Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Draw Distance rozpoczął kampanię gry 'Serial Cleaners', debiut w 2021 r.

0
Podziel się:

Draw Distance rozpoczął oficjalną kampanię promocyjno - marketingową nowej gry "Serial Cleaners", której debiut na platformach PC oraz konsolach planowany jest na 2021 r., podała spółka.

Draw Distance rozpoczął kampanię gry 'Serial Cleaners', debiut w 2021 r.
(Materiały prasowe)

"Otwarcie przedmiotowej kampanii nastąpi na wydarzeniu FGS Showcase, w ramach Future Games Show, organizowanym przez brytyjskie wydawnictwo Future (m.in. GamesRadar, PC Gamer, EDGE)
, gdzie zaprezentowany zostanie pierwszy teaser gry, jak również dodatkowe materiały graficzne" - czytamy w komunikacie.

W miniony weekend aktywowana została także strona gry w sklepie cyfrowym Steam.

"Zarząd spółki zakłada, że premiera gry będzie miała miejsce w 2021 r., a ukaże się na platformach PC oraz konsolach (w tym nie wyklucza się wydania gry również w wersji na konsole nowej generacji)" - czytamy także.

Gra "Serial Cleaners" będzie łączyć w sobie elementy gry skradankowej, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii, inspirowanej kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku. Gracze wcielą się w czworo profesjonalnych czyścicieli miejsc zbrodni, których zadaniem będzie pozbywanie się zwłok, usuwanie krwi i dowodów przestępstw. Na miejscu czyha jednak policja patrolująca teren, zadaniem graczy będzie więc takie zaplanowanie działań, aby przechytrzyć funkcjonariuszy i nie dać się złapać. Decyzje graczy będą również wpływać na rozwój fabuły. "Serial Cleaners" to kolejna odsłona serii gier, której pierwsza część - "Serial Cleaner" - znalazła ponad milion użytkowników na wszystkich platformach od premiery w połowie 2017 rok., podano także.

Draw Distance (poprzednio iFun4all) to niezależny producent gier wideo z Krakowa, specjalizujący się w produkcji multiplatformowych tytułów z gatunku action-adventure. Spółka powstała w 2009 roku i jest notowana na NewConnect. Największym akcjonariuszem jest grupa kapitałowa Bloober Team.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)