Trwa ładowanie...
bEJhUANx
Notowania
Przejdź na

Składka zdrowotna. Prof. Belka: Polski Ład miał być fajerwerkiem, a okazał się kapiszonem

Rząd pracuje nad podniesieniem składki zdrowotnej. Polski Ład zostanie złagodzony? - Nie bardzo wiem, o czym my dyskutujemy. Polski Ład został zgłoszony, jako wspaniały fajerwerk polityczny, a okazało się, że to kapiszon - powiedział w programie "Newsroom" prof. Marek Belka, były minister finansów i prezes NBP. - Sposób zgłoszenia Polskiego Ładu jest bardzo kontrowersyjny. Bo tam są dobre propozycje, ale jak możemy taki skomplikowany pakiet ustaw głosować razem? Przecież tam mogą się znaleźć rzeczy zupełnie niesłychane. Znając doświadczenia ostatnich lat, taki Polski Ład to sprowadzi nam konieczność wprowadzenia miliona poprawek w kolejnych miesiącach. Ustawa podatkowa powinna być oddzielnie procedowana, oddzielnie dyskutowana i oddzielnie głosowana. A nie wszystko razem, taki pakiet przedwyborczy można powiedzieć. Koszyk na Boże Narodzenie, tylko okazało się, że upadł i teraz go zbieramy - dodał.

0
0
92
Podziel się
Komentarze (92)
zobacz więcej komentarzy (92)
bEJhUANJ
KOMENTARZE
(92)
Dociekliwy
miesiąc temu
To całe państwo PiS-owskie zawali się w końcu pod ciężarem biurokracji, korupcji i nepotyzmu. Chaos w każdej dziedzinie, nie kontrolują już nic. Urzędnicy i korporacje robią co chcą, czyli doją nasz mniej wartościowy naród. Panie Boże miej w opiece nasz nieszczęśliwy kraj.
Janek
2 miesiące temu
A jak fałszywcu skomentujesz swój chwilowy podatek który o dziwo obowiązuje już 20 lat.
składka
2 miesiące temu
Posłom podwyżki po parę tysięcy miesięcznie i podwyżka podatku 1 os.firemkom czyli składki zdrowia- no pięęękny pomysł i beznadziejny
bEJhUAOb
Był czas…
2 miesiące temu
Gdyby nie tacy jak Belka i Balcerowicz to byście byli już miliarderami… tylko ze te miliardy były by tylko do podtarcia pupy…. Wtedy nie było mądrych a teraz to wszyscy wiedza lepiej… No jak ten twórca Solidarności, skaczący przez płot i internowany Jarosław Kaczyński….
gost
2 miesiące temu
Nie podwyższać 9% składki zdrowotnej najmniejszym firmom, absolutnie nie, nie!
...
Następna strona