Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
07.04.2020 19:33

Przyłbice dla szpitali jednoimiennych. Grupa WP przekaże ich tysiąc do 10 placówek

Wirtualna Polska Holding w ramach akcji "Podaruj Przyłbice Szpitalowi" przekaże tysiąc przyłbic, które trafią do 10 szpitali jednoimiennych lub przeznaczonych do walki z koronawirusem.

Podziel się
(Wirtualna Polska)
Przyłbice dla szpitali jednoimiennych. (Fot: WP)

Wirtualna Polska dołącza do wsparcia i na początek przekaże szpitalom łącznie tysiąc przyłbic medycznych zakupionych na koszt firmy. Wkrótce znajdą się w 10 ośrodkach ulokowanych m.in. we Wrocławiu, Grudziądzu, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Kędzierzynie-Koźlu, Poznaniu czy Elblągu, podała spółka w komunikacie.

- Wirtualna Polska aktywnie wspiera walkę z pandemią już od kilku tygodni. W ramach akcji #WspieramSzpitale pośredniczymy w wymianie kontaktów i potrzeb. Udostępniamy informacje o zapotrzebowaniu poszczególnych szpitali, by każdy, kto tylko może, mógł włączyć się w pomoc. Teraz sami dołączamy do działań i przekazujemy tysiąc przyłbic do 10 szpitali. Doceniamy wysiłek całego personelu medycznego, jaki każdego dnia wkłada w opiekę nad nami i naszymi najbliższymi. Mamy nadzieję, że dodatkowe przyłbice pomogą im samym zachować bezpieczeństwo - powiedziała prezes WP Media Joanna Pawlak, cytowana w komunikacie.

Przyłbice od WP, które trafią do szpitali wyprodukowała firma Top Design z Gdańska.

Tarcza antykryzysowa. "Wielu przedsiębiorcom nie pomoże. Przez polityków"

Pandemia to wyjątkowa sytuacja, z którą muszą mierzyć się wszyscy Polacy. Dziennikarze WP cały czas przygotowują materiały służące edukacji, zachowaniu bezpieczeństwa, zachęcające do pozostania w domu, niespotykania się i załatwiania tylko niezbędnych potrzeb. Najświeższe informacje można znaleźć m.in. w sekcji specjalnej na Stronie Głównej WP oraz w programie specjalnym "Koronawirus", który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 13:50 na Stronie Głównej WP oraz w Telewizji WP.

Medycy wolą się izolować, niż po kolejnym dniu walki z epidemią koronawirusa wracać do domów. Nie chcą narażać swoich rodzin.
Koronawirus. Lekarze szukają mieszkań na czas epidemii. Z pomocą przyszli hotelarze, firmy i zwykli obywatele

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w lutym 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,1 mln Polaków.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo, koronawirus, Covid-19
Źródło:
ISBnews
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące