Trwa ładowanie...
bEBYgCcB
Notowania
Przejdź na

Nowa pomoc dla przedsiębiorców. Resort przedstawi rozwiązania w najbliższych dniach

- W najbliższych dniach Ministerstwo Rozwoju przedstawi nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców. Będą nowe środki finansowe - zadeklarowała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. Dodała, że ze względu na wprowadzenie zaostrzonych restrykcji od minionej soboty do listy działalności objętych pomocą zostaną dopisane nowe kody PKD, ale - jak podkreśliła - nie będzie to jedyna forma pomocy. - Pracujemy nad nowymi instrumentami, finansowymi - zwrotnymi i bezzwrotnymi - mówiła.

29-03-2021
Tagi:
0
0
93
Podziel się
Komentarze (93)
zobacz więcej komentarzy (93)
bEBYgCcN
KOMENTARZE
(93)
bez szyderstw
6 miesięcy temu
Ta kobieta jest koszmarna i nie chodzi jedynie o wygląd.
Zeniu
6 miesięcy temu
Niektórzy przedsiębiorcy mający np dwie spółki , przesuwali se przychody między firmami i dostawali subwencje. A teraz się śmieją ze słabszych i wykupują ich nieruchomosci za te pieniądze. Gdzie tu sprawiedliwość panie premierze ? Gdzie ?
mrbielsko
6 miesięcy temu
Najgorsze są te kody PKD, wiele firm jest powiazanych usługowo a z tarczy dostaje pomoc tylko jedna i to ta ktora ma najmniejsze koszty utrzymania.
bEBYgCdf
Jacek
6 miesięcy temu
Markety budowlane pozamykali a dla budowlanców nic nie dadzą a przez to coraz mniej roboty mamy . Styropian poszedł od początku roku 3 x do góry ludzie elewacje odmawiają bo nie stać ich by kupić styropian o 40%drozszy
Witek
6 miesięcy temu
A dlaczego emeryci dostają tarcze ,oni mają emerytury i nie mają kosztów,dajcie tym co żyją że swojej działalności!!!
...
Następna strona