Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ghelamco Poland rozpoczęło budowę parku handlowego Prochownia Łomianki

0
Podziel się:

Ghelamco Poland rozpoczęło budowę parku handlowego Prochownia Łomianki o powierzchni ok. 5 300 m2. Planowana data oddania do użytku to grudzień br., podała spółka.

Ghelamco Poland rozpoczęło budowę parku handlowego Prochownia Łomianki

"Prochownia Łomianki będzie zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej - głównej ulicy handlowej Łomianek. Historycznie na tym terenie znajdował się młyn prochowy (właśnie od niego pochodzi nazwa obiektu), a w ostatnich latach funkcjonowały tu zakłady przemysłu drzewnego" - czytamy w komunikacie.

Pozyskiwaniem najemców zajmuje się JLL. W parku handlowym znajdzie się sklep niemieckiego operatora spożywczego (na powierzchni około 2,2 tys. m2) oraz drogeria, sklep zoologiczny, sklep z artykułami dla dzieci, średniej wielkości sklep z modą oraz salon z produktami elektroniki użytkowej.

"Uzupełnieniem oferty centrum będzie także restauracja i kawiarnia. Dodatkowo w lokalach o powierzchni od 30 do 100 m2 przewidujemy ofertę usługową i handlową. Obecnie trwają też rozmowy z kilkoma najemcami prowadzącymi swoją działalność w Łomiankach. Chcemy, aby oferta parku handlowego była wzbogacona lubianymi przez klientów najemcami z rynku lokalnego" - skomentował Mariusz Czerwiak, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni handlowych w JLL, cytowany w komunikacie.

Na terenie Prochowni Łomianki znajdzie się parking zapewniający 150 miejsc postojowych, a plan obiektu umożliwi dostęp do lokali bezpośrednio z zewnątrz, podano także.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)