Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak,Marek Kacprzak
|
aktualizacja

Maseczki wciąż obowiązują. Minister Szumowski mówi, co musiałoby się stać, byśmy mogli je zdjąć

- Jeśli mamy obowiązek noszenia maseczki, to trzymajmy się prawa. Jestem państwowcem. Prawo powinno być respektowane - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w programie specjalnym Newsroom. - Jeżeli będziemy mieć sytuację bardzo stabilną w niektórych województwach, to do rozważenia jest w sposób regionalny luzowanie obostrzeń, powiedzenie, że w przestrzeni otwartej możemy nie nosić maseczki, a w zamkniętej - w sklepach, pod dachem – nadal one obowiązują - powiedział minister. Wszystko, jak zaznaczył, zależy od sytuacji epidemicznej. - Jeśli teraz będziemy nosić maseczki i nie będziemy zarażali się wzajemnie, może doprowadzimy do sytuacji, że za miesiąc wskaźniki będą wyglądali pięknie i będziemy mogli maseczki zdjąć. Jeśli okaże się, że tak nie jest, poluzowywanie obowiązku noszenia maseczek będzie przedwczesne - powiedział.

KOMENTARZE
(432)
ateista
4 lata temu
Te, szumowski, ty nie jesteś państwowcem, tylko PARTYJNIAKIEM
ŻADNA
4 lata temu
TO MOŻE TROCHĘ ROZSĄDKU.... BO KRYTYKA NIE WSKAZANA...... NOSIĆ, CHODZ OCZYWIŚCIE.... NIE JEST MI WYGODNIE..... ALE JAK MAM URATOWAĆ CHODZ JEDNEGO RODAKA.... TO PROSZĘ O PRZEDLUZENIE.... I SUKCESYWNE OBSERWOWANIE.... NIC POCHOPNIE..... NAM NAPRAWDĘ NIE POTRZEBA DRUGIEJ ITALII..... I TAK SZPITALE PRZEPELNIONE..... WIĘC TROCHĘ POKORY I ROZSĄDKU SIĘ PRZYDA!!
zenobiusz
4 lata temu
Cytat : może doprowadzimy do sytuacji że za miesiąc wskaźniki będą WYGLĄDALI pięknie i będziemy mogli maseczki zdjąć .
ja
4 lata temu
śmieszny on będzie mi mówił czy mam maseczki nośic
klik
4 lata temu
Zamknąć Kazika na 25 lat i skonfiskować jego instrumenty. Zbigniew proszę cię działaj zbawco. Kto krytykuje maski aresztuj.
...
Następna strona