Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Poczta Polska rozpoczyna sprzedaż maseczek ochronnych w placówkach i online

4
Podziel się

Poczta Polska wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które będą dostępne w placówkach pocztowych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym spółki. Poczta planuje także wprowadzenie do oferty żeli do dezynfekcji rąk, podała PP.

Poczta Polska rozpoczyna sprzedaż maseczek ochronnych w placówkach i online
bEqWJXjF

"Poczta Polska wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku w cenie 9,99 zł za sztukę. Pierwsze partie maseczek są już dostępne w placówkach w woj. mazowieckim i łódzkim. Kolejne dostawy sukcesywnie będą realizowane w tym tygodniu. Maseczki będą dostępne w placówkach pocztowych na terenie całego kraju najpóźniej 20 kwietnia. Produkt będzie można także kupić w sklepie internetowym w paczkach po 5 sztuk, cena za komplet wynosi 49,95 zł" - czytamy w komunikacie.

Maseczki polskiego producenta Prakt Practical Equipment Sp. z o.o. są wykonane ze specjalistycznej tkaniny MEDICO dającej komfort użytkowania i zapewniającej izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Parametry tkaniny umożliwiają jej wielokrotne pranie w temperaturze do 95 st. C (w celu dezynfekcji). Tkanina spełnia wymagania norm: PN-P-84525:1998 i PN-EN ISO 13688:2013-12, zaznaczono.

Poczta podała, że tkanina, z której wykonane są maseczki jest wytrzymała na rozdzieranie i tarcie, posiada niską kurczliwość, jest łatwa w konserwacji oraz spełnia wymogi leasingu ze względu na wytrzymałość mechaniczną po 50 cyklach prania i suszenia bębnowego w temperaturze 95 st. Celsjusza. Maseczki można wybielać i prasować.

bEqWJXjH

Poczta planuje wprowadzenie w kwietniu do sprzedaży w placówkach pocztowych żeli do dezynfekcji rąk, podsumowano.

Poczta Polska to największy polski pracodawca zatrudniający ponad 80 tys. pracowników w całym kraju. Posiada największą sieć dystrybucyjno-logistyczną w kraju, obejmującą ponad 7,6 tys. placówek.

bEqWJXki
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
Brawo maseczk...
rok temu
Milioner wita Antonowa,biedoty zadowolona że kupi maseczki.
Asa
rok temu
Temu od czwartku, żeby się nachapac. Co za wredny ten rzad. Szumowski jednak jest zerem.
Ww333
rok temu
Najpierw niech zaopatrza swoich listonoszy bo tego nie robią a potem niech sprzedają biednym ludziom za tak wysoką cenę Wstyd i żenada WR
bEqWJXkj
Aaa
rok temu
Kupili je po 2,50 a teraz chcą się nachapać na naszej krzywdzi