Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik
Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Rząd szybko przyjmie zmiany w programie 500+. 6,8 mln dzieci otrzyma pieniądze

- W przyszłym tygodniu we wtorek rząd przyjmie zmiany w programie 500+, które umożliwią wypłacanie świadczenia już na każde dziecko - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i pracy. - Dosyć szybko będziemy to procedować. (...) 1 lipca możliwość składania wniosków online, 1 sierpnia - drogą papierową. Wszystkie osoby, które będą uprawnione - 6,8 mln dzieci - otrzymają pieniądze - zapewnił.

KOMENTARZE
(287)
30Ewelina
5 lata temu
Takich rodziców którzy pobierają 500+, a żadne z nich nie pracuje jest niewielu. Większość rodzin to takie gdzie przynajmniej jedno z rodziców ma etat, najczęściej jest to mąż że względów wysokości wynagrodzenia. Ja mam 3 dzieci i narazie nie pracuje. Od września najmłodsze idzie do przedszkola więc będę szukała pracy ale to nie łatwe. Na ostatniej rozmowie, potencjalny pracodawca na informacje ile mam dzieci i w jakim wieku zadał pytanie "Jak to sobie wyobrażam... "
ja
5 lata temu
Właśnie trwa największy transfer majątku od ludzi zaradnych i pracowitych do nieudolnych i leniwych. Rozdawnictwem hamuje się inicjatywę i przedsiębiorczość a hoduje uzależnionych od państwa. Skąd dzieci mają brać przykład? Powinniśmy jednak bardziej kształtować postawy przedsiębiorcze – brania życia we własne ręce, zamiast czekać, aż ktoś nam rzuci jakiś ochłap. Słyszeliście o ksią.ż ce "Co robic, by zawsze mieć pracę i więcej zarabiac"? Zmieniasz kilka rzeczy i nie masz problemu z pracą.
Frida
5 lata temu
Mam dość ,oddajcie moje sto tysięcy;)Nie mogę patrzeć jak się nierówności tworzą.Do pracy ludzie,nieuki do szkoły.Finansowac edukacje bo marny nasz los jak ciemnota będzie moim zabezpieczeniem na starość.Boje się tego dnia ale przeżyje was wszystkich-KRYZYS;)
BELLA
5 lata temu
dają źle- nie dają też źle, zastanów się jeden z drugim czego w końcu chcecie
nie dla
5 lata temu
patologia dwoje nie pracuje bo robote chłop ma w rozporku!!!
...
Następna strona