Trwa ładowanie...
bEpIHXLV

Notowania

Przejdź na

Maseczki wciąż obowiązują. Minister Szumowski mówi, co musiałoby się stać, byśmy mogli je zdjąć

- Jeśli mamy obowiązek noszenia maseczki, to trzymajmy się prawa. Jestem państwowcem. Prawo powinno być respektowane - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w programie specjalnym Newsroom. - Jeżeli będziemy mieć sytuację bardzo stabilną w niektórych województwach, to do rozważenia jest w sposób regionalny luzowanie obostrzeń, powiedzenie, że w przestrzeni otwartej możemy nie nosić maseczki, a w zamkniętej - w sklepach, pod dachem – nadal one obowiązują - powiedział minister. Wszystko, jak zaznaczył, zależy od sytuacji epidemicznej. - Jeśli teraz będziemy nosić maseczki i nie będziemy zarażali się wzajemnie, może doprowadzimy do sytuacji, że za miesiąc wskaźniki będą wyglądali pięknie i będziemy mogli maseczki zdjąć. Jeśli okaże się, że tak nie jest, poluzowywanie obowiązku noszenia maseczek będzie przedwczesne - powiedział.

0
0
432
Podziel się
Komentarze (432)
zobacz więcej komentarzy (432)
bEpIHXMh
KOMENTARZE
(432)
ateista
rok temu
Te, szumowski, ty nie jesteś państwowcem, tylko PARTYJNIAKIEM
ŻADNA
rok temu
TO MOŻE TROCHĘ ROZSĄDKU.... BO KRYTYKA NIE WSKAZANA...... NOSIĆ, CHODZ OCZYWIŚCIE.... NIE JEST MI WYGODNIE..... ALE JAK MAM URATOWAĆ CHODZ JEDNEGO RODAKA.... TO PROSZĘ O PRZEDLUZENIE.... I SUKCESYWNE OBSERWOWANIE.... NIC POCHOPNIE..... NAM NAPRAWDĘ NIE POTRZEBA DRUGIEJ ITALII..... I TAK SZPITALE PRZEPELNIONE..... WIĘC TROCHĘ POKORY I ROZSĄDKU SIĘ PRZYDA!!
zenobiusz
rok temu
Cytat : może doprowadzimy do sytuacji że za miesiąc wskaźniki będą WYGLĄDALI pięknie i będziemy mogli maseczki zdjąć .
bEpIHXMz
ja
rok temu
śmieszny on będzie mi mówił czy mam maseczki nośic
klik
rok temu
Zamknąć Kazika na 25 lat i skonfiskować jego instrumenty. Zbigniew proszę cię działaj zbawco. Kto krytykuje maski aresztuj.
...
Następna strona