Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

iFun4all ma umowę na dystrybucję 'Serial Cleaner' na platformie iOS w Chinach

0
Podziel się:

Warszawa, 15.11.2018 (ISBnews) - iFun4all podpisał umowę z chińskim wydawcą - East2West Network Tech. na dystrybucję gry "Serial Cleaner" na platformie IOS w Chinach, podała spółka. Nie ustalono jeszcze daty premiery tytułu.

iFun4all ma umowę na dystrybucję 'Serial Cleaner' na platformie iOS w Chinach

"Chiny są szczególnym rynkiem, jeśli chodzi o segment platform mobilnych. Ciekawym trendem, który możemy ostatnio zaobserwować, jest rosnące zainteresowanie urządzeniami firmy Apple w tym regionie. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się pozyskać partnera z tak długoletnim doświadczeniem we wprowadzaniu na ten wymagający rynek produkcji z zachodu. Z optymizmem patrzymy na przyszłe wyniki naszej współpracy" - powiedział prezes iFun4all Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Zyski ze sprzedaży gry mają zostać podzielone pomiędzy spółkę a wydawcę. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

East2West Network Tech. to firma działająca na rynku od 2010 r., specjalizująca się wyszukiwaniem najbardziej obiecujących zachodnich tytułów i wydawaniem ich na rynku chińskim, podano także.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)