Awaria w ZUS. Problemy z programem Płatnik
Duża awaria programu komputerowego Płatnik. Korzystający z niego przedsiębiorcy mogą mieć problemy z rozliczeniem składek pracowników.
Duża awaria programu komputerowego Płatnik. Korzystający z niego przedsiębiorcy mogą mieć problemy z rozliczeniem składek pracowników.
O awarii informuje portal rmf24.pl. Problem dotyczy aktualizacji, bez której nie da się korzystać z programu. Tymczasem nie sposób jej pobrać ze strony ZUS.
Zakład nie informuje, kiedy poradzi sobie z awarią. Zapewnia jednak, że firmy, które spóźnią się przez nią z rozliczeniami, nie poniosą konsekwencji.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
M665Myślałem, że to już kasa się skończyła, bo obstawiam, że gdy pieniądze zaczną się kończyć opóźnienia wypłat będą tłumaczone właśnie awarią systemu.
Gustawnie poniosą konsekwencji, jasne!!! Samo się zrobi Samo się będzie denerwować Samo się szefowi wytłumaczy co to za pisma przychodzą o spóźnieniu. No … Czytaj całość
antyZUSCały zus to jest jedna wielka awaria!!!