Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przedsiębiorcy w niepewności, kiedy pojawi się "nowa normalność", co bezpośrednio wpływa na rynek pracy i wzrost bezrobocia. - Mamy do czynienia z sytuacją, gdzie nie mamy wzorca. Firmy, które bardzo boleśnie odczuły załamanie popytu na swoje produkty, miały przestoje, zwalniały, redukowały etaty. Niektóre na 2-4 tygodnie wstrzymywały produkcje. Co ciekawe AGD i RTV już rusza, co oznacza, że nie będzie dalszych zwolnień - powiedział w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. - Nie wiemy jednak jak szybko dojdzie do pobudzenia w usługach czy sprzedaży. Jeszcze nie mieliśmy kryzysu, który został wywołany epidemią, czyli nie jest związany bezpośrednio z równowagą popytu i podaży - dodał i podkreślił, że ostatnie większe zwolnienia mogą nastąpić w maju.

przedsiębiorcy
praca
48
Podziel się:
KOMENTARZE
(48)
Damian
4 lata temu
Branża weselna zamknięta jako jedna z pierwszych wszyscy mówią o fryzjerach itp ale Oni zostali zamknięci później a już od 18 maja otwierają biznesy. Każdy powinien mieć prawo zarabiania. "Najbardziej udają kryzys firmy ,które wcale nie zostały zamknięte" Równe prawa dla wszystkich albo nikt nie może zarabiać albo wszyscy
antoni
4 lata temu
Ekonomiści doskonale wiedzą że ceny mszą wzrosnąć bo to ostatni moment na zarobienie kasy:) Inflacja?? A może pazerność pośredników?? Spokojnie ludzie jeszcze max 2 miesiące i ruszy DEFLACJA!!! Kto będzie miał pieniądze ten kupi 20% taniej. Oby granice otworzyli bo czarno to widzę na jesieni:(
OLX nową plat...
4 lata temu
Na razie trwa czkawka, coś rusza potem staje. Nie będzie kupowania, nie będzie produkowania. Spokojnie, jeszcze chwila. Automotive okaże się nie potrzebne, bo mamy dość jeżdżącego taniego złomu do wyboru. AGD - a po co nowe kupować jeśli są tysiące ogłoszeń używanych. Meble? Serio za komplet 2000-3000zł jak używane kilkaset złotych? Itd itd itd.
Robal2020
4 lata temu
Znieść płacę minimalną, pracownik dostaje cała wypłatę brutto-brutto na rękę i sam opłaca sobie zus, podatki i co tam jeszcze, żadnych PPK.
nikolas
4 lata temu
moze moja teorja jest bledna ale przepowiadam na swiecie krwawe lato.wladza powinna sie juz bac.
...
Następna strona