Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Emeryci toną w długach. Miliony muszą oddać nawet 90-latkowie

- Długi osób po 60 roku życia wzrosły w ciągu ostatnich sześciu lat pięciokrotnie. Zadłużenie rekordzisty wynosi aż 80 mln zł i należy do 80-letniego mężczyzny, który zaciągnął dług w jednym z banków spółdzielczych. W sumie zadłużenie osób starszych wynosi 5mld 600 mln zł - mówił w programie "Money. To się liczy" prezes Krajowego Rejestru Długów Adam Łącki.

5
Podziel się:
KOMENTARZE
(5)
jola
5 lata temu
jak będę stara tez sobie weZnę kredyt, i pojadę dookoła świata tylko ze do Polski już nie wrócę , niech się banki bujają !
ABC
5 lata temu
Gdybym miał 85 lat to też bym nabrał kredytów na dziesiątki tysięcy PLN.I nigdy nie spłacił.Co mi zrobią?Dla więzienia to problem trzymać w celi na koszt podatników takiego dziadka.Co dzień wizata u lekarza.A z czago zwrócić jak się ma 1800 emerytury.Pobyt miesięczny w więzieniu jest ponad 2x drozszy niż emerytura.Winni są ci co dają kredyty.
piada
5 lata temu
gdy pożyczysz 100 złotych masz problem ale jeśli pożyczysz milion złotych to problem ma twój kredytodawca
bogdan1374
5 lata temu
Chociażby kredyty hipoteczne tzw walutowe- oto odpowiedz, kto udzielił takich kredytów. Nikt nie przyjmuje do wiadomości, że te kredyty były na 30 lat, czyli co raz więcej ludzi będzie a tymi kredytami po 60-ce i na emeryturze.
Teraz Polska
5 lata temu
Pytam KTO udzielił im takich kredytów bez sprawdzenia!!!???