Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Witold Ziomek
|

Poczta Polska nagradza za pracę podczas epidemii

29
Podziel się:

Pracownicy Poczty Polskiej, którzy pracują podczas epidemii koronawirusa, mogą liczyć na 700 złotych nagrody. Dodatkowe pieniądze dzostaną tzw. pracownicy eksploatacyjni.

Poczta Polska nagradza za pracę w czasie epidemii.
Poczta Polska nagradza za pracę w czasie epidemii. (poczta polska)

Pracownicy eksploatacyjni, czyli listonosze, kierowcy, pracownicy placówek pocztowych, sortowni oraz pracownicy ochrony. Ci, którzy od ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego byli w pracy, dostaną 700 złotych nagrody.

Ci, którzy mieli w tym czasie nie więcej, niż 2 nieobecności, dostaną mniejszą nagrodę - 300 złotych.

- W czasie, kiedy władze państwowe apelują o pozostanie w domach są grupy zawodowe, które pełnią szczególną służbę dla społeczeństwa. Mimo trudnej sytuacji finansowej Spółki, praca pocztowców, którzy z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki służbowe w czasie zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii musi być specjalnie doceniona – mówi Przemysław Sypniewski, prezes Zarządu Poczty Polskiej.

Pracownicy otrzymali już łącznie ponad milion par rękawiczek i ponad 120 tys. maseczek. Oprócz tego pracownicy otrzymali w marcu po 50 zł na indywidualne zakupy potrzebnych im środków.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(29)
Stary_piernik
3 lata temu
Aktualizacja... W sierpniu sobie to odbiorą
nowe
3 lata temu
Pis wie komu płacic! Listonosz i korespondencyjne wybory.
pyra
3 lata temu
podwyżka dla listonoszy na zachętę na wybory, przecież mają być korespondencyjne. PIS wie komu płacić!
Znerwicowana
3 lata temu
Jak to pięknie brzmi 700 zł Guzik Rozboli to na 2 mc Za marzec 300 zł za kwiecień 400 zł Pracuje na poczcie od kilkunastu lat i zawsze dostawaliśmy jakieś ochłapy Mamy w tej chwili bardzo stresująca pracę s Szacunek dla handlowców lekarzy pielęgniarek policjantów strażaków Ze się taka narażamy Ale sorki I nas nie warto Pracodawca Cię nie doceni I jeszcze się chwali na całą Polskę jaki to on jest dobry i daje re 700 zł. Kierownictwo pracuje zdalnie a my okienkowi i listonosze najbardziej się narażamy W ten chwili naród jest strasznie nerwowy I niestety na nas to też się udziela Ludzie Szanujcie tych co pracują Bądźcie milsi
Pinto
3 lata temu
No, no widać, że przymierzają się do wyborów i kuszą forsą.
...
Następna strona