Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Artykuł sponsorowany

E-commerce, czyli biznes przenosi się do sieci. Działaj z Allegro

2
Podziel się

E-commerce to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Coraz więcej klientów robi zakupy w sieci, zwłaszcza w czasie, gdy trzeba ograniczać aktywność na zewnątrz. Digitalizacja społeczeństwa i biznesu w takich sytuacjach jest kluczowa. Samodzielny start na rynku e-commerce jest wyzwaniem. Allegro, najchętniej wybierane przez Polaków miejsce internetowych zakupów, przygotowało specjalną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą otworzyć konto firmowe.

E-commerce, czyli biznes przenosi się do sieci. Działaj z Allegro
(materiały partnera)
bEpPYGuZ

Artykuł sponsorowany

"W obliczu zagrożenia zakupy internetowe stały się dla wielu Polaków zdecydowanie lepszą alternatywą wobec tych tradycyjnych. 38% konsumentów zaopatrzyło się w sieci w potrzebne zapasy żywności czy środków higienicznych i chemicznych. 37% uważa tę formę zakupów za bezpieczniejszą, a wśród osób, które zrobiły zakupy w Internecie, ten odsetek wyniósł aż 70%" – wynika z najnowszego raportu Izby Gospodarki Elektronicznej, "E-commerce w czasie kryzysu 2020".

Specjalna oferta Allegro

Platforma Allegro budowała zaufanie wśród kupujących i sprzedających przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku. Odwiedza ją w każdym miesiącu 18 milionów klientów. 80% internautów zaczyna zakupy od Allegro i tam zaspokaja swoje potrzeby.

bEpPYGvb

1 kwietnia Allegro uruchomiło wart ponad 16 milionów złotych pakiet wsparcia dla sprzedających. Pomaga on obecnym sprzedawcom utrzymać biznes i lepiej zarządzać przepływem gotówki. Nowe firmy – te, które szukają bezpiecznych kanałów online, rozpoczną współpracę z Allegro na preferencyjnych warunkach, które pozwolą skupić się na pierwszych krokach w sprzedaży online. Samo założenie konta firmowego jest bardzo proste, a regulamin napisany w przyjaznej formie.

Unikatowy Program powitalny

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się w kwietniu zarejestrować na platformie Allegro, będą mogli sprzedawać bez prowizji do końca lipca. Ponadto skorzystają ze specjalnie skonstruowanego pakietu powitalnego. Zawiera on, oprócz 100% zniżki na prowizję od sprzedaży do końca lipca, m.in. 50% zniżki na prowizję od sprzedaży w tzw. ofercie wyróżnionej, abonament profesjonalny za 39,80 zł (cena regularna to 199 zł) oraz pakiet z darmowymi wyróżnieniami.

Wsparcie szkoleniowe i biznesowe

Firmy, które założą konta na Allegro mają do dyspozycji specjalnie bezpłatne szkolenia online w formie webinariów. Dzięki nim w wygodny sposób (bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem platformy internetowej) dowiedzą się, jak zmaksymalizować efektywność sprzedaży i dotrzeć do klientów.
Szkolenia są przygotowane przez specjalistów z zakresu marketingu, psychologii handlu oraz informatyków specjalizujących się w e-commerce. Profesjonalni wykładowcy pokażą m.in. jak przygotować konto Allegro do sprzedaży, jak je obsługiwać, zapoznają uczestników z nowymi możliwościami na stronie oraz przedstawią sposoby promowania się na Allegro. Firmy, które współpracują z Allegro, mogą liczyć na stałe wsparcie zespołu wysokiej klasy profesjonalistów, pomagających rozwijać biznes.

bEpPYGvh

Artykuł sponsorowany

bEpPYGvC
Artykuł sponsorowany
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(2)
Artykuł spons...
rok temu
Kupujcie dalej na Allegro płacąc tam drożej, zamiast kupić bezpośrednio u tego samego sprzedawcy, który w swoim sklepie internetowym ma ten sam towar taniej, bo bez prowizji Allegro (sięgającej czasem nawet 20%).
kabi
rok temu
czas założyć nową polską narodową platformę a na allegro wypiąć się