Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Pawłowski
|
aktualizacja

Wakacje kredytowe na stałe? Ekspert komentuje

Może należałoby się zastanowić nad wprowadzeniem wakacji kredytowych na stałe? Skoro mamy programy socjalne typu 800 plus, plany wprowadzenia drugiej waloryzacji emerytur, to może należałoby wprowadzić coś dla kredytobiorców, stałą możliwość skorzystania z wakacji kredytowych? - Ustawa, która ma wprowadzić wakacje kredytowe na ten rok ma trochę zmodyfikować fundusz wsparcia kredytobiorców - powiedział w programie "Newsroom" WP Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors. - To jest mniej więcej coś podobnego do wakacji kredytowych. Generalnie cel jest ten sam.

90
Podziel się:
KOMENTARZE
(90)
luzak
miesiąc temu
na pierwsze mieszkanie 0,0% oprocentowanie i żadnych innych marż itp
nikt
2 miesiące temu
Jedynym skutecznym sposobem na dostępność mieszkań jest uwolnienie miliona pustostanów. Można to zrobić szybko i tanio. Podatek katastralny od mieszkań w których właściciel nie mieszka plus możliwość odliczania zapłaconego katastru od podatku od wynajmu mieszkania. Trzeci warunek konieczny do ochrona lokatorów na koszt państwa lub samorządu a nie właściciela nieruchomości.
Wkuszony
2 miesiące temu
Fszystko za darmo, to ja też chcę coś dostać, a nie tylko dokładać na te socjalne. Jak nie dostanę, idę robić na czarno
Fgh
2 miesiące temu
Gdyby Państwo sie nie dobierało do pożyczonych pieniędzy od banku wakacje kredytowe nie byłyby potrzebne. Sztuczne nadmuchane oprocentowanie. Wyimagonowany WIBOR WIRON itp. Przecież żadne banki kasa sie juz nie wymieniają.
Misia
2 miesiące temu
Czyli typowo... Nic się nie zmieniło, rząd będzie walczył z problemami które sam stworzył. Proponuję obniżyć stopy procentowe to żadne wakacje kredytowe czy kredyty 2% dla wybranych nie będą potrzebne.
...
Następna strona