Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Enter Air podpisał umowę z Itaką. Dostanie 32 mln dolarów

9
Podziel się

Spółka zależna Enter Air - Enter Air sp. z o.o. i Itaka Holding zawarły aneks do umowy charteru, który dotyczy usług charterowych w sezonie turystycznym Lato 2016 oraz Zima 2016 & Zima 2017, podała spółka. Wartość szacunkowa aneksu wynosi 32,1 mln dolarów (około 126,74 mln zł).

Enter Air podpisał umowę z Itaką. Dostanie 32 mln dolarów
(Enterair/CC/Wikimedia)
bDAjDASt

Spółka zależna Enter Air - Enter Air sp. z o.o. i Itaka Holding zawarły aneks do umowy, który dotyczy usług charteru lotniczego turystów. Wartość szacunkowa aneksu wynosi 32,1 mln dolarów (około 126,74 mln zł).

Spółka zależna Enter Air - Enter Air sp. z o.o. i Itaka Holding zawarły aneks do umowy charteru, który dotyczy usług charterowych w sezonie turystycznym Lato 2016 oraz Zima 2016 & Zima 2017, podała spółka.

"Umowa charteru z dnia 9 grudnia 2015 r. została zawarta na czas określony do dnia 30 kwietnia 2018 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air sp. z o.o. usług lotniczego przewozu osób i bagażu w przedmiotowym okresie, w tym również usług objętych aneksem" - czytamy w komunikacie.

bDAjDASv

Spółka poinformowała, że łączna wartość świadczeń wynikających z aneksu nie jest możliwa do ustalenia w sposób dokładny, w związku z czym podana wartość aneksu w kwocie 32 mln dolarów ma charakter szacunkowy, a ostateczna wartość umowy może różnić się od szacunków.

Enter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży latając w ponad 30 krajach. Flota EnterAir składa się z 17 samolotów Boeing 737. Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2015 r., w 2015 r. miała 757 mln zł przychodów.

bDAjDASW
turystyka
Źródło:
KOMENTARZE
(9)
Poszkodowany
5 lata temu
32 mln USD zarobi Enter Air a mi już od dwóch lat nie chce wypłacić odszkodowania 800 EUR za opóźniony z ich przyczyn lot. WSTYD!!!
Loko
5 lata temu
Enter to slaba jakosc, znow lot na dominikane z miedzyladowaniem na azorach i trzymanie ludzi w autobusach przez godzine podczas tankowania, done that, never again
keks
5 lata temu
SUPER, bo właśnie się dowiedziałem że na wakacje wykupione pół roku temu, zmieniło sie lotnisko przylotu... o jakieś 3 godziny... dodam tylko że specjalnie wybrałem ta lokalizacje hotelu w połączeniu z lotniskiem... bo mam małe dzieci... dziękuje ci za uwzględnienie potrzeb klienta ITAKO!!!
bDAjDASX
kitot
5 lata temu
Daj spokój z Itaką tyle jest lepszych i tańszych biur
Eliza
5 lata temu
Leciałam tylko raz do Egiptu. W obydwie strony loty spóźnione po 5 godzin. Samolot w strasznym stanie technicznym. Cieszę się ,że to przeżyłam. I mieszkając przy granicy od kilku lat latam już z Berlina, w godnych europejskich warunkach. I tyle na ten temat.