Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KRO
|

Pijani weszli na łódź straży i ukradli kamizelki. Teraz chcą zapłacić za szkody

5
Podziel się:

O tym, że głupie pomysły po alkoholu nie popłacają, przekonała się grupa turystów bawiących się Łebie. Po zażyciu napojów wyskokowych postanowili zabawić na zacumowanej w porcie łodzi Ochotniczej Straży Pożarnej. Po tym, jak straż zagroziła na Twitterze, że zgłosi sprawę na policję, delikwenci sami się do niej zgłosili.

Pijani weszli na łódź straży i ukradli kamizelki. Teraz chcą zapłacić za szkody
Głupie pomysły po alkoholu nie popłacają. Przekonała się o tym grupa turystów w Łebie. (Twitter.com, Ochotnicza Straż Pożarna w Łebie)
bEKnxilh

Po spożyciu alkoholu do głowy niektórym przychodzą przeróżne pomysły. Grupa turystów bawiących się Łebie uznała, że doskonałym pomysłem na zabawę będzie wejście na łódkę zacumowaną w porcie.

Łódka ta należała do Ochotniczej Straży Pożarnej. Zdjęcia z "zabawy" zamieściła na Twitterze. Widać na nim mężczyznę udającego, że steruje łodzią i drugiego, który próbuje na nią wejść.

"Zapraszam do remizy panów, którzy dwa dni temu bawili się na łodzi strażackiej zacumowanej w porcie. Proszę zabrać ze sobą rzeczy, które wzięliście, i sprzęt do naprawy szkód. Mam panów zdjęcia i dane osobowe. Czekam do środy. W czwartek zgłaszam sprawę na policję" - napisał administrator konta straży ochotniczej.

bEKnxilj
Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Już po godzinie na koncie straży pojawił się zapis rozmowy z osobą, która brała udział w zabawie na łodzi.

bEKnxilp

Tłumaczył całe zdarzenie spożytym alkoholem. Obiecał zwrócić zagrabione kamizelki. Cała grupa również chce również uregulować wszelkie szkody, jakie poniosła straż w następstwie ich zabawy na łodzi.

"Dziękujemy za wszystkie dobre rady. Sprawa rozwiązana, dziękuję za udostępnianie, pamiętajcie każdy popełnienia błędy, ale każdemu trzeba dać szansę. Policja jest alternatywą, a nie koniecznością" - napisał administrator konta Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKnxilK
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(5)
Anonim
3 miesiące temu
To nie były turyści tylko miejscowe chłopaki tak apropo
Druh OSP
3 miesiące temu
Oto jakie jest zaufanie do polskiej policji i wymiaru sprawiedliwości... Oczywiście dla większości rodaków takie rozwiązanie sprawy wydaje się "honorowe"... Przepraszam, ale dla mnie - nie... Sprawcy, niezależnie od ilości i marki wypitego alkoholu, powinni stanąć przed sądem...
Wyrok
3 miesiące temu
Ona niech odpowiada za fetysze w zatoce Sztuki ,,,,za które brała grube chajsy
bEKnxilL
ów_
3 miesiące temu
sprawa rozwiązana, więc po co się rozpisywać na ten temat?
ZUS 666
3 miesiące temu
Renty alkoholowe będą oni mieć!