Trwa ładowanie...
bFeQbFCd
Notowania
Przejdź na

Sankcje na Białoruś. Minister Semeniuk: Nie możemy się cofnąć

- Rok temu, kiedy były wybory na Białorusi, było też konkretne stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego, konkretne wsparcie również dla kontrkandydatki Łukaszenki, czyli Cichanouskiej. Ten głos Polski mocno wybrzmiał, to również Polska zapoczątkowała debatę w Unii Europejskiej na temat sytuacji na Białorusi, która toczy się od kilku lat. Czy wycofanie się z różnego rodzaju działań Polski wobec Białorusi miałoby przynieść zniwelowanie eskalacji konfliktu, który dzisiaj ma miejsce? Nie sądzę. Każde wycofanie się i brak ochrony granic wiąże się na pewno z dodatkowymi działaniami Białorusi. Już wczoraj zauważyliśmy wóz transmisyjny po stronie Białorusi, który ma przygotowywać odpowiednie propagandowe materiały, które będą Białorusinom pokazywane - powiedziała w "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju i technologii. - Mamy do czynienia z szeregiem nieprawidłowości. Polska nie jest w tym sama, bo to nie jest tylko granica Polski, to jest...

rozwiń
0
0
9
Podziel się
Komentarze (9)
zobacz więcej komentarzy (9)
bFeQbFCp
KOMENTARZE
(9)
stop ecościem...
2 miesiące temu
taa....zdecydowane działanie u.e...... namalują motylki poparcia dla Polski na chodniku...
victor
2 miesiące temu
Dopoki dopoty Polska jest watykanska czyli katolicka podszywajaca sie pod Chrzescijanstwo, a Chrzescijaninem jest ten, ktory wierzy w Ojca w niebie, a nie w Rzymie, dopoty wolnej Polski nie bedzie...a wolnosc to wiara w Boga i jego oblicze Swiatla Chrystusa Mesjasza...ma sie rozumiec bez posrednikow, boga w opatku i swietych na plutnie, ktore mozna przebic palcem i figurkach, ktore mozna rozbic o kont stolu.
bcs
2 miesiące temu
nie bedzie decydującej reakcji ze strony UE to wpuścić niech idą dalej
bFeQbFCH
monn
2 miesiące temu
A może nie trzeba było udawać mocarstwa i nie mieszać się w sprawy wewnętrzne państwa, które było nam przyjazne powodując chęć odwetu.
victor
2 miesiące temu
Pewnie sadzicie, ze za papierowych ludzikow jest i bedzie, better?