Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Materiały Prasowe
|

E-commerce w praktyce - webinar dla przedsiębiorców z Rafałem Brzoską

6
Podziel się:

Zapraszamy na wydarzenie dla przedsiębiorców szukających pomysłu na zaistnienie w e-commerce i digitalizację swojej firmy. Pierwszy webinar Impactu razem z money.pl już 9 marca o 14:00, gościem będzie Rafał Brzoska, prezes InPost.

E-commerce w praktyce - webinar dla przedsiębiorców z Rafałem Brzoską
Rafał Brzoska (money.pl, Jacek Waszkiewicz)
bEDSvUoR
Zobacz także: Oglądaj na żywo webinar z Rafałem Brzoską

E-commerce w Polsce od kilku lat notował systematyczne wzrosty, jednak to rok 2020 spowodował prawdziwą “eksplozję”. Do sieci przeniosła się sprzedaż niemal wszystkich możliwych artykułów, a co więcej - podczas lockdownów z internetowych zakupów skorzystało wielu klientów, którzy do tej pory nie byli przekonani do kupowania online.

bEDSvUoT

Eksperci prognozują, że do 2024 roku już niemal 25 proc. światowej sprzedaży detalicznej będzie realizowana przez internet. W czasie pandemii to właśnie sektor e-commerce dynamicznie zyskiwał na znaczeniu, a firmy ochoczo przenosiły swoje biznesy do sieci.

Praktyczne wsparcie dla przedsiębiorców

Już 9 marca Rafał Brzoska, przedsiębiorca i twórca InPostu, w rozmowie z Sebastianem Ogórkiem, redaktorem naczelnym money.pl, opowie o przyszłości rynku e-commerce w Polsce i na świecie. Webinar będzie poświęcony sektorowi e-handlu w Polsce, trendom zauważanym w tej branży w ostatnich kwartałach, a także nowym nawykom konsumenckim, ukształtowanym w trakcie pandemii. Porozmawiamy także o przyszłości galerii handlowych oraz o przepisie InPost na sukces.

- Jako pionier i lider tego rynku chcemy rozwijać się także w Europie. Działamy w Wielkiej Brytanii, do której w tylko w tym roku trafi od 1 do 2 tys. nowych maszyn. Widzimy, że kolejne kraje szukają takich rozwiązań, zwłaszcza po doświadczeniach związanych z pandemią koronawirusa - wskazuje Rafał Brzoska.

bEDSvUoZ

Jak wziąć udział?

Udział w webinarze jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest rejestracja na wydarzenie pod adresem https://impactcee.clickmeeting.com/rynek-e-commerce-w-polsce-i-na-swiecie

Zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań. Webinar będzie także transmitowany na profilach money.pl na Facebooku i Twitterze oraz stronie money.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDSvUpu
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Janka
7 miesięcy temu
Czemu temat E- obuwia nie został poruszony , następnego dnia przeczytałam że Brzoska z Solorzem kupują udziały za kilkaset milionów.
Marcin
7 miesięcy temu
Świetny wywiad - polecam. I pamiętajcie "Think Big"
Gość
7 miesięcy temu
Topowy praktyk - tak go nazwano :):):)
bEDSvUpv
Koleś
7 miesięcy temu
Tego typu projekty mają na celu dać zarobek gwieździe webinaru , ty oddasz swój potencjał dla wielkiej firmy w zamian dostaniesz kase na bułke i uśmiech prezesa , nara ale to już było.
Koleś
7 miesięcy temu
I tak prawdy sie nie dowiemy , strata czasu , redaktor chodzi z nim na kawe, wiec nieobiektywny materiał.