Notowania

budownictwo
18.03.2015 14:46

Dom Development sprzeda 164 mieszkania w Warszawie

Skonsolidowane przychody spółki sięgnęły 784 mln zł w 2014 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Forca/Dreamstime)

Dom Development rozpoczyna sprzedaż 164 mieszkań w inwestycji Wille Lazurowa w warszawskiej dzielnicy Bemowo, poinformowała spółka. Mieszkania mają zostać przekazane do użytkowania w III kwartale 2016 roku.

Wille Lazurowa to cztery budynki, w których dostępne będą w sumie 164 mieszkania o powierzchniach od 33 m2 do 108 m2. Osiedle będzie miało także dwie hale garażowe z 109 miejscami parkingowymi w każdej z nich.

"Wille Lazurowa to nasza kolejna inwestycja na warszawskim Bemowie. Chętnie wróciliśmy w te okolice po kilku latach, pamiętając popularność pobliskich osiedli Przy Ratuszu i Akropol. Do niewątpliwych atutów lokalizacji należy bardzo dobre skomunikowanie z wszystkimi rejonami Warszawy oraz łatwość wyjazdu z miasta, dzięki bliskości obwodnicy S8" - powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. Skonsolidowane przychody spółki sięgnęły 784 mln zł w 2014 roku.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, dom, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz