jednak faktu, że jakiś meteor by się przydał. Pzdr
S.R. / .* / 2004-10-07 18:07
Zamiast podnosić akcyzę na paliwa i przyczyniać się do duszenia gospodarki i społeczeństwa , może lepiej byłoby ograniczyć zatrudnienie na wszelkich szczeblach administracji . Wielkość tego zatrudnienia i jego koszty rosną każdego roku , a zysk dla kraju żaden .Trzeba ciąć wydatki , a nie podnosić dochody w budżecie . Ciekawe czy specjaliści z ministerstwa finansów byliby skorzy do finansowania ze swoich prywatnych pieniędzy swoich sąsiadów , którzy każdego roku chcieliby wymieniać samochody na nowe . Tutaj nie byliby raczej przychylnie nastawieni do rozdawnictwa .
Marecki / .* / 2004-10-27 15:26
Tak to jest z politykami... co jeden to lepszy.... ZŁODZIEJ, niezależnie od opcji politycznej każdy "kreci" mniejsze lub wieksze "wałki".Inna sprawa jak jakiś polityk próbuje wciskać "kit", może nie wynika to z jego skłonności do "kradziezy" lecz ze zwykłego niedouczenia (jeżeli nawet liczyć nie potrafi)...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy