Trwa ładowanie...
bDHIrvyZ

Notowania

Przejdź na

Wynajmuje apartament z cudownym widokiem. "To jest wyrok śmierci"

Informacja o zamknięciu hoteli do połowy stycznia wstrząsnęła Podhalem, gdzie większość mieszkańców żyje z turystyki. – Jest to totalna katastrofa. Nie byliśmy na to przygotowani. Ciężko mi to skomentować – mówi Jakub Gąsienica, właściciel kilkunastu apartamentów na wynajem w Zakopanem i okolicach. Choć jego jeden z najnowszych nabytków z – jak mówi – najładniejszym widokiem z Gubałówki byłby gotowy na przyjazd turystów, teraz nadal stoi pusty. – Jest totalna panika. Ludzie nie wiedzą co mają robić: czy mają przyjeżdżać, czy mają nie przyjeżdżać. Część chce odwoływać, część chce od razu zwrotu zadatku. Tylko żeby nie doszło do sytuacji, że tych zadatków nie oddamy, bo nie będzie z czego – martwi się Gąsienica. – Próbowaliśmy żyć na bieżąco, próbowaliśmy dotrwać z nadzieją, że ta zima będzie choć troszeczkę poluzowana. W tym momencie to jest wyrok śmierci. Sytuacja jest dramatyczna – dodaje. Więcej w materiale wideo.

335 reakcji
1
1
333
Podziel się
Komentarze (333)
20-12-2020
dutki
Znam wielu właścicieli hoteli, apartamentów w górach, którzy na spotkaniach towarzyskich chwalili się, że oni już mają tyle oszczędności, że mogliby już do końca życia...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (333)
bDHIrvzl
KOMENTARZE
(333)
dutki
2 miesiące temu
Znam wielu właścicieli hoteli, apartamentów w górach, którzy na spotkaniach towarzyskich chwalili się, że oni już mają tyle oszczędności, że mogliby już do końca życia nic nie robić a żyli by w luksusie. Wierzę im bo wiem jakimi majątkami dysponują i trudno mi uwierzyć że miesiąc przestoju coś im popsuje. Nawet w wywiadzie pani się chwaliła że sylwestrem zarabiała na cały sezon, to teraz niech udostępni apartament nie tylko na 3 dni sylwestra, a na miesiąc po koronawirusie i wiem że odrobi to z nawiązką. Tam są takie marże, że niektórzy lepiej żeby nie wiedzieli.
Ajax
2 miesiące temu
Kilkanaście apartamentów? To jest pewnie jakieś 10 banieczek. Ja też prowaszę biznes od kilku lat i wmojej działalności potrzebny jest pieniądz żeby funcjonować a nadwyżki można inwestować w apartamenty i jesze nie mam tyle żeby sobie na taki pozwolić w Zakopanem. To mam radę sprzedaj ze dwa i będziesz miał kasę na trudne czasy skoro biedaku nie masz na chleb.
Omg
2 miesiące temu
Odkupię hotel w zakopanym. Place gotówką
bDHIrvzD
Realista
2 miesiące temu
Jak człowiek nie bierze pod uwagę ze coś w biznesie może pójść nie tak, nie przewiduje wszystkich najgorszych wariantów i nie przygotowuje się na to, to takie są skutki. Jak nie stać Cię na utrzymanie majątku firmy to go sprzedaj i idź pracować do mądrzejszych
Anonimek1
2 miesiące temu
Maszyna tyle to któryś sprzedaż i będziesz żył dalej. Pomyśl o tych co nie mają pracy i mieszkanie w kredzie + rodzinę do utrzymania.
...
Następna strona