Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
15.06.2020 11:27

Draw Distance rozpoczął kampanię gry 'Serial Cleaners', debiut w 2021 r.

Draw Distance rozpoczął oficjalną kampanię promocyjno - marketingową nowej gry "Serial Cleaners", której debiut na platformach PC oraz konsolach planowany jest na 2021 r., podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

"Otwarcie przedmiotowej kampanii nastąpi na wydarzeniu FGS Showcase, w ramach Future Games Show, organizowanym przez brytyjskie wydawnictwo Future (m.in. GamesRadar, PC Gamer, EDGE), gdzie zaprezentowany zostanie pierwszy teaser gry, jak również dodatkowe materiały graficzne" - czytamy w komunikacie.

W miniony weekend aktywowana została także strona gry w sklepie cyfrowym Steam.

"Zarząd spółki zakłada, że premiera gry będzie miała miejsce w 2021 r., a ukaże się na platformach PC oraz konsolach (w tym nie wyklucza się wydania gry również w wersji na konsole nowej generacji)" - czytamy także.

Gra "Serial Cleaners" będzie łączyć w sobie elementy gry skradankowej, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii, inspirowanej kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku. Gracze wcielą się w czworo profesjonalnych czyścicieli miejsc zbrodni, których zadaniem będzie pozbywanie się zwłok, usuwanie krwi i dowodów przestępstw. Na miejscu czyha jednak policja patrolująca teren, zadaniem graczy będzie więc takie zaplanowanie działań, aby przechytrzyć funkcjonariuszy i nie dać się złapać. Decyzje graczy będą również wpływać na rozwój fabuły. "Serial Cleaners" to kolejna odsłona serii gier, której pierwsza część - "Serial Cleaner" - znalazła ponad milion użytkowników na wszystkich platformach od premiery w połowie 2017 rok., podano także.

Draw Distance (poprzednio iFun4all) to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku i jest notowana na NewConnect. Największym akcjonariuszem jest grupa kapitałowa Bloober Team.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz