Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Cordia rozpoczęła sprzedaż pierwszej inwestycji w Gdańsku, na ok. 200 mieszkań

0
Podziel się

Cordia wprowadziła do sprzedaży pierwszy projekt w Trójmieście - Villa Jaśkowa Dolina - obejmujący ok. 200 lokali, podał deweloper.

Cordia rozpoczęła sprzedaż pierwszej inwestycji w Gdańsku, na ok. 200 mieszkań
bEpvZmyJ

"Ekspansja na nowe rynki to wciąż strategiczny cel dla Cordii, która właśnie ruszyła z przedsprzedażą swojego pierwszego gdańskiego projektu. Villa Jaśkowa Dolina, ósmy projekt firmy w Polsce, będzie realizowany w otulinie Parku Jaśkowej Doliny - jednego z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych w mieście. W ramach projektu powstanie ponad 200 mieszkań w 9 budynkach" - czytamy w komunikacie.

Villa Jaśkowa Dolina powstanie w dwóch etapach. W ramach realizacji I etapu osiedla powstanie 5 budynków, w których znajdzie się łącznie 97 mieszkań o metrażach od 31 do 154 m2. W II etapie Villa Jaśkowa Dolina powiększy się o kolejne 4 budynki i 118 mieszkań od 34 do 129 m2. Rozpoczęcie budowy I etapu jest planowane na listopad 2020 r., a zakończenie - na 1 kwartał 2022 r., podano także.

"Dalej rozwijamy się w Polsce. Villa Jaśkowa Dolina to nasz pierwszy projekt w Trójmieście, ale też pierwszy, który realizujemy w ramach strategii ekspansji poza Warszawę i Kraków. Nasz cel to pierwsza dziesiątka największych graczy w kraju i sprzedaż na poziomie od 1500 do 2000 mieszkań rocznie - dlatego chcemy być obecni we wszystkich dużych miastach. Mamy zabezpieczoną działkę w Poznaniu, niedługo startujemy z debiutanckim projektem w Sopocie, szukamy równie atrakcyjnych gruntów we Wrocławiu" - powiedział dyrektor zarządzający inwestycjami mieszkaniowymi w Cordia Polska Michał Melaniuk, cytowany w komunikacie.

bEpvZmyL

Cordia Polska stanowi oddział Cordia International, należącej do międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej. Cordia działa na Węgrzech i Rumunii, a od 2014 r. jest obecna także w Polsce.

bEpvZmzm
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)