Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
20.12.2019 08:30

Przychody Asbisu wzrosły o 1% r/r do ok. 202 mln USD w listopadzie

Asbisc Enterprises Plc wypracował w listopadzie 2019 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 202 mln USD, co oznacza wzrost o ok. 1% r/r, podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane. 

Podziel się
Dodaj komentarz

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników wypracowanych w listopadzie. Nasze przychody były nieznacznie wyższe od wypracowanych w rekordowym jak do tej pory w naszej historii 2018 roku. Pamiętajmy jednak, że skupiamy się obecnie głównie na rentowności, czego dowodem było podniesienie przez nas prognozy zysku netto na 2019 rok, który powinien kształtować się w przedziale pomiędzy 13 mln USD a 14 mln USD. Jesteśmy w trakcie najbardziej pracowitego okresu w naszej branży, ale już mogę powiedzieć, że spełnił on nasze oczekiwania. Biorąc pod uwagę przychody z listopada, spodziewamy się, że nasze wyniki będą bliższe wyższych widełek opublikowanej prognozy" - powiedział dyrektor generalny i przewodniczący rady dyrektorów ASBISc Enterprises Plc Siarhei Kostevitch, cytowany w komunikacie.

Asbis Enterprises Plc jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz