Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Organizacja osobistych ceremonii ślubnych - to pomysł na biznes Joanny Humerczyk i Szymona Wieczorka, właścicieli marki "Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk". Poznańska firma oferuje swoim klientom śluby marzeń - ukierunkowane na zainteresowania, potrzeby i pasje narzeczonych. To alternatywa dla tradycyjnej ceremonii kościelnej lub cywilnej, ograniczonej przepisami prawa. Firma notuje 30 proc. wzrost liczby ceremonii rok do roku. Zobacz nowy odcinek programu "Pomysł na biznes".

121
Podziel się:
KOMENTARZE
(121)
Polak wyborca
4 lata temu
Za odebranie WOLNOSCI WYBORU w kwestji szczepien i wprowadzenie PRZYMUSU ! - bede glosowal PRZECIWKO PIS !!!! Zapraszam wszystkich w poparciu tej akcji , nasz glos moze wiele zmienic !!!!!! To ostatnia wolnosc wyboru jaka nam jeszcze zostala!!! Bo W przyszlych wyborach mozemy juz nie miec prawa wyboru przy urnach!!!!
polak
4 lata temu
Ja bym Ksiezy wykluczyl z kazdego aspektu zycia !!!!
gargylec
4 lata temu
,Głupota ludzka błąka się po całym świecie,czasami trafia na podatny grunt.
gargylec
4 lata temu
,Głupota ludzka błąka się po całym świecie,czasami trafia na podatny grunt.
olka
4 lata temu
w imię zerwania z tradycją i zacofaniem, podczas tej ceremonii państwo młodzi, jako prawdziwi humaniści, powinni wystąpić na golasa, w myśl zasady "nic co ludzkie..." - a zresztą- idźmy na całość - niech oście przebiorą się za stonogi, będzie jeszcze bardziej nowocześnie i pod prąd.
...
Następna strona