Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Kinga Jurga
|

NA ŻYWO: Expose premiera Mateusza Morawieckiego, czyli czas na nowe obietnice. Czym zaskoczy Morawiecki?

20
Podziel się

Nowy rząd, nowe otwarcie, nowe obietnice, nowe expose. Premier Mateusz Morawiecki od godziny 10 przedstawia w Sejmie swój pomysł na kolejne cztery lata rządów. Gospodarka i ekologia - to mają być kluczowe tematy wystąpienia premiera Morawieckiego.

bDzqgmVx

Obietnice dla emerytów i rencistów, wsparcie dla rolników, budowa setki obwodnic miejskich oraz mniejsze obciążenia dla przedsiębiorców - to premier Mateusz Morawiecki obiecywał jeszcze podczas kampanii wyborczej. We wtorek o godzinie 10 w Sejmie premier rozpocznie swoje expose. I właśnie dziś powinny pojawić się pierwsze konkrety i pierwsze rozwiązania. Jak wynika z informacji money.pl, premier Morawiecki dużo miejsca ma poświęcić kwestiom gospodarczym i problemowi ewentualnego spowolnienia gospodarczego w Unii Europejskiej.

bDzqgmWa
gospodarka
gospodarka polska
KOMENTARZE
(20)
Obserw
rok temu
I tak metodą domina będą plajtować i małe i duże firmy. I tu nie będzie problem z pracownikami tylko z konkurencją w Europie i w świecie. Otóż rząd zatracił się z kontaktu z pracodawcami i ma swoje wizje, które już powodują, że nie będziemy w stanie pod żadnym względem partnerami dla zagranicy. Przykład tramwaje dla Warszawy z Korei.... Ja jestem importerem i eksporterem i tak: ceny w Unii są stabilne od przynajmniej 5 lat. W Polsce ceny idą w górę parę razy w roku. Czeka nas uwolnienie cen energii i dopiero się zacznie. Brak wyobraźni rządzących i tylko statystyki z którymi jest ja z prognozą pogody są mylące. Świat polityki to dla polityków grube portfele a dla podatników na, których spoczywa rozwój gospodarki portfele są coraz cieńsze. Rząd podnosi Zus nie za swje tylko nasze pracodawców. 4000 to nie rząd daje tylko pracodawcy itd... Przykład Jońskiego w Łodzi: w Aquaparku zarabiał 19000 na stołku miasta, to niech mi pokaże ile by zarobił prowadząc swój interes. Jeżeli tak dalej pójdzie to politycy zobaczą jak bardzo są oderwani od realiów życia codziennego. A żółte kamizeli przypomną politykom, że obywatele są ważni bardziej niż przerwy na piwo w obradach sejmu
Malwina_Borow...
rok temu
Kochani liczcie na siebie, a nie na rzad. Ostatnio wpadla mi w rece taka super ksiazka (Sekrety 12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme) i udalo mi pozyskac konkretne fundusze na firme. Wszystko w naszych rekach a nie rzadzacych :) I Wam powinna pomoc ta lekturka :)
Bogus
rok temu
Oby takich polityków było więcej. Pan Morawiecki mówił z sensem, nie zaklamywal rzeczywistości jak reszta. Chwała za to
bDzqgmWb
Migdał
rok temu
Przemówienie Pana Premiera miało sens. W zasadzie to zawsze ma. Lubię słuchać Pana Morawieckiego, wie co mówi.
tymon
rok temu
Uważam, że te 4 lata będą jeszcze lepsze. Widać, że rząd ma dobry plan.
...
Następna strona