Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jeszcze długi czas Polacy będą odczuwać "ból" w portfelach. "Minimalne szanse"

Według członkini Rady Polityki Pieniężnej, prof. Joanny Tyrowicz, która była gościem w programie Money.pl, część ekonomistów z RPP wiele razy mówiło, iż głównym celem Rady nie jest doprowadzenie do wysokiego bezrobocia, choć nie "przedstawiali tego typu analiz". Dlatego też jej zdaniem ważne, aby w RPP dokonał się zwrot, tak by sprowadzić inflację w Polsce do celu NBP na poziomie 2,5 proc. Przewidywania ekspertki są jednak mało optymistyczne. Jeszcze w 2024 r. inflacja może być powyżej celu polskiego banku centralnego.
0
0
29
Podziel się
Komentarze (29)
zobacz więcej komentarzy (29)
KOMENTARZE
(29)
Marcin
wczoraj
Ekonomiści od 7bolesci inflacja będzie wysoka dopóki będzie wojna i nic tego nie zmieni nawet podwyżka stóp procentowych
bat
3 dni temu
inflacja sie skończy razem z pis-em .
Ahmed
3 dni temu
jak ma nie być inflacji w Polsce jak przy najmniej raz w tygodniu pojawia się informacja że rząd wymyślił kolejny powód żeby rozdać pieniądze których nie ma, a który trzeba skredytować napędzając inflacje. Tłumienie inflacji zacznijmy od likwidacji debilnych pomysłów na rozdawnictwo!
Ojciec
3 dni temu
Gdy zaczynałem szukać pierwszej pracy w 2005 roku był kryzys później było tylko gorzej zwłaszcza od 2008 roku później wychodziliśmy z kryzysu ale nie pracodawcy i tak do dzisiaj zawsze był kryzys tak naprawdę dla mnie nie był kryzysu 2 lata przed pandemią. Będzie jeszcze gorzej gdyż nie widzę miejsca w Polsce dla moich dzieci a takich rodziców jest więcej. To nie patriotyzm kazać dziecku żyć w kryzysie by spłacić naszą obecną władzę z długu publicznego. To znęcanie się nad dziećmi. Co ważne to nie nam teraz dzieje się krzywda tylko naszym dzieciom.
Niech
3 dni temu
martwią się Janusze biznesu czy ich produkty będzie stać kogoś kupić czy wyślą za darmo na Ukrainu.Najwyzej posypią się rodzinne biznesy .
...
Następna strona