Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik
Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Prezydent Konfederacji Lewiatan dostaje 500+ na trójkę. Wydaje tylko na jeden cel

Ma trójkę dzieci i wystąpił o świadczenie 500+. - Przeznaczę te pieniądze tylko i wyłącznie na edukację, to jest to, czego potrzebują nasze dzieci - powiedział w programie "Money. To się liczy" Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan.

119
Podziel się:
KOMENTARZE
(119)
politykit
4 lata temu
i dobrze niszczcie ten kraj ekonomicznie więcej żydów niech nad wami stoi
bellla
4 lata temu
Lewiatan bardzo żle mi sie kojarzy.Kojarzy sie z umowami śmieciowymi pogadrda dla pracujacych ludzi.
samoel
4 lata temu
powtórzę po raz stutysięczny: tym co pracują właściwie to 500 nie jest potrzebne, ono jest potrzebne właśnie tym co nie pracują!!!!!!!!! i tak, na świadczenia socjalne rządu mają łożyć płatnicy podatków!!!!!!!! i jeszcze jedno: jak ci bezrobotni znajdą jakąś pracę, to wy, "bogacze-krzykacze" z dużym prawdopodobieństwem tę prace stracicie i znajdziecie się na ich miejscu, bo 99% z was ma robotę po znajomości, a nie dlatego, że jesteście niezbędni!!!!!!!!!
krystyna
4 lata temu
Ja też uważam że bogaci nie mają honoru że idą po 500+ 500zł to dla tych biedniejszych to b. dużo a bogaci 500zł wydają czasami nawet na perfumę lub krem lub tp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podatniczka
4 lata temu
Przynajmniej przeznaczy te pieniądze na dzieci, bo niepracująca patologia traktuje je jak pensję za posiadanie dzieci, które niewiele z tego mają.
...
Następna strona