Trwa ładowanie...
bDSzsAdh

Notowania

Przejdź na

"Solidarność" chce dnia wolnego po szczepieniu dla pracowników handlu

Wzrost zachorowań na COVID-19 wśród pracowników handlu jest na poziomie ok. 30 proc. Takie dane podał w programie "Money. To się liczy" Alfred Bujara, szef sekcji handlu NSZZ "Solidarność". Jego zdaniem pracodawcy obawiają się, że nie będzie miał kto pracować i chcieliby szczepić pracowników w zakładach pracy. - Jesteśmy za tym, ale na pewnych zasadach, żeby pracownik nie musiał na 15 minut, pół godziny wyjść na szczepienie i wracać, bo dla tych osób, które będą miały jakiekolwiek dolegliwości, gorączkę, ból ramienia, to jest niewyobrażalne, żeby pracować po zaszczepieniu - powiedział. "Solidarność" postuluje, by pracownicy handlu mieli po szczepieniu dzień wolny.

08-04-2021
Tagi:
11 reakcji
1
4
6
Podziel się
Komentarze (6)
08-04-2021
leonek_king
piękny gest z ramienia solidaruchów. Proponuję więcej, jeden wolny dzień z pobytem w apartamencie przewodniczącego DUDY w Kołobrzegu + kosz z wiktem na odjezdne....Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (6)
bDSzsAdt
KOMENTARZE
(6)
leonek_king
5 dni temu
piękny gest z ramienia solidaruchów. Proponuję więcej, jeden wolny dzień z pobytem w apartamencie przewodniczącego DUDY w Kołobrzegu + kosz z wiktem na odjezdne. Oczywiście za wszystko zapłaci "związek"
Handlowiec
5 dni temu
Proponuję szczepienia w sobotę po południu , będzie zatem niedziela dniem wolnym . Wilk syty i owca cała .
@meryt
5 dni temu
To może p. Bujara, by poszedł na zastępstwo, do jakiegoś sklepu, by ulżyć ciężkiej doli handlowcom. Przecież po szczepieniach, w innych zawodach, dzieje się podobnie a nikt się o nich nie upomina! Widać, że handel jest, dla "związków zawodowych", solą w oku.
bDSzsAdL
obser.handlu.
5 dni temu
Ten Alfred Bujara to jakiś niezrównoważony ,podobnie jak obecne kierownictwo "rzekomej solidarności" Najlepiej jak pracownikom handlu wbrew ich woli dać wolne tygodnie a tylko prace w niedzielę!!!!!!! za głodowe pensje. tego chyba chce prymitywny przewodniczący sekcji handlu "solidarności!!! Człowieku Ogarnij się !!!!!!
Melania
5 dni temu
Teraz szczepić handel?🤔u mnie na 11 pracujących 5 jest po , 2 aktualnie chorują, 4 się jeszcze wybroniły, szczepione możemy być najwcześniej w czerwcu