Trwa ładowanie...
bESVPCgR
Notowania
Przejdź na

Program "Mój prąd", będzie 3. edycja. Znamy szczegóły

Zbliża się 3. edycja programu "Mój prąd". - Mam nadzieję, że uruchomimy ją w drugim półroczu tego roku. Mogę powiedzieć, że w 3. edycji będziemy finansowali nie tylko zadania związane z produkcją prądu z energii słonecznej, czyli fotowoltaiki. Będziemy chcieli zachęcać Polaków także do tego, żeby prowadzili autokonsumpcję tego, co wyprodukują. Chcemy współfinansować na przykład ładowarki do samochodów elektrycznych, ale także magazyny ciepła i chłodu czy inteligentne systemy zarządzania energią w domu - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes NFOŚiGW. - Jeżeli chodzi o kwoty, nie chciałbym ich teraz podawać, ale chcielibyśmy zastosować progresywny model finansowania. Jeżeli będzie sama instalacja fotowoltaiczna, kwoty będą nieco niższe. Natomiast jeżeli zamierzamy zastosować jeden z wymienionych przeze mnie elementów, kwota na instalację fotowoltaiczną będzie wyższa, a dodatkowo pojawi się dofinansowanie tej drugiej inwestycji...

rozwiń
0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
bESVPChd
KOMENTARZE
(6)
Adi
10 miesięcy temu
Nie napisaliście nic nowego w stosunku do informacji z przed kilku miesięcy. Gdzie tu szczegóły?
Arek
10 miesięcy temu
Nie komentuje tylko podaje fakty: Czerwiec 2020 - składam wniosek do Programu (I edycja); Wrzesień 2020 - mój wniosek jest w trakcie rejestracji (wniosku); Październik 2020 - składam pisemną prośbę o informacje o statusie (rejestracji) mojego wniosku; Październik 2020 - mój wniosek został zarejestrowany w Programie (II edycja !); Luty 2021 (!) - mój wniosek jest w statusie "Wniosek w trakcie weryfikacji"; Luty 2021 - Rząd ogłasza II edycje programu. Jak obiecałem tak zrobię (ja tak potrafię!) i nie komentuję:).
HYGOR
10 miesięcy temu
"Program "Mój prąd", będzie 3. edycja. Znamy szczegóły" - GDZIE TE SZCZEGÓŁY, BO JAKOŚ NIE MOGĘ ZNALEŹĆ...
bESVPChv
Hi.
10 miesięcy temu
Nadzieja umiera ostatnia. Może jakieś konkrety?
Zibi
10 miesięcy temu
Skąd to opóźnienie? Sezon już za miesiąc, w listopadzie już mi panele niepotrzebne! Znowu rok musicie myśleć żeby coś wdrożyć?