Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Draw Distance: Gra Ritual: Crown of Horns blisko wejścia na Steam Early Access

0
Podziel się:

Warszawa, 24.04.2019 (ISBnews) - Draw Distance, marka iFun4all, planuje wkrótce wprowadzić grę "Ritual: Crown of Horns" do Steam Early Access, podała spółka. Pełna wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku.

Draw Distance: Gra Ritual: Crown of Horns blisko wejścia na Steam Early Access

"Draw Distance zaprezentował wczoraj pierwszy trailer gry 'Ritual: Crown of Horns'. Zapowiada on premierę gry w Steam Early Access oraz rozpoczyna kampanię promocyjną tytułu, obejmującą działania na Steam i w social mediach. Pełna wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku"- czytamy w komunikacie.

"Po licznych spotkaniach z partnerami biznesowymi i publicznych prezentacjach gry w 2018 roku, podjęliśmy trudną decyzję o przeprojektowaniu tytułu w ramach uzyskanego feedbacku. Postawiliśmy na to, na czym znamy się najlepiej, czyli akcję. Obecnie 'Ritual: Crown of Horns' jest zręcznościową strzelaniną z elementami obrony bazy" - powiedział prezes iFun4all Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Dodał, że spółka zdecydowała się na wersję Early Access, gdyż, chce pokazać graczom, jak powstaje gra i zaprosić ich do jej współtworzenia w ramach filozofii open developmentu i markertingu 3.0.

"W ramach wczesnego dostępu tytuł będzie otrzymywać częste aktualizacje, wliczając w to poziomy będące w produkcji, dzięki czemu gracze będą mogli dawać nam swoje uwagi i pomysły już w trakcie developmentu" - dodał prezes.

Jednocześnie spółka rozpoczęła kampanię marketingową tytułu. Do jej elementów należą: uruchomienie strony gry na Steam, umożliwiającej stworzenie społeczności oraz zbudowanie silnej wishlisty, publikacje w zagranicznych mediach oraz liczne kampanie w portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Reddit.

Draw Distance to nowa marka stworzona przez iFun4all. Została ona wprowadzona ze względu na zbliżające się kampanie marketingowe najnowszych produkcji spółki. Jest to pierwszy krok w kierunku zmiany nazwy studia, która ma dokonać się jeszcze w II kwartale 2019 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)