Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Piontkowski o możliwej dymisji. "Decyzja w rękach premiera"

- Wyraźnie widać, że niektóre sfery działania tych ministerstw się zazębiają - tak o potencjalnym połączeniu resortów nauki, edukacji, kultury i sportu mówi obecny szef polskiej oświaty Dariusz Piontkowski. W programie "Money. To się liczy" odnosił się do przecieków, w których to właśnie m.in. on miałby zostać zdymisjonowany podczas jesiennej rekonstrukcji rządu. - Każdy z nas jest tylko służącym dla swojego państwa i obywateli - mówi szef resortu edukacji narodowej. Nie chciał przy tym zabierać głosu na temat sensu zapowiadanej rekonstrukcji. - Są różne opinie na ten temat, zobaczymy co ostatecznie zadecyduje kierownictwo partii z premierem Mateuszem Morawieckim - odpowiedział jedynie Piontkowski.

KOMENTARZE
(71)
Pedro
3 lata temu
nie mamy szczęścia do ministrów od szkół... ale na serio: zamiast zrzucać całą odpowiedzialność na dyrekcje szkół, nauczycieli i samorządy, rząd powinien zapewnić internet szerokopasmowy w każdym miejscu w Polsce i każdemu uczniowi laptopa (zamiast rozdawnictwa gotówki, czy innej kiełbasy wyborczej); było na to wystarczająco dużo czasu... nie zrobiono nic.
zawislak
3 lata temu
G.nie tonie
nikt to
3 lata temu
nie mogę na niego patrzeć ani słuchać jego głupot
111
3 lata temu
Nic mądrego nie wymyślił od marca w sprawie nauczania i bezpieczeństwa.
alla
3 lata temu
Nie powinno być dymisji tego pan ponieważ nie zasługiwał na nominację. Cóż BMW to skojarzenie z gangsterskim samochodem.
...
Następna strona