Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd ogłosi całkowite zamknięcie hoteli? "Bez pomocy państwa upadek będzie powszechny"

W czwartek rząd może ogłosić całkowity lockdown branży noclegowej. Dotyczyłby nie tylko wyjazdów prywatnych, jak obecnie, ale także służbowych. - Liczę się z tym - przyznał w programie "Money. To się liczy" Tadeusz Gołębiewski, właściciel znanych hoteli. - Efekt będzie taki, że hotele trzeba będzie zamknąć, część pracowników pójdzie na urlop płatny, inni na bezpłatny. Inaczej firma nie wytrzyma - komentował. Jak dodał, przy obecnym obłożeniu hoteli "wystarcza tylko na prąd", a do utrzymania każdego z trzech obiektów musi miesięcznie dokładać półtora miliona złotych. Na takie dopłacanie wystarczy mu pieniędzy jeszcze na miesiąc. Jego zdaniem bez pomocy państwa branżę czeka fala upadków. - Z drugiej strony liczę na to, że ponieważ jest to powszechne i dotyczy całej branży, to będą jakieś zwolnienia podatkowe i terminowe przesunięcia płatności - ocenił.

0
0
319
Podziel się
Komentarze (319)
zobacz więcej komentarzy (319)
KOMENTARZE
(319)
Marcin
2 lata temu
Niech się przyznają ile w wakacje zarobili?, wszystkie hotele były wypchane pod kapsel jak nigdy, nawet te drogie, ludzie dostali pieniądze na wyjazdy nie wolno było za granice kasa została w kraju, ale jak się przejada wszystkie zyski z miesiąca na miesiąc to później płacz. Niech zamykają Ci którzy nie potrafią prowadzić takich firm,nie żal mi ich.
mazur-yyy
2 lata temu
Syn sprzeda łódkę i będzie kasa na kolejny miesiąc.
Juja
2 lata temu
Chętnie kupię taki upadający hotel. Tylko czekam !
EMERYT
2 lata temu
ŚMIECHU WARTE GADANIE CAŁE LATA KASUJĄ ciezkie pieniadze od t u r y s t o w TERAZ NIE MOGĄ PRZEZYĆ MIESIACA ? TO NIE MAJA ZADNYCH PIENIEDZY ?GDZIE ZYSKI ?
Gastro
2 lata temu
Pan Tadeusz jako znana postać moze zostać slyszalnym glosem polskich przedsiebiorców, cieszę się ze mowi sie o problemach polskivh przesiebiorcow ktore nie zaczely sie z lockdownem tylko jeszcze wczesniej - poprzez szereg socjalistycznych ruchow partii rzadzacej.
...
Następna strona