Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

8 maja odmrożone zostaną hotele, ale tylko częściowo, będą mogły przyjmować do 50 proc. miejsc. A co z wakacjami? Branża zwarta i gotowa, szykuje się na pełne odmrożenie? - Na pewno w maju nie otworzymy wszystkich hoteli, dlatego że nie ma takiego popytu. Ten jest głównie w weekendy, poza nimi jest bardzo niskie obłożenie. Czekamy na otwarcie rynku zagranicznego i na wakacje. Wtedy mamy zamiar otworzyć się w pełni - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels. - Ograniczenie do 50 proc. jest bezsensowne, bo w niektóre dni mogłoby być dużo wyższe obłożenie, a w niektóre jest dużo poniżej 50 proc. Dlatego mówię, że jest to bezsensowne i nic nie daje. Mobilności to nie zmniejszy, bo ci, którzy chcą wyjechać i tak wyjadą, znajdą sobie prywatne kwatery. Jednak to nie ci ludzie są winni, winni są ci, którzy podejmują decyzje, które nie mają uzasadnienia, są dla nas krzywdzące i niesprawiedliwe - dodał.

2
Podziel się:
KOMENTARZE
(2)
halina
3 lata temu
Ja już nie mogę się doczekać pełnego otwarcia hoteli! Chcę żeby wszystko wróciło do życia normalnego i wybrać się z mężem do spa w Hotelu Lubicz. Człowiekowi należy się odpoczynek po siedzeniu codziennie przed komputerem w pracy.
Jarek
3 lata temu
W końcu może wrócimy do normalności. W następny weekend mamy paczką wybrać się do Zakopanego. A w wakacje z żonką lecimy z żonką enterem do Hiszpanii. My już po szczepieniach także problemów nie będzie.