Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Kredyty frankowe. "Poszkodowani przez banki wygrywają 80 proc. spraw"

- Czekamy na wyrok unijnego sądu ws. kredytów frankowych. Dotychczas TSUE stał zawsze po stronie konsumentów - mówił w programie "Money. To się liczy" Marek Rzewuski ze Stow. Stop Bankowemu Bezprawiu. Jak dodał, korzystny wyrok będzie wykładnią dla polskich sądów: - Zmniejszy się losowość wyroków. Kiedyś 80 proc. spraw o kredyty frankowe wygrywały banki. Dziś jest odwrotnie - zaznaczył Rzewuski i przypomniał, że dotychczas zapadło ponad 700 wyroków ws. o kredyty frankowe.

29
Podziel się:
KOMENTARZE
(29)
CK
4 lata temu
Czekamy na pana ruch panie prezydencie
hahaha
4 lata temu
Każdy kto bierze kredyt w banku i poddaje się operacji chirurgicznej powinien samodzielnie ocenić te decyzje !!!
antek6
4 lata temu
Po wyroku TSUE masowo z banksterką do sądów; nigdy żadnych franków nie było, tylko indeksacja bądź denominacją, nawet konta walutowego nie wymagano, wszystko do dziś odbywa się w złotych
jak jest
4 lata temu
Dopłaty do kredytow PLN przez 10lat w ramach rodzina na swoim są ok, a oszustwo banków nie?
ja
4 lata temu
Banki to biznes i chcą zarabiać dla siebie i akcjonariuszy. Nie zawsze są jednak w porządku względem klienta. Czasem wykorzystują jego niewiedzę i niestety czasem po prostu nieumiejętność liczenia. Przeczytajcie sobie ksiazke „Emerrytura nie jest Ci potrezbna” Jest o zarządzaniu pieniędzmi, by ludzi przygotować do radzenia sobie z finansami i zachęcić do dbania o nie. By uwierzyli, ze mimo ograniczonych zasobów (pieniędzy) można zbudować majątek, a nawet wolność finansową.
...
Następna strona