Trwa ładowanie...
bECfhZUB
Notowania
Przejdź na

Wzrost płac w handlu. "To niestety krótkotrwałe"

Wzrost płac w handlu, czym jest powodowany? - My nie doceniamy tego, jak odpowiedzialnie i bohatersko zachowały się osoby pracujące w handlu. Kasjerka obsługuje dziennie setki, jak nie tysiące osób, a każda z nich może sprawić, że się zarazi. To przewartościowało ryzyka na tym stanowisku. Natomiast niestety mam wrażenie, że te podwyżki płac są krótkotrwałe - powiedział w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. - Coraz częściej mamy do czynienia z automatycznymi kasami, z automatyzacją zakupów również w handlu detalicznym. W perspektywie następnych lat sieci handlowe raczej będą korzystać z tych nowoczesnych narzędzi - dodał.

0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bECfhZUN
KOMENTARZE
(5)
Arek
7 miesięcy temu
Z kas samoobsługowych korzystam sporadycznie, tylko w tedy gdy do kasy jest bardzo długa kolejka a ja mam kilka rzeczy w koszyku
tomi3
7 miesięcy temu
Każdy kto korzysta z kasy samoobsługowej ryzykuje paragraf w przypadku swojej pomyłki. Ja dziękuję, postoję sobie w kolejce do zwykłej kasy gdzie luksusowo wszystkie produkty przeskanuje mi sympatyczna pani kasjerka :)
Coś w tym jes...
7 miesięcy temu
za rządów PO z PGR (PSL) zarabiałam w dużym zachodnim markecie w mieście wojewódzkim ok 900zł netto, znajome w Biedronkach jeszcze mniej. A obecnie 4-5tys.? Albo redaktor się pomylił, albo to zasługa PO że już nie rządzi?
bECfhZVf
Norbert
7 miesięcy temu
A co? Juz 7yda boli, ze Polak troche wiecej zarobi?
jacku
7 miesięcy temu
Oczywiście, że krótkotrwałe wróci do władzy PO i znów będzie można płacić 5 zł/h